Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sytuacja na wałach w Wilkowie.

Utworzony przez wopr, 4 czerwca 2010 o 21:14
Tworzę ten temat byście mogli się dowiedzieć co dzieje się w gminie Wilków. Dzwoniłem do kolegi ze straży i powiedział, że woda jeszcze nie przelewa się. Ale już mało brakuje. Prowizoryczny wał jest jak gąbka... Apeluję do was internauci, jeśli macie rodzinę w Wilkowie i jeszcze się nie ewakuowali byście ich poprosili o to. Niech nie myślą tylko o sobie, ale też o nas ludziach którzy pracują narażając swoje życie dla ratowania ludzi. Co gorsza zostają w domach ludzie starsi. Zupełnie tego nie rozumiem, bo przecież nic nie uratują, a sami mogą utonąć. Mam nadzieję, że akcja ratownicza nie będzie tak wyczerpująca jak dwa tygodnie temu. Pozdrawiam i życzę powodzenia, zarówno osobom pracującym przy wale jak i wam, mieszkańcom gminy Wilków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
poszukuję informacji o ile poziom wody był wyzszy w czasie drugiej fali w okolicach Wilkowa i jaka jest obecnie sytuacja
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: