Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Szkoły nie oddamy". Gimnazjum padnie ofiarą reformy edukacji?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 r. o 14:14 Powrót do artykułu
A może szkoła stowarzyszeniowa, 8 letnia podstawówka prowadzona przez stowarzyszenie? Albo LO lub szkoła branżowa (klasy wielozawodowe, praktyki u rożnych przedsiębiorców, teoria w szkole). Moglibyśmy mieć nawet uczniów z Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reforma PiS jest najgorszą możliwą reformą ! To właśnie PiS likwiduje gimnazjum na czele z byłym kuratorem Posłem Sprawka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla 8 uczniów i 30 nauczycieli otwierać podstawówke! Brawo Ty!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dla 8 uczniów i 30 nauczycieli otwierać podstawówke!  Brawo Ty!!!!
A w Stasinie może taka szkoła funkcjonować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 uczniów nie ośmiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczęszczałam do tej szkoły kilka lat temu, Okropny poziom nauczania, i zaangażowania niektórych nauczycieli międzi innym Hawryluk, Mackiewicz i Skiba. Zaległości musiałam nadrabiać w liceum. Pozdrawiam :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 nie 80 ! W stasinie jest 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła w Stasinie istnieje a w Radawczyk nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stasinie jest 60!!! Ktoś próbuje manipulować faktami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepsza Pani Rajchert. Zawsze lekcje przeprowadzała na najwyższym poziomie i dużo wymagała od ucznia. Wiedziała, że taki jest cel lekcji. Umiała przygotować ludzi do egzaminu....i co najważniejsze.....swoją prace wykonywała dokładnie. Wyżej wymienieni nauczyciele.....no cóż.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba bardzo się starałaś nie wynieść. Jeszcze na studiach bazowałam na wiedzy z gimnazjum jeżeli chodzi o fizykę, a Panią Hawryluk wspominam bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Mackiewicza zawsze wspominam jako dobrego nauczyciela. Część ludzi go nie szanuje, ale on zawsze działał na korzyść ucznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym momencie Pani Hawryluk co miesiąc siedzi w domu na zwolnieniach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 dzieci zostało zgłoszonych do szkoły podstawowej w Radawczyku a to początek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że większość nauczycieli uczy dobrze poza niektórymi...  Ale chyba zawszę tak jest!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Panią Hawryluk szkoda słów, nie mam pojęcia kto nadał jej tytuł zastępcy dyrektora. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła jest świetnie wyposarzona ale kadra... szkoda słów. Nie wszyscy są zli ale większość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd ten dyrektor bierze tych nauczycieli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
80 dzieci zostało zgłoszonych do szkoły podstawowej w Radawczyku a to początek.
Bu ha ha 80 dzieci ale oszustwo! Chyba z tymi co się jutro urodza! !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam można współczuć niektórych nauczycieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...