Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Swojego dziecka do takiej szkoły bym nie posłał

Utworzony przez Kamikadze, 13 maja 2012 r. o 08:48 Powrót do artykułu
"Nie chciałbym, by moje dziecko zetknęło się z dilerem narkotyków albo młodym rozbójnikiem, który pod szatnią przystawia mu nóż do szyi, żądając 2 zł." To Pan Dyrektor chyba powinien rzeczywiście zobaczyć co się w jego szkole dzieje. Nie od dziś wiadomo, że na Czechowie to właśnie w Paderewskim działają najlepsi dealerzy. Czas chyba przestać patrzeć przez różowe okulary na swoją szkołę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paderewski szkoła dla "wybitnych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z oceną szkoły publicznej. Jest fatalnie i lepiej nie będzie, bo przecież musimy oszczędzać. Szkoła to w odczuciu władz huba (pasożyt) w budżecie miasta. Nie zgadzam się natomiast tylko z pisemnym sprawdzaniem wiedzy. Są uczniowie (dorośli także), którzy mają ogromną wiedzę, ale też problem z przelewania tej wiedzy na papier. W życiu piszemy nie tylko wprawozdania i podania. Rozmawiamy z ludźmi, używamy argumentów, uczymy się dyskutować, występować publicznie... Ocenianie tylko zgodnie z kluczem sprawdzianów pisemnych jest moim zdaniem dyskryminacją tych mniej zdolnych literacko. A testy, panie dyrektorze, nie są dobrym sprawdzaniem wiedzy, zaś uczenie "pod testy" na pewno podwyższa miejsce szkoły w rankingu, ale do prawdziwego życia nie przygotują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że idą tam dzieci rodziców, którzy posiadają ambicje i pieniądze. Jednak motywacja do osiągnięcia sukcesu jest chyba zbyt mała i absolwenci kończą na niezbyt ambitnych kierunkach (biologia, dziennikarstwo). Dzieciaki z Paderewskiego mają na mieście opinię "bananów" co chyba niezbyt pomaga im w życiu towarzyskim poza kółkiem wzajemnej adoracji wmawiającej im, że to oni są elitą ziemi, tej ziemi. Nie zapominajmy, że matura jest najważniejszym egzaminem w życiu. Założę się, że każdy dyrektor najlepszych liceów w Lublinie pochwaliłby się wynikami egzaminów maturalnych. Czemu nie zrobił tego dyrektor Paderewskiego? Bo wyniki mają słabe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taką reklamę trzeba wydac kupę kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijar w chorym wydaniu,świadczy,że Pan Dyrektor za wiele się nie zna na wychowaniu i nauczaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam kasę i zdolne dziecko to posyłam do Batorego, a jak mam kasę i mierne dziecko to posyłam do Paderewskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe sa opinie Pana Dyrktora , szczgolnie dot. kwestii narkotykow , ale co najciekawsze szkola ktora prezentuje jest jednym z najlepszych w Lublinie , ale niestety pod wzgledem ilosci sprzedawanych uczniom srodkow wspomagajacych odmienne stany swiadomosci , oczywiscie moze to wynikac z potrzeby odreagowania bezstresowego systemu edukacji zastosowanego w tejze szkole , uczniowie ze wzgledu na totalny spokoj w szkole potrzbuja lekkiego wspomagania azeby funkconowac w zewnetrznym otoczeniu . Tak czy inaczej jest to najlepsz szkola w Lublinie ale nie jestem w stanie sprecyzowac w jakiej kategorii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym swojego dziecka nie posłał bym do Paderwskiego !! Szkoła dla niedołęg ,lalusiów i bachorów które n ie radzą sobie w normalnym różnorodnym otoczeniu ,a po tej szkole takie niemoty życiowe i dystyngowane wychodzą aż żal ściska..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uert napisał:
Paderewski szkoła dla "wybitnych".
Hah chyba se żartujesz w tym momencie ,chyba dla niedołęg które sobie nie radzą w normalnym otoczeniu i są w 8 osobowej klasie jak w izolatkach.żall
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczym nie różnicie się od szkół państwowych, poza wyższym mniemaniem o sobie i pobieraniem opłat. Moje dziecko chodziło do powiatowego liceum w Lubartowie, bo tę szkołę wybrało (miał bardzo dobry wynik z egzaminu gim.) i z perspektywy 3 lat bardzo chwali ten wybór. Szkoła dała różnorodne możliwości działań pozalekcyjnych, rozwijania zainteresowań, nauczyciele oddani uczniom lub co najmniej bez zastrzeżeń.Co prawda matury jaszcze trwają, ale świetnie zdaje rozszerzenia, i bardzo pozytywnie mówi o szkole. Tak więc nie tylko szkoły prywatne są super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy rodzice i potencjalni kandydaci, uczeszczalam do gimnazjum paderewskiego i wlasnie skonczylam liceum publiczne, ciesze sie ze nie zostalam w lo paderewskiego (z listy kandydatow przyjetych od razu do lo mnie wyrzucono dzien po skladaniu podan (byly dwie listy w tym warunkowa), bezpodstawnie bo "z 3ką z matematyki matury nie zdam"... jakim prawem mozna tak mowic skoro 3 lata do matury sa jeszcze?, widocznie pan dyrektor mial kogos na moje miejsce) najbardziej rozbawila mnie wypowiedz w kwestii narkotykow. jesli chcecie miec najlepsze i najdrozsze narkotyki w miescie to dostaniecie je wlasnie tam, sa ludzie ktorzy nie nadazaja za ambicjami rodzicow i biora, sa ci co zawsze byli dobrzi i grzeczni i nagle im woda sodowa uderza do glowy, sa tacy ktorzy biora bo ida za tlumem, lub dlatego ze nie wytrzymuja presji, dlatego ze po prostu maja na to pieniadze i szukaja rozrywki, ale doskonale wiem tez ze byli tacy ktorzy sprzedawali by wlasnie miec na czesne... jedyne co moge dobrego powiedziec o tej szkole to, jezyki ktore sa naprawde na swietnym poziomie, co do korepetycji, to szkola oferuje korepetycje u nauczycieli prowadzacych lekcje, oczywiscie za pieniadze, czy to jest w porzadku pytam sie? DOSTAJECIE UCZNIOW Z NAPRAWDE SWIETNYMI WYNIKAMI W NAUCZE, NAJLEPSZYMI SREDNIMI I NIE POTRAFICIE TEGO WYKORZYSTAC. ja bardzo zaluje ze rodzice wyslali mnie do gimnazjum paderewskiego, ciesze si enatomiast ze pozniej poszlam do zwyklego liceum niezbyt renomowanego, powniewaz mialam niska srednią, bo w paderewskim zanizaja, byc moze wlasnie dlatego zeby nie isc do innego lo, tylko bezposrednio przejsc do ich liceum, bo uczen ktory zaliczyl przedmioty na 2 znajdywal sie od razu na liscie przyjetych do ich lo. a Panu, Panie dyrektorze dobrze radze rozejrzec sie po wlasnej szkole bo to co sie tam dzieje to cyrk na kołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra szkoła, ze świetnymi i mniej świetnymi nauczycielami. Jak to w życiu. Dyrektor prawdę w wywiadzie powiedział. Facet, z któym można porozmawiać, przedstawić swoje argumenty. Fachowiec. Młodzież świetnie czuje się w szkole i w klasie - klasie z programem matury międzynarodowej. Fantastyczna atmosfera. Czasem jakieś zgrzyty - jak to w życiu. Znakomity wychowawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra. Do rzeczy. Proszę podać średnie wyniki matur w Paderewskim - tych obowiązkowych podstaw, a także rozszerzeń, które w znacznej mierze decydują o dostaniu się na porządne studia. Jestem z II LO - wyniki z podstaw i rozszerzeń średnio po 82% - bez ani jednej godziny korepetycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Silna promocja słabej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czy to jest tekst sponsorowany bo nie widzę tego typu podpisu a powinien być. Wszelkie szkoły prywatne uczą dzieci zachowań aspołycznych są to szkoły dla dzieci które nie będą potrafiły dać sobie rady w przyszłym życiu. Jak rodzice tych dzieci przestaną mieć pieniążki to dzieci są nikim. Potrzebne są jednak takie szkoły aby wyleczyć rodziców tych dzieci z kompleksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dyrektor opowiada bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chodziłam do SP nr 28 ale na Czubach nie na LSM...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
Dobra. Do rzeczy. Proszę podać średnie wyniki matur w Paderewskim - tych obowiązkowych podstaw, a także rozszerzeń, które w znacznej mierze decydują o dostaniu się na porządne studia. Jestem z II LO - wyniki z podstaw i rozszerzeń średnio po 82% - bez ani jednej godziny korepetycji.
średnia szkoły z matur 82 % ?????????? Nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam Kalbarczyka to przypomina mi się skecz kabaretu TEY. Zepsute jest jedno koło? nie trzy są sprawne. U Kalbarczyka jadno na trzy jest uszkodzone tj 33%. Następne pytanie do Dziennika Wschodniego, ile racjonalista Kalbarczyk zapłacił za promowanie tej szkoły a może my jako czylelnicy za to zapłacimy, widzę że rekrutacja chyba słabo idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...