Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wynalazłem piankę do uszczelniania granic. Rośnie, rośnie i rośnie, a jak zastygnie, to nawet diamentem ciężko ruszyć. Dear Sir/Madam, W RP nie istnieję. Moje piękne prace to dla Polaków same brednie, których nawet sam mam nie rozumieć. Przykro mi, ale to nie jest kabel przeciwko RP. Taka jest prawda. Jeżeli jest co, to ostro ogłoście moje wyniki całemu światu. I czyńcie tę powinność non-stop, aż zdechnę. Wyprzedziłem największych geniuszy całym świecie, oprócz kenijskich biegaczy. Best wishes, Leszek W. Guła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle trzeba korzystać z cudzej łaski, bo bida w tej Polsce i na lepiej się nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla zainteresowanych - Szwajcaria powstała onegdaj z inicjatywy zakony templariuszy, który to zakon został był zdelegalizowany a jego członkowie w dużej części wymordowani /dotyczy oczywiście zewnętrznego zakonu/ PRAWDA NAS WYZWOLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz gwardia szwajcarska w watykanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny prezent, cztery samochody do przewozu psów i jeden do przewozu islamistów. Ciekawe ilu ciała tych wejdzie do takiego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cara mengobati lipoma tanpa operasi thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To forma bezzwrotnej, zagranicznej pomocy, której celem jest zmniejszenie różnic społeczno-gospodarczych między Polską a lepiej rozwiniętymi państwami UE."ciekawe w jaki sposób ta pomoc dla celnej ma zmniejszyć różnice społeczne między tym ile zarabia Szwajcar a ile zarabia Polak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...