Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świnki idą do łóżka z każdym

Utworzony przez ~gosc~, 4 kwietnia 2009 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Szanowna Redakcjo... ja nie wiem kto Wam pisze te teksty i kto je redaguje i dopuszcza do publikacji ale ich poziom jest żenująco niski. Chaos zupełny. To nie pierwszy artykuł którego nie da sie przeczytać i zrozumieć od razu. I to nie jest tylko moja opinia. Poprawcie się bo tracicie zaufanie czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wszystko zrozumiałem:) może to nie kwestia artykułu, tylko problemów z czytaniem ze zrozumieniem?;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce, zresztą to przyszło do nas z bogatych krajów zachodu, jest przyzwolenie, czy wręcz nacisk na demoralizowanie młodzieży. Te wszystkie, artykuły w czasopismach dla "młodzieży" programy ( typu Pamiętnik dziewicy, itp itd), gdzie wmawia się młodym ludziom, że dziewictwo to niemal choroba. Brak wzorców moralnych, które powinna przekazywać rodzina wraz ze szkołą, braki wychowawcze. To wszystko prowadzi do tego, że dziewczyny w wieku już 15-16 lat jak te dwie nastolatki są głęboko zdemoralizowane. Jak zostało podane w artykule, Agata straciła dziewictwo już w wieku 13 lat. Takie młode osoby nie widzą nic niestosownego w uprawianiu seksu w tak młodym wieku. Prowadzi to do tego, że na takich młodych nieświadomych osobach żerują potem inni, sutenerzy, właściciele tzw. agencji towarzyskich. Wielu tragedii, skrzywienia osobowości, złamania życia młodych dziewcząt można by uniknąć, gdyby młodzi ludzie byli odpowiednio ukształtowani przez rodzinę, szkolę, media. Powinniśmy o to apelować i walczyć w imię przyszłości polskiej młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjalistki znikły hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...