Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe kiedy będą dopłaty dla producentów spinaczy biurowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie POMOC FINANSOWA ? A co to takiego jest ? Czy to preferencyjne kredyty z oprocentowaniem ~`20 % rocznie ? Jeżeli tak to lepiej nic RÓBCIE W TEJ SPRAWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez spinaczy da sie żyć, ale bez jedzenia nie bardzo, zrozum to tępa strzało, że jedzenie nie bierze się ze sklepowych półek. O rolników trzeba dbać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsumenci!!!!! Wszyscy w okół plujecie , śmiejecie się z polskich rolników że to tą robole !!! A tak naprawde to oni produkują dla was te wszystkie produkty żywnościowe które kupujecie w ,,NIEnaszych" sklepach, marketach. Ludzie - przecież rolnicy ciężko pracują każdego dnia po to abyście  mieli drodzy konsumenci melczko i jajeczko, serek i śmietankę każdego dnia na stole. Trochę szacunku dla nich !!! Taka jest ich praca!!! Tak zarabiają na życie !!! Tez mają rodziny i dzieci do wyżywienia!!! Dla rolników susza czy ulewy i grad to prawdziwa klęska !!! To tak jakby dużemu zakładowi pracy ograniczyć dostawy prądu a górnikom schować węgiel..!!! Szacunek dla rolników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jakaś kpina. Walą mnie te pastuchy. Gdzie dla mnie są dotacje? Margaryna mi się w sklepie przeterminowała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda jakich mało. Słyszę dziś w tv, że związki zawodowe rolnicze chcą zamrożenia, umorzenia kredytów, zobowiązań rolników itp. jakaś kpina. Sam jestem rolnikiem ale mam małe gospodarstwo i jak słyszę te wszystkie propozycje pomocy to one są tylko pod duże gospodarstwa układane. Mały producent i tak z nich nie skorzysta, małe są pomijane i ciężko jest im korzystać nawet z programów unijnych bo one w większości nastawienie są na duże. Jest pomoc z de minimis i są to pieniądze jak czytam na każde gospodarstwo na okres 3 lat, a ja się pytam co dzieje się gdy nie są wykorzystane??? idą na inne programy na duże gospodarstwa. A dodam że one nie są w ogóle wykorzystane na pomoc dla małego gospodarza. Czy dostał ktoś kiedyś pieniądze z tego de minimis?, tak 1 raz podczas suszy w poprzednich latach i to mega dużo bo 100 zł na 1 ha haha i kto z tego skorzystał najwięcej duże gosp. To skoro słyszę i widzę to co propagują w tv to się pytam gdzie są te pieniądze które niby każde gospodarstwo dostaje z de minimis na okres 3 lat? Kolejna sprawa to jak np. w programie rolniczym podają cene tucznika i jest od 5 do 6,5 zł a zaraz potem rolnik się skarży na niską cenę haha tylko niech powiedzą że jest to cena za półtusze poubojowa a rolnik który płacze o niską cenę mówi o cenie za żywą wagę która jest poniżej 4 złotych. a dodam że polskie rolnictwo opiera się na gospodarstwach małych i średnich, ale polityka idzie w kierunku dużo dużo. Wiele małych i średnich gospodarstw wygasa produkcje zwierzęcą a nawet roślinną i jestem ciekaw jaki syf będą produkować ogromne gospodarstwa , a zapewniam was że na środkach chemichnych ochrony roślin to one nie oszczędzają , jak zabraknie drobnych producentów. Więc wole mieć te swoje 10 ha i żywić z nich rodzine i nadmiar sprzedać na lokalny rynek, ale jak polityka państwa będzie taka dalej to jedyny program unijny z jakiego będę mógł skorzystać to przekazanie ziemi na duże gospodarstwo i rezygnacja z produkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Chrzanów ususzona. Kukurydza poza palem bez kolb, maliny uschły albo są w trakcie a gmina mówi że nie ma suszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pislamiści. Na wsi susza to ciekawie kto ci idioto dobrą margarynę kupi jak wszystko pójdzie do góry. Na polu nic a zagranica ci da promocję na towar ale ja myślę że Pan Bóg zesłał tę suszę żeby dać trochę rozumku tym wszystkim co tak na rolnika krzyczeli podczas strajków. Rolnik nie ma to miasto będzie zdychać z głodu bo go nie będzie stać na zagraniczną padline. Powodzenia życzę. Ja przeżyję a ciekawie wy wszyscy anty pisowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy naprawdę dostaliśmy na głowę z tymi bambrami? I Z TA ich susza!!!!! Jakie pomoce i jakie odszkodowania?, od tego są ubezpieczenia,a jeśli nie wykupili to dlaczego reszta społeczeństwa ma płacić za ich głupotę i przenosi!!!, czy naprawdę u nas w kraju są tylko Rolnicy????, z każdej strony państwo im pcha kasę jak wymownie juz im trzeba dać jak wyschnie tez, kupi traktor połowę trzeba mu zwrócić,wybuduje hale 1000m2 i podatku nie płaci bo on to potrzebuje, ale drugi przeciebiorca za taką zapłaci 20zl od metra gospodarze mają taką krzywdę ze obracają milionami a kursu na rok, zapłaci tyle co przeciętny pracownik zusu na miesiąc, tak że panie ministrze gospodarki proszę popatrzeć na resztę obywateli bo nie tylko rolnicy żyją w Polsce,chyba że sam pan ma gospodarstwo, to by wiele tlumaczylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak rolnik niebedzie mial to mieszczuchy wogule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik powinien przede wszystkim mieć najwięcej bo on produkuje żywność a nie najmniej jak zawsze w tym kraju jest odwrotnie niech zrozumieją w końcu to bo to co sie dzieje w naszym kraju to jest juz przesada najleiej zdeptac rolnika i zmieszac go z błotem ale pamietajcie rolnik jest praktycznie najwazniejszy i powinno sie o niego dbac powodzenia bo nikt tak nie ZARABIA JAK NASI POLITYCY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikomu nie broni uprawy roli tępy mieszczuchu więc i ty możesz zostać bambrem. być może te miliony czekają również na ciebie. spróbuj szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcieliby Państwo zasięgnąć profesjonalnej porady dotyczącej finansowania działalności rolniczej (także kredytów klęskowych) serdecznie zapraszamy do kontaktu z zespołem naszych specjalistów. Jesteśmy dla Państwa dostępni za pośrednictwem portalu AgroKapital.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy wiecie o czym piszecie? w dupie macie to ze wy 8 godzin pracujecie i macie wyjebane na to czy ktos to sprzeda itp. a my od rana do nocy zap........ i h.....z tego mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zapłacić rachunek kredytu do kontaktu z nami, gdy udzielanie pożyczek tak niskie, jak 2% stopy procentowej, aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt na e-mail andmoris38@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...