Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ostatni Sylwester w Zamościu był chyba z 10 lat temu... były prezydent oszczędzał na wszystkim tylko nie na tym co trzeba. Nowy prezydent podobnie jak większość mieszkańców uważa za absurd, żeby w takim miejście urząd nie miał kasy na fajerwerki! Moja spółdzielnia co roku puszcza w powietrze kilka tysięcy na zakończenie lata i ściąga pół miasta na to wydarzenie. Pora na zmiany! Oby tylko nie było -30 siarczystego mrozu:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To faktycznie Pan Dekalog zaszalał!!!! A ja uważam, że Prezydent Zamoyski po prostu nie wyrzucał pieniędzy w błoto, jak dla mnie organizowanie sylwestra na starówce tym właśnie jest, nie dość, że ponoć 50 tys z kasy miejskiej na sylwestra to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę szkody jakie po tym sylwestrze będą, a będą na pewno bo pamiętam takie imprezy z dawniejszych lat, jeden wielki syf później, już nie wspominając o tym, że strach tam było stać bo z każdej strony albo latały butelki i trzeba było uważać żeby zaraz nie oberwać albo obijający się za przeproszeniem nachalni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: po co sylwester w Chełmie ważne że wybraliśmy ponownie Fiszowa i to starczy a reszta maszerowac do kościoła a nie sie bawić :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...