Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SZANOWNI FORUMOWICZE

Utworzony przez Łukasz Minkiewicz, 10 lutego 2014 r. o 11:17
W związku z nasilającą się liczbą spamu, zablokowaliśmy tymczasowo możliwość dodawania linków na naszym forum. Za niedogodności przepraszamy.     Łukasz Minkiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z nasilającą się liczbą spamu, zablokowaliśmy tymczasowo możliwość dodawania linków na naszym forum. Za niedogodności przepraszamy.     Łukasz Minkiewicz
A co z wyczyszczeniem zawartości niektórych forów.   To podważa wiarygodność DW!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ale... jeśli komuś zależy, to link sobie wklei dodając te literki wu wu wu .anonse.com/strona_v2/gazeta_v2/ogloszenie/view/6426939    Tylko spamerzy i leniwi idioci maja kłopot :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thanks very much for sharing these links. Will definitely check this out..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej nie mam czasu sie logowac , ale mam cos pilnego do powiedzenia . Czy widzieliście mężczyzne nie wiem ile ma lat po 50 , ktory wydaje sie chory ciagle kiwa głową w lewo i prawo i mówi do siebie  . Patrzył sie kiedyś na mnie w kościele Kapucynów byłam przerażona i było mi słabo, myślalam ze zemdleje  . Kolejny raz spotkałam go w autobusie wieczorem  i przysiadł sie do mnie , ja w sekundzie uciekłam na koniec bo sie tak bałam , widzałam kątem oka ze jest wychylony w moją strone i sie patrzy na mnie strasznym wzrokiem . Widzieliście go ?? Jestem przerażona . Co mam zrobić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej nie mam czasu sie logowac , ale mam cos pilnego do powiedzenia . Czy widzieliście mężczyzne nie wiem ile ma lat po 50 , ktory wydaje sie chory ciagle kiwa głową w lewo i prawo i mówi do siebie  . Patrzył sie kiedyś na mnie w kościele Kapucynów byłam przerażona i było mi słabo, myślalam ze zemdleje  . Kolejny raz spotkałam go w autobusie wieczorem  i przysiadł sie do mnie , ja w sekundzie uciekłam na koniec bo sie tak bałam , widzałam kątem oka ze jest wychylony w moją strone i sie patrzy na mnie strasznym wzrokiem . Widzieliście go ?? Jestem przerażona . Co mam zrobić ?
daj na tacę,demony cię opętały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...