Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

studniówka 2013

Utworzony przez Ola, 14 listopada 2012 r. o 16:12
Poszukuję fajnego chłopaka - partnera na studniówkę. wiek: od 18-24 lat, wysoki,bo ja mam 170 cm , a chciałabym jeszcze szpilki Mile widziane poczucie humoru i podrygiwanie w rytmie Są jacyś chętni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Poszukuję fajnego chłopaka - partnera na studniówkę. wiek: od 18-24 lat, wysoki,bo ja mam 170 cm , a chciałabym jeszcze szpilki Mile widziane poczucie humoru i podrygiwanie w rytmie Są jacyś chętni ?
A gdzie będzie studniówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Etiudzie, przy ul.Nałęczowskiej - fajny lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jestem 23-letnim studentem mieszkającym na Śląsku. Mam 178 cm wzrostu. Jestem osobą towarzyską, z poczuciem humoru, zawsze emanującą optymizmem. Szybko nawiązuję kontakty;) Jeżeli wybierasz się na wesele bądź studniówkę a brakuje Ci towarzysza do zabawy to zapraszam Chętnie i bezinteresownie Ci pomogę Jestem osobą kulturalną, umiejącą się zachować w towarzystwie. Taniec towarzyski nie jest mi obcy. Można ze mną porozmawiać na każdy temat;) Masz więcej pytań? Napisz! gg: 15581836 lub mail: twisterdance@wp.pl Z przyjemnością udzielę informacji. W grę wchodzi także spotkanie w realu. Jestem osobą mobilną - mogę dojechać nawet 200 - 300 km . Zapraszam do kontaktu zainteresowane dziewczyny;) Wspólna zabawa jest zdecydowanie lepsza niż w pojedynkę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...