Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

studia- jaki kierunek Lublin?

Utworzony przez gabryśka, 1 kwietnia 2013 r. o 10:00
 studia- jaki kierunek Lublin?  Jesteś zainteresowany studiami  w LBL sprawdz sobie tę stronę www.kierunki.net/lupa na pewno znajdziesz tutaj ciekawe kierunki w Lublinie z których będziesz zadowolony .Kierunki pod lupą to dokładne opisy tego jak się studiuje na konkretnym kierunku na konkretnej uczelni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą, jest to świetny portal na którym znajdziesz opisy wszystkich kierunków na konkretnych uczelniach, wymagania oraz przebieg studiów, mi portal http://www.kierunki.net/lupa pomógł w wyborze kierunku i padło na ekonometrie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie wszystkiego nauczyłam się przez Beauty Lux i szkolenia zawodowe - to było kilka miesięcy nauki, prowadzę aktualnie własny salon. Dla porównania moje koleżanki po studiach siedzą na bezrobociu, więc po co było tracić 5 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...