Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sytuacja na drogach Lubelszczyzny: Cztery wypadki, 123 kolizje

Utworzony przez tomek, 29 listopada 2010 r. o 21:39 Powrót do artykułu
Znowu to samo :/ Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w gotowości. Dlaczego akcja odśnieżania nie została podjęta od razu? Przecież prognozy pogody były trafne. CO ZNOWU ZAWIODŁO ??? Niech wreszcie władze miasta się wytłumaczą kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli sypie od rana to drogi muszą być białe. Trzeba wprowadzić nakaz zakładania łańcuchów przez kierowców ciężarówek i obciążać ich kosztami wyciągania pod górkę lub z rowu jeśli bezmyślnie przecenią swe możliwości. Dla pozostałych pojazdów nakaz jazdy na zimówkach z bieżnikiem odpowiedniej głębokości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem z Opola Lub. do Lublina w godzinach 12-14 . Makabra - pomijam problem ze śniegiem i brak pługów - na trasie 50 km nie spotkałem żadnego pługa ani piaskarki - chaos na drogach spowodowany przez niefrasobliwych kierowców - przy wyjeździe w Konopnicy wszyscy grzecznie czekają w kolejce ale zawsze jest paru deb***i (a najgorsze jest to że często są to kierowcy BUSów) którzy zawsze przodują w przepychaniu się, wpychaniu an trzeciego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałemaby powiedzieć że od godziny 14-30 do 19-15 tyle mi zajęło wyjechanie z Lublina od Narutowicza w stronę Opola Lubelskiego mało tego jak jechałem przed południem nie było żadnej piaskarki na drodze kompromitacja służb drogowych SKANDAL gdzie ta władza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tez mi osiągnięcie, ze teraz sytuacja sie poprawiła - jest wieczor, wszystkim po popoludniu w korku udalo sie dotrzeć do domu. jak myslicie, od rana czeka nas powtórka dnia dzisiejszego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...