Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Dodatkowo fundacja będzie pracować z Legią Warszawa" .. Czyli Legia za darmo otrzyma utalentowanych graczy, których będzie mogłą później sprzedać za grube miliony. To się nazywa interes. Ot Polska..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był motor lublin, akademia motoru, akademos, piłkarskie nadzieje, akademia dzieci motoru itd.   Dzici gów...... zyskały  za to trenerzy napchali sobie konta. Piłka jest skorumpowana i dostaja po tyłku tylko dzieci. Znów zrobia spółkę, zrobia nabór, dadza stroje po 120 zł, kalendarze, dresy itp i po pół roku wymiana i kłótnie trenerów. Mam w tyłku piłke, zapisałam na hiszpański
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej też jest akademia piłki, zgłasza sie po 40 chłopaków, ale trener(zy)... szkoda gadać, co taki niedouczony wymoczek po gimnazjum może zrobić? Zniszczy to co w dziecku najwartościowsze, pasję, zaangażowanie i zniechęci do jakiejkolwiek aktywności, zamiast pomóc rozwinąc się w odpowiednim kierunku. Ale słyszałem, że kadra się zmienia ( znowu), więc może w podejściu do dzieciaków też coś ulegnie zmianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...