Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

studia- jaki kierunek Lublin?

Utworzony przez gabryśka, 1 kwietnia 2013 r. o 10:00
Witam. Piszę ponieważ od miesięcy dręczy mnie pytanie: jaki kierunek studiów wybrać? Czytałam już wiele wątków na forach, przejrzałam wiele statystyk, podobno przyszłościowe i opłacalne są kierunki techniczne- robotyka i budowa maszyn,mechatronika,energetyk podobno znajdzie pracę i będzie potrzebny. Ale Wy,Studenci, na pewno lepiej się orientujecie, dlatego proszę o poradę. Od razu mówię,że nie mam konkretnych zainteresować,a oceny mam dobre praktycznie ze wszystkiego i dlatego ciężko mi coś wybrać, bo nie jestem w niczym najlepsza. Tylko po prostu z większości przedmiotów mam 4/5 (bo nie liczę jakiejś pedagogiki,woku,czy po z których mam 6 gwarantowaną na koniec), ale nie to,że same 5 czy 6 były...Dlatego też nie wiem w czym byłabym dobra. Powiem, że mam jeden cel: skończyć studia,mieć pojęcie o czymś,być w tym dobra i znaleźć pracę za granicą,nie widzę swojej przyszłości w Polsce. Zatem,czy w ogóle opłacają się studia w Lublinie? Jeśli tak,jaki kierunek wybrać? Czy najlepiej iść na politechnikę? A może na KUL,bo ma renomę? Jak sądzicie? Ja już się pogubiłam,każdy mi co innego radzi. Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabryśka napisał:
Witam. Piszę ponieważ od miesięcy dręczy mnie pytanie: jaki kierunek studiów wybrać? Czytałam już wiele wątków na forach, przejrzałam wiele statystyk, podobno przyszłościowe i opłacalne są kierunki techniczne- robotyka i budowa maszyn,mechatronika,energetyk podobno znajdzie pracę i będzie potrzebny. Ale Wy,Studenci, na pewno lepiej się orientujecie, dlatego proszę o poradę. Od razu mówię,że nie mam konkretnych zainteresować,a oceny mam dobre praktycznie ze wszystkiego i dlatego ciężko mi coś wybrać, bo nie jestem w niczym najlepsza. Tylko po prostu z większości przedmiotów mam 4/5 (bo nie liczę jakiejś pedagogiki,woku,czy po z których mam 6 gwarantowaną na koniec), ale nie to,że same 5 czy 6 były...Dlatego też nie wiem w czym byłabym dobra. Powiem, że mam jeden cel: skończyć studia,mieć pojęcie o czymś,być w tym dobra i znaleźć pracę za granicą,nie widzę swojej przyszłości w Polsce. Zatem,czy w ogóle opłacają się studia w Lublinie? Jeśli tak,jaki kierunek wybrać? Czy najlepiej iść na politechnikę? A może na KUL,bo ma renomę? Jak sądzicie? Ja już się pogubiłam,każdy mi co innego radzi. Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam!
KUL ma renomę . Kobieto, bój się Boga!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kierunek nie wybierzecie to i tak skończycie w burdelach zachodniej Europy,lub w najlepszym przypadku, tam na zmywaku. POdziękujcie obecnie rządzącym !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandra napisał:
Jaki kierunek nie wybierzecie to i tak skończycie w burdelach zachodniej Europy,lub w najlepszym przypadku, tam na zmywaku. POdziękujcie obecnie rządzącym !!!!!!!!
Pewnie to piszesz na podstawie swojego doświadczenia . Cóż, taka praca też jest potrzebna . A prostytutka to raczej charakter niż zawód . Dobrych zarobków życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie to piszesz na podstawie swojego doświadczenia . Cóż, taka praca też jest potrzebna . A prostytutka to raczej charakter niż zawód . Dobrych zarobków życzę.
Akurat myślałam o takich głupich i naiwnych lachociągach jak ty niestety. Idż do tuska,on ci da pracę na asystentkę,tak się to ładnie teraz nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sandra napisał:
Akurat myślałam o takich głupich i naiwnych lachociągach jak ty niestety. Idż do tuska,on ci da pracę na asystentkę,tak się to ładnie teraz nazywa.
Nie sądź innych według siebie . Że Ty tak zarabiasz, to nie wszyscy muszą . Chociaż biorąc pod uwagę Twój poziom inteligencji, to na więcej niż zmywak niz burdel się nie kwalifikujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może daj sobie spokój ze studiami. Przerost magistrów w tym kraju. Konkretny zawód sobie zrób, wielu ludziom dyplom zupełnie nic nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.magnapolonia.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie. Bardzo mi zalezy na studiach,a Wy niestety (mam na myśli Sandrę) nie odpowiadacie na moje pytania,tylko mi tu swoje subiektywne oceny wystawiacie na temat rządów. Nie takie było pytanie i proszę o minimum kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabryśka napisał:
Nie, nie. Bardzo mi zalezy na studiach,a Wy niestety (mam na myśli Sandrę) nie odpowiadacie na moje pytania,tylko mi tu swoje subiektywne oceny wystawiacie na temat rządów. Nie takie było pytanie i proszę o minimum kultury.
Jeśli jesteś dobra z przedmiotów ścisłych idź na Politechnikę. Na studiach staraj się wyjechać na wymianę, czy praktyki za granicę. Będzie dobrze. Nawet nie czytaj uwag prymitywów i napinaczy, tylko patrz na swoją przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli jesteś dobra z przedmiotów ścisłych idź na Politechnikę. Na studiach staraj się wyjechać na wymianę, czy praktyki za granicę. Będzie dobrze. Nawet nie czytaj uwag prymitywów i napinaczy, tylko patrz na swoją przyszłość.
A mówiłam,ucz się na lachociąga,i za granicę.Biorą każdą ilość,bo na asystentkę do tuska to już na pewno za poważny casting dla ciebie,no i jeszcze ten zmywak dla magistrów zostaje,chyba że cię twoja DUMA nie puszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabryśka napisał:
Nie, nie. Bardzo mi zalezy na studiach,a Wy niestety (mam na myśli Sandrę) nie odpowiadacie na moje pytania,tylko mi tu swoje subiektywne oceny wystawiacie na temat rządów. Nie takie było pytanie i proszę o minimum kultury.
Nie unoś się tak,a ambicje swoje możesz do wora schować. Na przekór wszystkiemu temat rządu i polityki w tym kraju jest bardzo ważny, abyś tak jak ci koleżanki doradzają nie musiała szukać chleba za granicą, tylko żebyś mogła tu u nas w kraju dobrą uczelnie skończyć i póżniej mieć tutaj satysfakcjonującą pracę za zadowalające wynagrodzenie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli jesteś dobra z przedmiotów ścisłych idź na Politechnikę. Na studiach staraj się wyjechać na wymianę, czy praktyki za granicę. Będzie dobrze. Nawet nie czytaj uwag prymitywów i napinaczy, tylko patrz na swoją przyszłość.
Jaką ty przyszłość przed nią roztaczasz? zagranica ? taką jw.Sandra, jako zwykłe popychadło,czy pomiotło,pomogą jej tam zjechać na przysłowiowe DNO,lub tak jak Jola pisze walczyć o godziwe wykształcenie połączone z dobra zapłatą we własnym kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Nie unoś się tak,a ambicje swoje możesz do wora schować. Na przekór wszystkiemu temat rządu i polityki w tym kraju jest bardzo ważny, abyś tak jak ci koleżanki doradzają nie musiała szukać chleba za granicą, tylko żebyś mogła tu u nas w kraju dobrą uczelnie skończyć i póżniej mieć tutaj satysfakcjonującą pracę za zadowalające wynagrodzenie !!!
Jola,a moze ja nie chcę mieszkać w Polsce? ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wy macie zryte łby. Naprawdę. Jeśli ktoś jest głupi i nie sprawdza rynków zachodnich to faktycznie- będzie na zmywaku albo w jakimś sklepie,ale czy to jest hańba? Mój przyjaciel wyjechał do Irlandii, nie ma nawet matury i OWSZEM tępaki, pracuje w sklepie,ale za 8 tys miesięcznie w przeliczeniu na PLN,a chcę zaznaczyć,iż tam ceny są podobne z tego co mi mówił i taty kolega to samo- gerberki dla dzieci ok. 1zł , a Polsce 2-4zł ;] Więc chyba taką hańbą to nie jest! Ale jak się skończy dobry kierunek (inżynierie,robotyka itp),uczy się więcej niż nakreślone,jest się w tym dobrym, to się i za granicą znajdzie dobrze płatną pracę. I tutaj zaznaczam,studia często dla Polaków to jedna wielka imprezka z przerwami na sesje. Tacy "studenci" to na pewno pracy nie mają,bo nie znają się na niczym. Zamiast się uczyć,rozwijać wiedzę poza materiał na wykładach - balowali. Więc jak taka osoba ma mieć dobrą pracę? Zastanówcie się co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabryśka napisał:
Ale Wy macie zryte łby. Naprawdę. Jeśli ktoś jest głupi i nie sprawdza rynków zachodnich to faktycznie- będzie na zmywaku albo w jakimś sklepie,ale czy to jest hańba? Mój przyjaciel wyjechał do Irlandii, nie ma nawet matury i OWSZEM tępaki, pracuje w sklepie,ale za 8 tys miesięcznie w przeliczeniu na PLN,a chcę zaznaczyć,iż tam ceny są podobne z tego co mi mówił i taty kolega to samo- gerberki dla dzieci ok. 1zł , a Polsce 2-4zł ;] Więc chyba taką hańbą to nie jest! Ale jak się skończy dobry kierunek (inżynierie,robotyka itp),uczy się więcej niż nakreślone,jest się w tym dobrym, to się i za granicą znajdzie dobrze płatną pracę. I tutaj zaznaczam,studia często dla Polaków to jedna wielka imprezka z przerwami na sesje. Tacy "studenci" to na pewno pracy nie mają,bo nie znają się na niczym. Zamiast się uczyć,rozwijać wiedzę poza materiał na wykładach - balowali. Więc jak taka osoba ma mieć dobrą pracę? Zastanówcie się co piszecie.
Tak trzymaj dziewczyno. A Magdy, Jole i inne Sandry niech uzupełnią wykształcenie na poziomie podstawowym, bo nawet czytać nie potrafią ze zrozumieniem (nie mówiąc już o poprawnym pisaniu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet z jajami napisał:
Tak trzymaj dziewczyno. A Magdy, Jole i inne Sandry niech uzupełnią wykształcenie na poziomie podstawowym, bo nawet czytać nie potrafią ze zrozumieniem (nie mówiąc już o poprawnym pisaniu).
JAJA to chyba cycku na zmywaku w Irlandii,zostawiłeś !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży Wacek napisał:
JAJA to chyba cycku na zmywaku w Irlandii,zostawiłeś !!
Duży Wacek = malutki rozumek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gabryśka~ jeśli myślisz o pracy za granicą pomyśl o zawodach, w których przynajmniej na początku nie będzie wymagana super znajomość języka obcego - tak abyś mogła bazować na umiejętnościach - np. po architekturze możesz pracować na całym świecie o ile poznasz prawo budowlane danego kraju, poza tym np. informatyka - tylko co do tego, to żeby być dobrym, to trzeba się tym pasjonować i cały czas być na bieżąco z technologią, na polskich uczelniach po skończeniu informatyki jesteś kilka lat do tyłu... Psychologia lub badania społeczne - socjologia też jest uniwersalna - tylko trzeba się w czymś wyspecjalizować... Podrawiam i powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To make dogs Cheap 49ers Jerseys comfortable. It is ensured that the accessories are not harsh to dogs and fine material is used in manufacturing them. youth 49ers jerseys ull care is taken to ensure and maintain the regular health of dogs. The pets are taken out daily or twice daily to keep them happy San Francisco 49ers Jerseys and cheerful. The dogs are taught exercises. All this is done in fresh air. They might be taken to parks and other beautiful places so that they feel San Francisco 49ers Jerseys Cheap appy and nice. This canine friend of man is given healthy and nutritious diet in appropriate a nike nfl jerseys mounts many times a day. You can shop online for Nike 49ers Jerseys any dog accessories like barrettes, charms, bows, lockets and beads. An attractive locket hanging on bow is great nike nfl jerseys china and makes puppies extremely charming. The author is expert womens 49ers jerseys n pet animals. She is knowledge of dog perfumes, and accessories.Washington 49ers Jerseys Redskins rookie quarterback Robert Griffin III is already having a tremendous initial season thus far in the National Football League, racking up accomplishments left and right. custom 49ers jerseys ow the first-year signal caller can add owner of the league's top selling jersey to his already stacked resume. new nfl jerseys According to the NFL which http://www.cheap49ersjerseystop.com uoted sales from its official website.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...