Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tadeusz Fijałka: Odwołali mnie, bo sprawiałem kłopoty

Utworzony przez Ala, 23 września 2011 r. o 10:55 Powrót do artykułu
Wygra w cuglach, MPWIiK zapłaci furmanę naszych pieniędzy, a decydencji za swoje błędy dodatkową premię od Żuka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy lepszego zblizenia się nie da zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz nie przejmuj się Wasilewski zawsze postepuje wg pociągajacych za nitki, był i jest poprostu marinetką bez własnego zdania i umiejetnosci podejmowania decyzji. Lublin w obecnym układzie nie lubi osób madrych i umiejetnie podejmujacych decyzje najlepsze są z partyjnego rozsadnika i uległe nie majace własnego zdania. szkoda Twego zdrowia aby kopać się z koniem. Pozdrawiam elektryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno wiadomo moim że moim miastem rządzi napływowy przypadkowy często partyjny aparatczyk który ma to miasto gdzieś a tylko zależy mu na korycie które my mieszkańcy zapewniamy temu działaczowi .Przy głosowaniu wszak ciemny lud nabiera się na szumne hasełka , a nasze miasto upada coraz bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk niszczy miasto. Zlikwidował cukrownię, to teraz moze zlikwiduje miejskie rurociągi. W końcu po co Lublinowi kanalizacja, lepiej tonąć w szambie jak to czyni ratusz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwiazany ani z ratuszem, ani z Panem Fijałką, a z MPWiK łączy mnie tylko sieć wodociągowa i kanalizacyjna. Powiem tak pamięć mam dobrą i pamiętam jak za rządów Pana Fijałki na początku roku zawsze były podwyżki opłat za wodę i tłumaczenia, że spółka ma się źle, że musi inwestować itp. Po podwyżkach przychodził okres wytchnienia i po jakimś czasie Pan Fijałka dostawał kolosalne nagrody za wspaniałe wyniki spółki. Ptam się jak mogło by być inaczej skoro braki kasy kompensował ciągłym podnoszeniem opłat za wodę i odprowadzanie ścieków. Po co publiczna spółka finansowała różne imprezy, sponsorowała zawodników. DLaczego publiczne środki idą i szły na sponsoring. Tak się składa, że MPWiK jest jakby monopolistą na tym rynku i dodatkowa reklama chyba nie jest mu potrzebna, więc po co te reklamy - jaka jest ich efektywność. Powiem nawet odwrotnie to nie MPWiK szuka klientów tylko klienci poroszą aby MPWiK ich przyłączył do sieci. Reklama jest nieefektywna i niecelowa. A ratowanie budżetu spółki ciągłymi podwyżkami i później tłumaczenie że osiąga się świetne wyniki jest delikatnie mówiąc nieładne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje sie że mamy następnegogo dyletanta na prezydenckim stolcu w Lublinie - Prezydenta Żuka. Nie potrafi wyegzekwować od podległego mu Prezesa Wagnera z wodociagów aby przestrzegał prawa chociaż wie, że ten je łamie. Dobra hucpa!!! Prezydencie należy zgłosić to do prokuratury! Teraz chwyci! A na poważnie jeden podpis Pana zmiecie Wagnera a nastepca już będzie Pana sluchał,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik sieci MPWiK napisał:
Nie jestem zwiazany ani z ratuszem, ani z Panem Fijałką, a z MPWiK łączy mnie tylko sieć wodociągowa i kanalizacyjna. Powiem tak pamięć mam dobrą i pamiętam jak za rządów Pana Fijałki na początku roku zawsze były podwyżki opłat za wodę i tłumaczenia, że spółka ma się źle, że musi inwestować itp. Po podwyżkach przychodził okres wytchnienia i po jakimś czasie Pan Fijałka dostawał kolosalne nagrody za wspaniałe wyniki spółki. Ptam się jak mogło by być inaczej skoro braki kasy kompensował ciągłym podnoszeniem opłat za wodę i odprowadzanie ścieków. Po co publiczna spółka finansowała różne imprezy, sponsorowała zawodników. DLaczego publiczne środki idą i szły na sponsoring. Tak się składa, że MPWiK jest jakby monopolistą na tym rynku i dodatkowa reklama chyba nie jest mu potrzebna, więc po co te reklamy - jaka jest ich efektywność. Powiem nawet odwrotnie to nie MPWiK szuka klientów tylko klienci poroszą aby MPWiK ich przyłączył do sieci. Reklama jest nieefektywna i niecelowa. A ratowanie budżetu spółki ciągłymi podwyżkami i później tłumaczenie że osiąga się świetne wyniki jest delikatnie mówiąc nieładne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już zapomniałeś o podwyzce cen wody od marca tego roku i to bardzo duzej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma świętych!!! Fijałka przez wiele lat tworzył swoje imperium. Przetrwał wielu prezydentów bo zatrudniał w MPWiK tabuny znajomych i znajomych znajomych nie tylko swoich ale prezydenckich i innych znajomych króliczka.Widać to było szczególnie za Pruszkowskiego. MPWiK urósł w siłę a zatrudnionym żyło się dostatniej.Przerost zatrudnienia był porażający, można to sprawdzić przez porównanie z innymi MPWiKami w Polsce. Wasilewski nikogo nie kazał zatrudniać w MPWiK i nie musiał być za coś wdzięczny prezesowi. Mógł kierować się dobrem miasta. Jednak to nie Wasilewski był sprawcą czyszczenia MPWiKu.On jest po prostu za uczciwy aby komuś robić kuku bez stwierdzenia jego ewidentnej winy/ przypadek Jodłowskiej i Kołodziej Wnuk/. Zawsze zwalniał ludzi po ich udowodnionej winie/ E. Mącik.Pietraszkiewicz/ Nie wysuwam żadnych twierdzeń ale wszystko wskazuje na to ,że za sznurki pociągał / myślę ,że miał rację i powody ku temu / obecny włodarz. Pani Kołodziej to jego "wynalazek", najpierw jego zastępczyni a póżniej wytypowana przez niego do zastępstwa na okres jego wyjazdu do Warszawy. Nie było go tylko 1,5 roku a jakoby był..... Zawsze chciał objąć sukcesję po Wasilewskim. Ten zaś miał już dość pisowsko- peowskich przepychanek. Nie żałuję Prezesa , to żadna krzywda odejście na emeryturę a za to co robił w MPWiK był sowicie opłacany i zapewne odchodząc dostanie odprawę o jakiej nam przeciętniakom nigdy się nie śniło bo zawsze zarabiał wielokrotnie więcej niż ten "prześladujący go" prezydent miasta. Nie ma ludzi nie zastąpionych jak dowodzi życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda niedojda o bujnym mniemaniu o sobie boi się mądrzejszych od siebie. Tylko mądry może wykorzystć mądrość drugiego dla swego dobra i tego co mu przyszło robić.. To rzadka cecha " partyjnych władców", szczególnie w Lublinie. Jak jesteś mądrzejszy ode mnie to cię po łbie!!! Nie rób mi konkurencji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA FIJALKI PRODUKCJA WODY ZMNIEJSZYLA SIE O POLOWA A ZATRUDNIENIE WZROSLO Z OKOLO 500 OSOB DO PONAD 1000.EKONOMIA FIRMY BYLA WIEC NIEDORZECZNA A POMIMO TEGO FIRMA MIALA SIE DOBRZE BO FIJALKA KUMPLOWAL Z PRUSZKOWSKIM KTORY MU WSZYSTKIE WZROSTY CEN WODY I SCIEKOW AKCEPTOWAL.JAK MOGLO BYC INACZEJ SKORO OBAJ ZJEZDZILI KWAL SWIATA.BYLI NAWET W MEKSYKU,z wasilewskim tez kumplowal, na balu sylwestrowym w wierzchowiskach wylicytowal butelke wodki wasilewskiego na 500 zl.,---BYLO HULAJ DUSZA PIEKLA NIE MA WSZELKIE CHWYTY FIJALKI BYLY DOZWOLONE.FIJALKA Z POWAZNIEJSZYCH SPRAW NIE ZROBIL--NIC---TYLKO PICOWAL.POSTAWIL NA CZYSTOSC I PORZADEK.KTO PRZYSZEDL DO FIRMY TO SIE RZUCALO W OCZY----I NA TYM JECHAL----.ALE TYM ZE NAPRZYJMOWAL NI PO TO NI PO TAMTO 500 NOWYCH LUDZI-ZNAJOMYCH ZNAJOMKOW -- KTORZY NIE MAJA TERAZ W FIRMIE CO ROBIC--NIKT Z WLADZY NIE ZWRACAL UWAGI BO SIE NIE ZNAL.---CO FIJALKA POWIEDZIAL I ZROBIL TO ,TO PRZECHODZILO.---MIAL BARDZO SLABYCH PRZEW.RAD NADZORCZYCH KTORZY TEZ SIE ZNALI.BYLI Z NADZIALU PRUSZKOWSKIEGO I FIJALKI.---TO PRZYKRE , ALE W URZEDZIE MIASTA NIE MA ZADNEGO PRACOWNIKA KTORY BY ZNAL SIE NA FUNKCJONOWANIU PRZEDS.WODOC. I KANAL.----W LUBLINIE JEST MOZE TYLKO 2-3 OSOBY KTORE NA TYM SIE ZNAJA.--TAK WIEC FIJALKA ROBIL CO CHCIAL I UWAZAL SIE ZA NAJWIEKSZEGO DYREKTORA W LUBLINIE.DOPROWADZIL DO TEGO ZE SAMYCH DYREKTOROW JEST TERAZ W WODOCIAGACH CHYBA 12-TU,DO TEGO GABINETY,SEKRETARKI,SAMOCHODY,RADA NADZORCZA Z OBSLUGA itp...itd....----ISTNA,WIELKA ROZRZUTNOSC I SZASTANIE PIENIEDZMI ZA WODE I SCIEKI KTORE PLACA MIESZKANCY.gdy by na miejscu fijalki by skromny dyrektor-prawdziwy gospodarz to ceny wody i sciekow byly by o okolo 25% nizsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lechu- bredzisz - jesteś pod wpływem albo szurnięty. A że do tego dochodzi jeszcze ślepota to juz katastrofa. W tym co napisałeś jest ZERO prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...