Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świeć Panie nad jego duszą... Rodzina będzie miała smutne święta. [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jaki piatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odblaskowa kamizelka kosztuje 3 - 5 zł, opaska na rękę 1 - 2 zł, tyle jest warte życie ludzkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co po tych apelach ? codziennie widzę jak łażą bez odblasków bo mają to w dupie i widzi to także policja której także to zwisa. Jakby te nieroby w radiowozach zaczęły pisać mandaty z górnej półki to nauczyliby się używać elementów odblaskowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli samochód jechał z przeciwka i potrącił pieszego idącego po złej stronie drogi to wynika że samochód zjechał na przeciwległy pas drogi . Jechał nieprawidłowo, chyba że kogoś omijał lub wyprzedzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawca wypadku uciekł z miejsca jechał szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna dziewczyna siedzi przez jakiegos pijaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawca wypadku uciekł z miejsca jechał szybko
Uciekł dlatego ze ta kobieta doznała szoku i nie wiedziała co zrobic.Ale pożniej wrociła na miejsce wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł należy czytać ze zrozumieniem,samochód jechał w kierunku Niedzwiady Dużej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Kobiety dwoje dzieci zmarnowane życie.... ja często przemierzam tą trasę i wiem jak to jest z tymi pieszymi na kilku gazach. Znam tą Kobietę i wiem że teraz dla Niej najtrudniejszy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli samochód jechał z przeciwka i potrącił pieszego idącego po złej stronie drogi to wynika że samochód zjechał na przeciwległy pas drogi . Jechał nieprawidłowo, chyba że kogoś omijał lub wyprzedzał
  nieprawda, radze odświezyć wiadomości z przepisów... Obowiązkiem pieszego jest iść lewą stroną drogi. A skoro znalazł się na złym pasie tzn. że poruszał się prawą stroną, czyli tą którą jechał pojazd, + brak odblasków. To jak proszenie się o śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i tak zawsze wina kierowcy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odblaski odblaskami, ale gdzie latarnie? Teren zabudowany a brak jakiegokolwiek oświetlenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu znajomość przepisów jest nie potrzebna. A znajomość logiki. Przedmówca właściwie zauważył, że albo jest błąd w opisie albo, pojazd jechał po przeciwnej stronie drogi niż powinien, oczywiście jeżeli przyjmiemy, że pieszy poruszał się po złej stronie drogi, tak jak jest w opisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trup bez głowy? Czuję kawę. Proszę z mlekiem. Ni chu ja. Nie jest możliwe nie zauważyć. Bryka ma światła, a droga nie jest ścieżką. Niech nikt mi nie pierdoli. Gdyby każdy tak się poruszał bryką, to mielibyśmy trupa na trupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprawda, radze odświezyć wiadomości z przepisów... Obowiązkiem pieszego jest iść lewą stroną drogi. A skoro znalazł się na złym pasie tzn. że poruszał się prawą stroną, czyli tą którą jechał pojazd, + brak odblasków. To jak proszenie się o śmierć...
Radzę odświeżyć naukę czytania. Przecież napisane jest, że samochód jechał z przeciwka, a  nie w tym samym kierunku, w którym maszerował pieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...