Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
słyszycie ten odgłos - to odgłos gumofilców :) - tak rolniki zasuwają  po kasę z zapomógł - "bo grad wytłukł" "bo wszystko straciłem" "bo z czego ja bedem na traktora spłącał - na kredyt je" bo sro bo tamto - gradobicie do marzenie rolnika - to tak jakby kasa leciała z nieba    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszycie ten odgłos - to odgłos gumofilców :) - tak rolniki zasuwają  po kasę z zapomógł - "bo grad wytłukł" "bo wszystko straciłem" "bo z czego ja bedem na traktora spłącał - na kredyt je" bo sro bo tamto - gradobicie do marzenie rolnika - to tak jakby kasa leciała z nieba
Powinno ci Wicia walnąć tym gradem w twój pusty łeb - bynajmniej miał byś coś na głowie bo rozumku niezawiele....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzi wicio na kanapie i po du,,,, sie drapie zazdrosci ludziom ze wsi bo jest gamon nie najlepszy WICIU WICIU ty baranie juz ci nigdy nie stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek weź znajdź najbliższe Tesco podejdź do stoiska z warzywami połóż głowę na wadze i naciśnij przycisk "burak"  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dyskutujcie z witkiem bo on za młodu na główkę upadł i już tak mu zostało....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno ci Wicia walnąć tym gradem w twój pusty łeb - bynajmniej miał byś coś na głowie bo rozumku niezawiele....
Dlatego CYCU  Tuskojeby i gumofilce muszą odejść,tak dalej być nie może,tylko grad i grad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy dajcie spokój. Grad to wina Tuska.... nie wiecie?  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...