Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile ludzi ma tam zginąć by było bezpiecznie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNO Z NAJGORSZYCH, NAJNIEBEZPIECZNIESJSZYCH SKRZYŻOWAŃ NA BEZNADZIEJNYM ODCINKU DROGI NR 19 LUBLIN-KRAŚNIK!!WŁODARZE NASZEGO WOJEWÓDZTWA OLALI DROGI W REGIONIE...JA NIE MÓWIĘ O LOKALNYCH ALE GŁÓWNYCH TRASACH!!...EXPRESÓWKA NA ODCINKU PIASKI-RYKI, NIE BĘDZIE NIGDY ZBUDOWANA, PłO Z PAJACYKIEM GRABARCZYKIEM OBIECAŁO GRUSZI LUBELAKOM BY PłO BYŁO DALEJ PRZY KORYCIE I NIC NIE ROBIŁO!!I ONI SĄ NAZYWANI LIBERAŁAMI???...ZASTANAWIAM PO CO W LUBLINIE ODDZIAŁ GDDKiA??CHYBA BY URZĘDASY MIAŁY STOŁKI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYDROGA napisał:
JEDNO Z NAJGORSZYCH, NAJNIEBEZPIECZNIESJSZYCH SKRZYŻOWAŃ NA BEZNADZIEJNYM ODCINKU DROGI NR 19 LUBLIN-KRAŚNIK!!WŁODARZE NASZEGO WOJEWÓDZTWA OLALI DROGI W REGIONIE...JA NIE MÓWIĘ O LOKALNYCH ALE GŁÓWNYCH TRASACH!!...EXPRESÓWKA NA ODCINKU PIASKI-RYKI, NIE BĘDZIE NIGDY ZBUDOWANA, PłO Z PAJACYKIEM GRABARCZYKIEM OBIECAŁO GRUSZI LUBELAKOM BY PłO BYŁO DALEJ PRZY KORYCIE I NIC NIE ROBIŁO!!I ONI SĄ NAZYWANI LIBERAŁAMI???...ZASTANAWIAM PO CO W LUBLINIE ODDZIAŁ GDDKiA??CHYBA BY URZĘDASY MIAŁY STOŁKI!!
Na takie dyrdymały, jak te cytowane, to nóż w kieszeni się otwiera. Napiszę tak. Gamoniu i kretynie!!! Przez to skrzyżowanie przejeżdża dziennie tysiące samochodów. Oznakowania /bardzo wyrazne/ ostrzegają, że jest to tzw. "czarna dziura". Jest nakaz zwolnienia do 50 km/godz!!! I czego jeszcze chcesz palancie!!! Chcesz to ubierz płaszcz odblaskowy, wez do ręki znak stop i przeprowadzaj idiotów siedzących za kierownicami samochodów przez skrzyżowanie. Myślisz że to pomoże??? Rozjadą cię wcześnie czy pózniej. Daję ci na to gwarancję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość drogi też pozostawia wiele do życzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby ktoś nie wiedział,to do wypadku doszło ok.1km od skrzyżowania poza obszarem "czarnego punktu" na prostym odcinku drogi w kierunku Kraśnika.Więc.... to nie wina skrzyżowania itp. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten wypadek. To było na wyjściu z zakrętu wiec na pewno wina kierowcy Clio bo w tym miejscu o 8 rano droga jeszcze nie była odśnieżona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziekujmy tuskowi i grabarczykowi za fatalny stan drogi k- 19. To ich trup i ranni, kolejni na Lubelszczyźnie - ofiary zlodziejskiego wyzysku ściany wschodniej na korzyść tzw. Polski A i Euro 2012 !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MZK napisał:
Podziekujmy tuskowi i grabarczykowi za fatalny stan drogi k- 19. To ich trup i ranni, kolejni na Lubelszczyźnie - ofiary zlodziejskiego wyzysku ściany wschodniej na korzyść tzw. Polski A i Euro 2012 !!!!!!
No niestety obcinają fundusze na lubelskie a tak najeżdżali po PiSie, że tyle ludzi przez ich ginie. [media]http://www.youtube.com/watch?v=jFhQ9Zc8Gu0[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Meganne z jaką rejestracją było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Migawy z miejsca wypadku - TVP.info Ciekawe jakie opony miało CLIO na tylnej osi, czy bieżnik był jeszcze głęboki. Często ludzie popełniają błąd, zakładając na tylną oś samochodu z przednim napędem bardziej zużyte opony. No i technika jazdy... takim autem (przedni napęd) wszelkie manewry, zmiany toru jazdy wykonujemy zawsze "na gazie", nigdy na puszczonym gazie, luzie, czy hamulcu. Chodzi o to by samochód sam kasował drobne boczne uślizgi tylnej osi. Wciśnięcie hamulca, gdy zarzuciło nam trochę tył, to na ruchliwej trasie = śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYDROGA napisał:
JEDNO Z NAJGORSZYCH, NAJNIEBEZPIECZNIESJSZYCH SKRZYŻOWAŃ NA BEZNADZIEJNYM ODCINKU DROGI NR 19 LUBLIN-KRAŚNIK!!
ale to nie było na skrzyżowaniu i wyłącz Kaps Lok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochod marki Clio nalezal do wlasciciela od miesiaca, a jak bylo z oponami to mysle ze jeszcze w miare bo w sniegu 20cm jechal bez problemu..... szkoda czlowieka ale takie jest zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie bylo megane tylko laguna na blachach LKR a clio było niebieskie ale tablic nie pamiętam po godz. 9 jeszcze samochody blokowały tą drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gtk napisał:
to nie bylo megane tylko laguna na blachach LKR a clio było niebieskie ale tablic nie pamiętam po godz. 9 jeszcze samochody blokowały tą drogę
też mi się wydawało że to była Laguna, z rejestracji zapiamiętałem tylko LKR 02... a klijo nie miało już tablic z przodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!!! zginął tam człowiek. Miał rodzinę bliską, był czyimś bratem i synem. Więcej szacunku!!! Dla was liczy się jaki samochód, jaka rejestracja. To jakiś obłęd. Potraficie wyobrazić sobie co ten człowiek czuł w tamtej sytuacji do momentu zdarzenia??? Co czuje w tej chwili jego rodzina??? Jest mi przykro, że tylko takie teksty potraficie napisać. Mam nadzieję, że was to nigdy nie spotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...