Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SYTUACJA W GMINIE WILKÓW I ŁAZISKA

Utworzony przez Tomasz, 5 czerwca 2010 r. o 16:44
Witam szanownych Forumowiczów. Czy może ktoś coś wie odnośnie Machowa?? Trzymajcie się jestem z Wami myślami i całym duchem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie jak sytuacja w Zagłobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
machow zalany zagłoba tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wysoka woda w zagłobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest sznasa dojechać do wilkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy jest sznasa dojechać do wilkowa
Jeśli woda jest w Zagłobie (124 - 125m n.p.m) to do Wilkowa raczej nie dojedziesz (122 - 123 m n.p.m), zresztą pooglądaj na youtube filmy jaki poziom miała woda w Zagłobie, Wilkowie kilkanaście dni temu, teraz jest zapewne podobnie. Pooglądaj sobie mapy hipsometryczne. Pzdr, luka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luka napisał:
Jeśli woda jest w Zagłobie (124 - 125m n.p.m) to do Wilkowa raczej nie dojedziesz (122 - 123 m n.p.m), zresztą pooglądaj na youtube filmy jaki poziom miała woda w Zagłobie, Wilkowie kilkanaście dni temu, teraz jest zapewne podobnie. Pooglądaj sobie mapy hipsometryczne. Pzdr, luka
Witam, gdzie znaleźć jakies źródło dokładniejszych map hipso. okolic Gminy Wilków? U nas rzędne 126,2 do 126,9 na Kosiorowie. Ciekawe czy zalewa? pzdr RAF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAF napisał:
Witam, gdzie znaleźć jakies źródło dokładniejszych map hipso. okolic Gminy Wilków? U nas rzędne 126,2 do 126,9 na Kosiorowie. Ciekawe czy zalewa? pzdr RAF
na Kosiorowie nie zalane podobno - info z godz. 8:30. Woda dookoła puszczona na łąki bo tam niżej. Chłopaki walczą o utrzymanie wioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAF napisał:
Witam, gdzie znaleźć jakies źródło dokładniejszych map hipso. okolic Gminy Wilków? U nas rzędne 126,2 do 126,9 na Kosiorowie. Ciekawe czy zalewa? pzdr RAF
Ja przeglądałem ######maps.geoportal.gov.pl/webclient/ , ktoś wcześniej wrzucił link na forum. Jak wybierzesz "skan topograficzny" i wybierzesz odpowiednie zbliżenie to całkiem dobrze można obejrzeć ukształtowanie terenu i wysokości, porównując wysokości na izohipsach. Dokładniejszej mapki póki co nie widziałem. Pzdr, Luka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wysoka woda w zagłobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze pytanie: jak sytuacja w Dobrym? podobno groźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luka napisał:
Ja przeglądałem ######maps.geoportal.gov.pl/webclient/ , ktoś wcześniej wrzucił link na forum. Jak wybierzesz "skan topograficzny" i wybierzesz odpowiednie zbliżenie to całkiem dobrze można obejrzeć ukształtowanie terenu i wysokości, porównując wysokości na izohipsach. Dokładniejszej mapki póki co nie widziałem. Pzdr, Luka
Dzięki, ja postaram się zdobyc mapy z zasobów CODGiK numeryczny model terenu z 2003r: OB2 M-34-32-B-b-3 Wilków M-34-32-B-a-4 M-34-32-B-c-2 Zagłoba M-34-32-B-d-1 Opole Lub. M-34-32-B-c-4 Łaziska M-34-32-B-d-3 Łaziska ######serwisy.codgik.gov.pl/Przegladowka_...fault.htm?typ=Z D_2009_40 Telefonicznie dostałem sms o 10:46 z info o Żmijowiskach: Prad jest nadal koparki usypały waly i woda sie narazie pietruje nikogo jeszcze nie zalalo ale na koncu wsi jest nieciekawie ukladamy caly czas worki. Woda sie podnosi nad ranem zaczela szybciej wzrastac pozdr RAF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tem Kępa wie ktoś? Dla zorientowanych Czy Niedźwiada Duża jest zagrozona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wysoka woda w Zagłobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wiadomo co z zakrzowem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konwalia napisał:
jak wysoka woda w Zagłobie?
Dosyć wysoka i się podnosi Przez most przebiera się woda aby barierki widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niedźwiadzie woda na kępach, ale póki co chyba nie ma zagrożenia dla zalania domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zakrzowie narazie spokój, woda jeszcze nie przelewa się z łach, chociaż znowu szuka sobie drogi koło skupu Kołodziejczyka, przy wałach zostali zmobilizowani wszyscy mieszkańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy ma ktoś informacje o Kępie Gosteckiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostałam informacje że na Chdelce puscił wał. Proszę o potwierdzenie albo zdementowanie tej informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...