Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie szkodzi, że synowa sekretarza PZPR, przynajmniej wykształcona, a nasz były przywódca solidarności bez wykształcenia i wykiwał tylu ludzi,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Patrzta synowa I sekretarz i tylu ludziom uratowała wzrok ,cuda panie cuda.
0
Judyta Watoła - to pani niczym nie różni się od tych karierowiczów i dorobkiewiczów na siłę!!! Dla swojego prywatnego rozgłosu i zaspokojenia swoich chorych ambicji wsadziła pani kij w mrowisko. Ugodziło to bezpośrednio w ludzi oczekujących na różnego rodzaju transplantacje. Nawet w środowisku zwykłych lekarzy w podrzędnych szpitalach znają pani nazwisko jako osoby zapokajającej własne ambicje i wyrządzającej dużą krzywdę ludziom oczekującym na przeszczepy a tym samy skazała ich pani na śmierć podobnie jak mnie!! Chciałbym żeby kiedykolwiek odczuła to pani na swojej skórze a wtedy wiła by się pani ja wąż na kolanach aby tylko ktoś pani pomógł. Przez między innymi panią transplantoloczy ograniczyli ilości przeszczepów do minimum dla dobra własnej pracy zawodowej bo przez taką osobę jak pani mogą stracić wszelkie uprawnienia medyczne. Jest nas już spora grupa osób, którym bezmyślnie zabiera pani życie. Nie zapomnimy tego. Rozmowy z transplantologami dały taki skutek - rozkładając ręce mówią nie miejcie do nas pretensji tylko do takich redaktorów czy dziennikarzy, którzy niewiele się na tym znając grzebią w różnych niepotrzebnych nikomu śmieciach i wyciągają je na światło dzienne. mówią też - mamy rodziny ichcemy tak jak każdy żyć spokojnie i nie nerwowo czakać aż jakiś dziennikarzyna będzie miał chory sen i postawi na nogi za pomocą ABW cały światek medialny. Najprawdopodobniej nie docierają do pani słowa, że skazuje pani takimi tekstami w dziwnej gazecie normalnych ludzi bardzo pragnących żyć ma pewną śmierć. Ilu jest jeszcze takich, którzy poświęcają bezsensownie życie innych dla zaspokojenia aspiracji, ambicji i rozgłosu a przede wszystkim wzdlędy u zwieszchnika brukowca. Żal mi pani mimo to że ja umieram.
0
Książkę o pani profesor Ariadnie Gierek-Łapińskiej bardzo dobrze się czyta. Kobieta zasłużona dla okulistyki bez wątpienia, ale zasłużona zwłaszcza dla Polaków! Tego Jej nikt nie odbierze! Ułomności? a któż ich nie ma? Wielkich ludzi nikt zniszczyć lepiej nie potrafi jak zawistne polskie środowisko? Do tego jeszcze "Gierek"! A prawda jest taka, że nikt Edwardowi Gierkowi z byłych i obecnych polityków nie dorasta do pięt!
0
Pamiętam jak w gabinecie prywatnym przy Dworcowej w Katowicach zawsze były tłumy ludzi, i pamiętam jak pani profesor pijana przewróciła się na mojego syna podczas badania, moja żona zawsze mówiła że od profesor czuć alkohol i dobre perfumy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: