Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle mu się śpieszyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co to za przewożnik był ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mijałem dzisiaj tego busa, a w zasadzie drzewa z doczepionym busem... Kiepsko to wyglądało. Martwi mnie to, że do odpowiedzialności pociągnięty zostanie kierowca, który fakt faktem winny jest tego że nie pomyślał że może być tak ślisko. Nie mniej winne są też osoby, które pod rygorem utraty pracy ustalają nierealne czasy przejazdu dla busa, a i takie same na lato i na zimę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BP Tour - srebrny mini-autobus (Mercedes?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jeździ trasą wie jakiej jakości nawierzchnia jest w Strzeszkowicach. Kierowca jak wyprzedzał zapewne rzuciło go w koleinach i wiadomo co się stało. Winą za ten wypadek obarczyłbym zarządcę drogi za dopuszczenie na drodze rejowej do tak fatalnego stanu asfaltu ale nie lepiej powiedzieć schematycznie '' niedostosowanie prędkości do warunków'' polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BP TOUR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy z BP Toura jeżdza bardzą szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "zenka" - chyba dawno tamtędy nie jeździłeś, tam jest zrobiona nowa nawierzchnia, jeszcze jest gładko i kolein nie ma... pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "michał" no chyba ty nie jechałeś tendy ! skrzyzowanie poprawione ale reszta to takie koleiny ze do kostki stope zakrywa ! to jest skandal zeby jezdzic po takich drogach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
do "zenka" - chyba dawno tamtędy nie jeździłeś, tam jest zrobiona nowa nawierzchnia, jeszcze jest gładko i kolein nie ma... pzdr
nowa nawierzchnia to jest tylko zrobiona skrzyżowaniu a dalej są koleiny az do lublina poza kolejnym skrzyżowaniem w trojaczkowicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie było tych drzew na poboczach, to by do takich rozpierduch nie dochodziło. Wypadłby w pole i tyle. Nikomu nic by się nie stało. A że rano na większości dróg była szklanka, to co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubas napisał:
Jakby nie było tych drzew na poboczach, to by do takich rozpierduch nie dochodziło. Wypadłby w pole i tyle. Nikomu nic by się nie stało. A że rano na większości dróg była szklanka, to co innego.
Nie o drzewa tu CYCU chodzi, ale o dziurawe i niebezpieczne drogi TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monaliza napisał:
Kierowcy http://www.dziennikw...EWS01/852322763 z BP Toura jeżdza bardzą szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE REDAKTORZE NIECH SIE PAN DOUCZY TROCHE NIE MA TAKIEGO RODZAJU POJAZDU JAK BUS !! I ZAPAMIĘTAJ TO RAZ NA ZAWSZE Z TEGO CO WIDZE TO JEST TO AUTOBUS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYCU, za te drogi powinieneś dziękować Gierkowi, bo inaczej do dziś jeździł byś po klepiskach i kocich łbach. Skąd Ciebie wytrzasneli ??
kierowca bombowca napisał:
Nie o drzewa tu CYCU chodzi, ale o dziurawe i niebezpieczne drogi TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYCU, ZA GIERKA PRZYNAJMNIEJ JEŻDZIŁEŚ ZA DARMO PO TYCH DROGACH,A TERAZ RYŻY ZŁODZIEJ CIĘ ZA TO ŁUPI. ALE TY CYC ZA MŁODY JESTEŚ ABY TAKIE DOBRE CZASY PAMIĘTAĆ.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowcy" w bp toujr jezdzic nie umia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
"Kierowcy" w bp toujr jezdzic nie umia.
wieśniaki nauczcie się najpierw pisać po polsku dopiero potem siadajcie do komputerów >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście nikomu nic powaznego się nie stało. Cała piątka czuje się dobrze, i skonczyło sie tylko na siniakach... Nie ma w tej chwili co obwiniac kierowcy... w tym miejscu w którym zdażył sie wypadek są duże koleiny... a każdy kto kierował autobus wie co się dzieje z autobusem po wjechaniu w takie koleiny podczas wyprzedzania... Pewnych rzeczy się nie przewidzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety byłam pasażerką tego busa. Jak patrzę na zdjęcia to dziękuje Bogu, że skończyło się całkiem niegroźnym urazem. Mam prośbę do autora artykułu żeby napisał też o tym jak zajęli się nami pasażerami i ofiarami wypadku dwa Lubelskie szpitale zwłaszcza Pani dr na a. Kraśnickich, która z krzykiem do nas, że nie przyjmie nas i musimy jechać do innego szpitala. Szpital na ul. Staszica również odmówił nam przyjęcia bo stwierdził, że mamy za słabe obrażenia (nie zakrwawieni więc pewno nic im nie jest) poprostu ręce mi opadły jakich człowiekiem trzeba być żeby tak potraktować ludzi po wypadku. Mam również żal do firmy bptour, która nie wyraziła jakiegokolwiek zainteresowania nami. Co więcej muszę sama dopraszać się o mo bagaż!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...