Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suseł-lotnik promuje Świdnik (pobierz rysunek)

Utworzony przez Josef, 3 lipca 2008 r. o 05:13 Powrót do artykułu
Jeszcze to jest zwierzątko partyjne-PSL-u,bo to właśnie oni blokowali budowę lotniska argumentując wyginięciem susła.Blokowali w czasie gdy byli w opozycji!!!Kiedy weszli do koalicji i dostali stOłKI-przestali.Stworzyli dla susła stowarzyszenie i patrzcie to zwierzątko zrozumiało potzeby PSL-u.Zamilkło i stało się popularne.Ale w związku z budową,ludzie na terenie Wólki Lubelskiej przeżywają tragedię,bo niedawno wybudowane domy Sobczak-jeszcze wicemarszałek dr prawa,ze swoistą zawziętoscią chce ich usuwać dając ochłapy.To akurat ludzi PSL nie interesuje,bo już mają stołki.Myślę,że powinnismy zapamiętać i w czasie wyborów wysłac PSL-owców do susłów perełkowatych aby na nich oddały głosy i niechaj nie zapomną o Sobczaku,bo to wyjątkowo zdolny vicemarszałek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł fajny, żeby tylko ten suseł faktycznie susła przypominał. Bo jak dla mnie to on bardziej psa Pluto przypomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szczyt hamstwa. Najpierw niszczy się naturalny obszar chroniony a potem z tych zwierząt robi sie maskotke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając żenujący poziom rysunków to ciekaw jestem dlaczego nie zostały one nawet wyretuszowane chocby pobieznie przed umieszczeniem w sieci. Graficy chyba na urlopach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy chcecie od rysunków, malowały je 3-latki z przedszkola, a skąd one mogą wiedzieć jak wygląda suseł przecież ich wcale nie widać a jak już się pokarzą to nie pozwolą do siebie podejść i zobaczyć jak wygląda jego morda. a co do grafików to faktycznie mogli je trochę podretuszować bo dzieciaczki nie mają jeszcze tak precyzyjnych ruchów raczką..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
co wy chcecie od rysunków, malowały je 3-latki z przedszkola, a skąd one mogą wiedzieć jak wygląda suseł przecież ich wcale nie widać a jak już się pokarzą to nie pozwolą do siebie podejść i zobaczyć jak wygląda jego morda. a co do grafików to faktycznie mogli je trochę podretuszować bo dzieciaczki nie mają jeszcze tak precyzyjnych ruchów raczką..
1. Nie sądzę, że malowały to 3-latki (chyba, że genialne jakieś). 2. Chodzi mi tu raczej o usunięcie pierwotnego szkicu ołówkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...