Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepszą obroną jest atak,szpitale teraz będą pozywać wszystkich, którzy ośmielą się krytykować personel fajna metoda,pare osób zapłaci grzywny i nikt już nie śmie podskoczyć aroganckim nierobom zwanym lekarzami.Wiem co piszę bo niedawno też miałem matkę w szpitalu,nikt się niczym nie interesował,nic się nie można było dowiedzieć,lakarze nawet nie widzieli pacjentki na oczy,nie wiedzieli o kim mowa,podwóch tygodniach pobytu nagle ją wypisali z informacją,że wychodzi w stanie DOBRYM! Po dwóch dniach zmarła.Nie napiszę o jaki szpital chodzi bo nie chcę zadzierać z tą mafią i nie stać mnie na grzywny.Tym łapiduchom już się w głowach poprzewracało,klepią prywatne fuchy podczas których są nawet w miarę uprzejmi,pracę w szpitalach mają gdzieś,ważny jest wygodny etacik i że szpital płaci za nich ZUS.Pacjenta mają gdzieś.Wcale się nie dziwię,że tą panią poniosło,trzymam za nią kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor Jędryszka manipuluje czytelnikiem i zdradza po czyjej stoi stronie kiedy w tytule pisze o "bezrobotnej matce". To ma pewnie wycisnąć łzę z co bardziej wrażliwego oka. Co innego gdyby chodziło o "bezdzietną singielkę-businesswoman". Takie osoby cieszą się jakoś mniejszą sympatią wśród ludu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i b-a-r-d-z-o dobrze ! niech ludzie wiedza ze tez moga dostac po 4 literach za oszczerstwa wypowiadane pod adresem lekarzy , osobiscie mam nadzieje ze ta sprawa zostanie naglosniona , moze wtedy troche ludzie pomysla ze nie tylko od lekarzy w szpitalu jest wymagana kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Co za bzdury....a gdzie wolność słowa....moim zdaniem powinno się mówić głośno to co się myśli i deb***izmem prawnym i wielkim bublem jest karanie za obraźliwe słowa....ogranicza to wolność i w wielu przypadkach rodzi przesadę i nadużycia.....trzeba by było wreszcie wywalić ten bubel z kodeksu karnego. Z drugiej strony....czy Pan dyrektor nie ma na głowie ważniejszych spraw....
Wolność słowa to twoim zdaniem możliwość obrażania ludzi? Jesteś najwyższej jakości swołoczą z PRL i taki już zdechniesz. To właśnie jest wolność słowa. Mogę jeszcze napisać że szkoda cię karmić bo nawet nie nadajesz się na mięso. To właśnie jest wg. ciebie wolność słowa . Umyj lepiej swoje gumofilce i obejrzyj kolejny odcinek ulubionego serialu . Kmiocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mat7 napisał:
Najlepszą obroną jest atak,szpitale teraz będą pozywać wszystkich, którzy ośmielą się krytykować personel fajna metoda,pare osób zapłaci grzywny i nikt już nie śmie podskoczyć aroganckim nierobom zwanym lekarzami.Wiem co piszę bo niedawno też miałem matkę w szpitalu,nikt się niczym nie interesował,nic się nie można było dowiedzieć,lakarze nawet nie widzieli pacjentki na oczy,nie wiedzieli o kim mowa,podwóch tygodniach pobytu nagle ją wypisali z informacją,że wychodzi w stanie DOBRYM! Po dwóch dniach zmarła.Nie napiszę o jaki szpital chodzi bo nie chcę zadzierać z tą mafią i nie stać mnie na grzywny.Tym łapiduchom już się w głowach poprzewracało,klepią prywatne fuchy podczas których są nawet w miarę uprzejmi,pracę w szpitalach mają gdzieś,ważny jest wygodny etacik i że szpital płaci za nich ZUS.Pacjenta mają gdzieś.Wcale się nie dziwię,że tą panią poniosło,trzymam za nią kciuki
Nierób to jesteś ty zwany dalej chamem z lubelszczyzny. Jak nie chcesz zadzierać z "mafią"to trzymaj pyszczek zamknięty. Najłatwiej to wypisywać darmowe bzdury . Trzymam kciuki za szpital. Cham chamem na wieki wieków amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Redaktor Jędryszka manipuluje czytelnikiem i zdradza po czyjej stoi stronie kiedy w tytule pisze o "bezrobotnej matce". To ma pewnie wycisnąć łzę z co bardziej wrażliwego oka. Co innego gdyby chodziło o "bezdzietną singielkę-businesswoman". Takie osoby cieszą się jakoś mniejszą sympatią wśród ludu...
Redaktor uległ argumentacji prawniczej mamy p. Dorotki - ciekawe czy Sąd też ulegnie, bardzo ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Redaktor uległ argumentacji prawniczej mamy p. Dorotki - ciekawe czy Sąd też ulegnie, bardzo ciekawe.
Mylisz się, to jest podstępny wybieg pani redaktor, taka ironia, drwina. W takim stylu dziennik opisuje prawie wszystkich: starostów, wójtów, żebrzących, kombinatorów etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta Dorota obrazila caly personel szpitalny i na kolanach powinna wszystkich przeprosic. Ja mialam mame i lezala na tym wlasnie oddziale i widzialam ciezka prace i oddane serce dla chorych, a warunki wspaniale i na bardzo wysokim poziomie. Dorota kochala, ale pieniadze babci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni internauci!!! Pozwólcie, że w obiektywny sposób ocenię warunki i opiekę pielęgniarsko-medyczną na oddziale opiekuńczo-leczniczym w szpitalu w Bychawie. Opinie swą wyrażam na podstawie własnej obserwacji pracy personelu podczas pobytu na tymże oddziale mojej babci. Pracujący tam ludzie wykonują swoją pracę w sposób rzetelny, sympatyczny i profesjonalny. Do każdego pacjenta podchodzą z sercem- gdy jest taka potrzeba nakarmią, pocieszą dobrym słowem, uśmiechem. Dbają o czystość sal, korytarzy, a nade wszystko o stan higieny chorych- zmiana pościeli 2 razy na dzień, codzienne mycie pacjentów, zmiana pampersów wg potrzeb. Warunki tam panujące są na poziomie europejskim!!! Nie jeden szpital w mieście wojewódzkim może pozazdrościć Bychawianom takich warunków i tak wzorowej opieki!!! W tym miejscu pragnę podziękować panu dyrektorowi dr P.Wojtasiowi za uruchomienie takiego oddziału, który zapewnia leczenie, opiekę i godne odejście osobom w podeszłym wieku. Dziękuję także personelowi- lekarzom, pielęgniarkom, salowym za wspaniałe wypełnianie swoich obowiązków i oddawanie serc pacjentom. A pani, która tak negatywnie wypowiedziała się o NASZYM szpitalu radzę, żeby sie bardzo wstydziła swoich wymysłów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek tak trzymaj, nie pozwól sobie aby jakiś gumofilec opluwał twój oddział. Doprowadź sprawę do końca i niech się opinia publiczna dowie jak się sprawa zakończyła. Pozdrawiam piękne panie z pogotowia w Bychawie Iwonkę P. i inne, Jolę z rejestracji. Takiego personelu nigdzie więcej w Polsce nie ujrzysz. Przy nich to i umrzeć można. Pozdrawiam ordynatora " Mateusza" z Ronda Babułysia co uzdrawiająca zupkę na odział dowoził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że dyr. Wojtaś szykuje sie na fotel Prezydenta RP a ZOL w Bychawie chce zamienić na Biały Dom... Ciekawe, kto mu doradza w zakresie PR-u? Salowa jakaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ I po co to pisać o Bychawskim ZOZ przecież to reklama i rozgłos, a to przeszkadza w robieniu "pieniądzów". Wariatka nie wariatka ale trafiła na swoich. Dyrektor jest we władzach województwa znany z tego że jest znany - Myśle że stanowili by dobraną parę. Jak to się mówi trafiła kosa na dyrektora. Dobrze że nie Ojca Dyrektora. Budynek nowy a w środku komuna hula Najfajniejszy jest ten mini obelisk przed szpitalem na 100 czy 90 lecie. Najważniejsze żeby się wypromować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak była taka zżyta z Babcią to dlaczego się nią nie opiekowała w domu tylko oddała do zakładu opiekuńczego a z niego do szpitala, a swoją drogą to co to za aplikant sadowy, ktory korzysta z pomocy opieki spolecznej? do roboty dziewczyno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nie bądźmy obojętni - zainteresowałem się sprawą po obejrzeniu panoramy. Najlepsza obrona to atak, być może zamiast być pozwanym za zaniedbania to szpital robi z siebie ofiarę. Wiadomo co powie personel i dyrektor w sądzie. Obowiązkiem dziennikarzy jest drążyć sprawę, a tu mamy tylko jedną wersję. Walczy zresztą goliat z dawidem. Każdy kij ma dwa końce. Jeśli ktoś chciałby podzielić się uwagami co do tego ośrodka to proszę o mail - interweniujmy@o2.pl .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do wiary - bezrobotna kochająca babcię , co ją do zakładu oddała i jeszcze aplikację prawniczą robi za pieniądze pochodzące z opieki społecznej , bo takie źródło utrzymania podaje autor. Słowo przepraszam z ust tej bohaterki nic nie kosztowałoby , a tytuł przejaskrawiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...