Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SYTUACJA W GMINIE WILKÓW I ŁAZISKA

Utworzony przez Tomasz, 5 czerwca 2010 r. o 16:44
wopr napisał:
Być może później byłą większa, byłem przed tą dużą wodą i byli ludzie na 1 wale. no to przepraszam, bardzo gdybym miał działkę w miejscu między dwoma wałami to albo bym ją ubezpieczył, a jeżeli nie miałbym na to pieniędzy to musiałbym się pogodzić z tym, że może mi ją zalać. Tam tych sadów nie powinno być. Ludzie przestańcie rozpaczać o pola.. Zapewne jesteś jedną z tych osób bo emocje biorą górę. Ale spokojnie, dorobku całego życia wam nie zalało, domy wam się nie osunęły i nie runęły, sprzęt rolniczy ocalał.
sprzęt ocalał ale nie tylko dlatego ze wał został utrzymany ale wszyscy go powywozili w bezpieczne miejsce, ludzie byli przygotowani na najgorsze ci ludzie nie rozpaczają nad polami tylko nad twoja głupotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
sprzęt ocalał ale nie tylko dlatego ze wał został utrzymany ale wszyscy go powywozili w bezpieczne miejsce, ludzie byli przygotowani na najgorsze ci ludzie nie rozpaczają nad polami tylko nad twoja głupotą
TOMASZ POPIERAM CIĘ W 100%%%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Ludzie powywozili sprzęt, zwierzęta itd. Podobnie uczynili ludzie z Braciejowic, Zakrzowa czy innych miejscowości zagrożonych zalaniem w gminie Łaziska.Wiem, bo rozmawiałem z pracownikiem gminy-zaczęli po przerwaniu wału w Sandomierzu. A na co czekali w ludzie w Wilkowie?Chyba że wójt albo starosta przyjdą i wywiozą ich dobytek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie cokolwiek o Lubomirce ? Czy wiadomo kiedy uruchomią wodociąg ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Lubomirce woda prawie opadła, trzeba chodzić w kaloszach, przejazd jest tylko od początku wsi...trochę potrwa zanim wszystko zostanie przywrócone....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie ktoś ile wody jest jeszcze w Wilkowie? z góry dzięks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w łaziskach wojna. Sld pomieszalo się z PSL. Pyc nagle stał się ludowcem. Radzikowski przestał być lubiany przez Rodzika. Nie ważne jest kto jest kim. Tylko jakie ma szansze wygrać i rządzić i byc człowiekiem Rodzika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...