Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sypie i będzie sypać. Ślisko na drogach

Utworzony przez Gość, 12 lutego 2010 o 09:34 Powrót do artykułu
W Kraśniku jak wczoraj śnieżycy nie było tak i dzisiaj nic nie sypie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Biłgoraju nie sypie.Wam się zawsze lubelskie od Lublina na północ wydaje.
0
W Lublinie tez nic nie sypie wiec nie placzcie
0
w zamosciu sypneło ale w nocy
0
w Lublinie jest sporo sniegu na szosach. Gdzie są drogowcy z pługami snieżnymi???
0
Jak maja nie byc zasniezone drogi w Lublinie i plugi maja nie stac w korkach jak oni wyjezdzaja odsniezac wtedy kiedy ludzie do pracy wyjezdzaja ! te nieroby powinni od 5 czy 6 rano zapier***ac i odsniezac ! wiecej podniecania ze snierzyce a gowno pada ;/
0
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km
0
Kogo to obchodzi, że sypie... Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć!!!!!!
0
W Puławach też nic nie pada!
0
Gość napisał:
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km
O tak święta prawda a szczególnie niektóre bogate paniusie samochód terenowy w prezencie od męża z napędem na 4 koła a jedzie 20-30 na godz.,sama jestem kobietą nie mam terenowego tylko zwykły ale duży i dzisiaj miałam przyjemność jechać za miastem za taką ćwiarą. Wiadomo,że nie chodzi o jazdę 100 ale warunki nie były takie złe żeby jechać jak rowerem na spacerze. Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz damulki malujące się w samochodach. jak się zapali zielone światło, zamiast ruszać to wtedy na gwałtu rety rzuca kosmetyki i nie wie co zrobić czy jechać czy stać jaki bieg wrzucić, zawiązać ręce w supełki i o asfalt żeby następnym razem wstała godz wcześniej i wytapetowała się aż będzie wyglądać jak pai patiszon.
0
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...
0
Goguś napisał:
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...
pieprzyć synoptyków!!!! Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć
0
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!! Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć
mOŻESZ BYĆ SE CEBYLARZEM ALE ODWAL SIĘ OD MOJEGO NICKU
0
~BMW~ napisał:
w Lublinie jest sporo sniegu na szosach. Gdzie są drogowcy z pługami snieżnymi???
JUZ PO PRACY. A CO SAMOCHODZIK ZA NISKI HA HA...
0
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!! Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć [/quote] [quote name='REGIPS' post='233151' date='12.02.2010, 16:44:55']A powiedz comnie tam prace budowlane w jakistam przedszkolu obchodza w jakichśtam bełżycach???????????????????????????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: