Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żałosne - brak rozumienia przepisów i - głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– To łamanie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi – alarmowali w liście przesłanym do naszej redakcji mieszkańcy Dysa.     Mieszkańcy Dysa czy idiota z Dysa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obudźta" się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPOTA !!! Kiedyś alkohol /piwo,wino/można było nabyć prawie w każdym kiosku spożywczym i nieważne czy był przy szkole,kościele,zakładzie pracy.Zabawy sylwestrowe czy z innych okazji odbywały się  w szkołach,zakładach pracy,remizach,świetlicach itp.Czy było więcej osób spożywających-uzależnionych.Chyba uzależnionych jest teraz więcej. I komu to przeszkadzało.Jeżeli mamy walczyć z patologią to są inne metody wychowawcze a nie wprowadzanie głupich ustaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaką karę wymierzą w takim przypadku "organa sprawiedliwości" i kto ich wezwie podczas balu ale wystarczy, że organizatorzy wpłacą dyrekcji kaucję, która przepadnie po złamaniu zakazu podobnie jak w skutek powstałych zniszczeń. Zakaz dotyczy organizowania zakrapianych imprez, a picie to co innego. Na orlikach jakoś policja nie sprawdza zawartości alkoholu w napojach chłodzących pitych przez młodzież jak również często wysoko postawionych dorosłych. Dziwny jest ten zakaz, zwłaszcza że na terenie szkół nie można organizować imprez z alkoholem, na których nie ma dzieci ani młodzieży, natomiast na imprezach organizowanych przez władze miast czy gmin, gdzie dzieci biorą czynny udział w organizacji imprezy - przemarsz ulicami miasta, gminy, występy na scenie, korowody itp. takie jak święto miasta czy gminy pod różnymi nazwami, dorośli i wyrośnięci nieletni, mogą legalnie spożywać alkohol!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wychodzi na to że wy jako gazeta jesteście-kapusiami,faryzeuszami,Cenzorami-  U J MU JĄ C KRÓRTKO jako gazeta szmatławiec z wioski  lUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś idiota (to diagnoza kreytna) z Dysa "załatwił" szkole dochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak. Ponadto jest jeszcze jeden aspekt - taka impreza to nic innego jak zastrzyk gotówki dla szkoły, a co za tym idzie profity dla dzieci, ponieważ to właśnie z takich pieniędzy są fundowane nagrody czy organizowane bezpłatne imprezy dla dzieci. Nie wiem jaką karę wymierzą w takim przypadku "organa sprawiedliwości" i kto ich wezwie podczas balu ale wystarczy, że organizatorzy wpłacą dyrekcji kaucję, która przepadnie po złamaniu zakazu podobnie jak w skutek powstałych zniszczeń. Zakaz dotyczy organizowania zakrapianych imprez, a picie to co innego. Na orlikach jakoś policja nie sprawdza zawartości alkoholu w napojach chłodzących pitych przez młodzież jak również często wysoko postawionych dorosłych. Dziwny jest ten zakaz, zwłaszcza że na terenie szkół nie można organizować imprez z alkoholem, na których nie ma dzieci ani młodzieży, natomiast na imprezach organizowanych przez władze miast czy gmin, gdzie dzieci biorą czynny udział w organizacji imprezy - przemarsz ulicami miasta, gminy, występy na scenie, korowody itp. takie jak święto miasta czy gminy pod różnymi nazwami, dorośli i wyrośnięci nieletni, mogą legalnie spożywać alkohol! Bardzo ubawiła mnie wypowiedź Pana Kuratora nt. organizacji studniówek. Może się mylę, a jeśli tak to proszę mnie poprawić, ale wydaje mi się że przepisy w tym zakresie to baaaardzo stare przepisy, a moda na organizowanie studniówek w lokalach przyszła kilka lat temu. Kiedyś wszystkie bale, czy to te studniówkowe czy maturalne odbywały się na terenie szkół. I oczywiście tak powinno być, ponieważ są to imprezy szkolne. Dodam może jeszcze, że na takowych balach w szkole nie rzadko bawiła się elita z kuratorium... i na pewno nie bawiła się przy kompocie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idiota z Dysa się ujawni - z imienia i nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam jest tym idiotą  znanym w całym Dysie JP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktor, jak jest pan tak rzetelny, to pisz pan pełne nazwisko Pani Urbaś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu'''y dziennikarz, zamiast napisać raz to penetruje temat, znajdź sb jakieś zajęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrześcijanie i abstynenci... to własnie pOLSKA... Sam nie idę to drugiemu też nie dam się bawić lub mu utrudnię, niech coś też ode mnie zależy a pretekst zawsze się znajdzie... podleczę trochę swoje kompleksy uśmiechnę się pod nosem choć na chwile.. jak w "dniu świra"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz o tym samym, zaraz dziennikarz wyda książkę pt,, Sylwester w dysie" . Co mnie interesuje jakaś zabawa na wsi? Daj ludziom się bawić a sam zajmij się problemami w regionie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrześcijanie i abstynenci... to własnie pOLSKA... Sam nie idę to drugiemu też nie dam się bawić lub mu utrudnię, niech coś też ode mnie zależy a pretekst zawsze się znajdzie... podleczę trochę swoje kompleksy uśmiechnę się pod nosem choć na chwile.. jak w "dniu świra"
w latach 50-60-tych ubiegłego wieku dzięki zabawom w szkołach rozbudowano lub wybudowano nowe obiekty i tylu pijanych na codzień nie było,nikt też nauczycielom nie nakładał kosza od śmieci na głowę,obecnie kamery zakazy a uczniowie w butelkach po sokach przynoszą muzgojeby na lekcje i piją.Polska dzięki radosnej twórczości 460" MĄDRYCH I MYŚLĄCYCH "inaczej jak wszyscy bezapelacyjnie "SCHODZI NA PSY".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule napisano: ,,Jak dowiedzieliśmy się w poniedziałek, po naszej publikacji bal sylwestrowy został przeniesiony do jednego z pobliskich domów weselnych" Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, zepsuliście komuś zabawę w sposób jaki była planowana, a wy to jeszcze bierzecie za swój wielki sukces w walce z przestępczością. Jak popatrzy się na ilość artykułów tego autora, to widać że musi być zdesperowany do napisania czegokolwiek, napisał z 5 artykułów na krzyż :) Daj tym ludziom spokój, napisz lepiej co dzieje się teraz u mnie na Czubach ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jedlance i uścimowie bedo sylwestry w szkołach do białego rana na pijana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie napisaniem tego donosu chwali się tylko jeden menelik spod sklepu w Dysie, o nazwisku zbliżonym do nazwy dziecka bez matki i ojca.... Proszę nie obrażać mieszkańców Dysa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli za rogiem szkoły będzie jakiś prywatny lokal, to nikomu nie przeszkodzi, że w libacji alkoholowej z okazji dnia nauczyciela będą brać udział pracownicy szkoły. I widok chwiejącego się nauczyciela będzie, czymś zupełnie dopuszczalnym. Wszystko odbędzie się zgodnie z literą prawa. Ale bal sylwestrowy na terenie szkoły, zorganizowany w dniu, kiedy nie ma tam dzieci jest już ogromnym przestępstwem. Nawet wtedy, gdy wszystko odbywa się z zachowaniem pełnej kultury. Czy kiedykolwiek polscy urzędnicy-decydenci nauczą się logicznego myślenia? Z dzisiejszych obserwacji ich zachowań należy w to mocno wątpić.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wychodzi na to że wy jako gazeta jesteście-kapusiami,faryzeuszami,Cenzorami-  U J MU JĄ C KRÓRTKO jako gazeta szmatławiec z wioski  lUBLIN.
Nie pij już więcej - jesteś "nawalony"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...