Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemnica Katynia - co się kryje w archiwach

Utworzony przez magnolia77B, 25 kwietnia 2010 o 03:46 Powrót do artykułu
Fanatyzm zabija obojetnie czy chodzi o wladze radziecka czy o ugrupowanie propagujace jedynie Prawdziwych Polakow Patriotow .Jednemu strzela sie w glowe bo nie zrobi sie z niego czerwonego drugiemu zarzuca sie antypolskosc dlatego ze ma inne przekonania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już ponad sto kancelarii adwokackich w Polsce oferuje zainteresowanym Prawdziwym Polakom usługi prawne dochodzenia "NALEŻNOŚCI" od Rosji za Katyń. Za usługę nie musicie płacić teraz. W umowach zobowiązujecie się do zapłaty 40 % sumy odszkodowania. Oto prawdziwa twarz Prawdziwych Polaków.
0
Dziadek, zajmij sie wnukami i daj już se siana ! Jeszcze ci mało ? Już mi niedobrze od tego Katynia. Mój dziadek też tam zginał ale właśnie ze względu na pamięć o nim nie mielę jęzorem na każdym kroku. Wystarczy mi pamięć o nim bez medialnego rozgłosu.
0
Profesor J. Wrona być może ma wnuki i jest Dziadkiem, ale jest przede wszystkim historykiem, którego zadaniem jest komentowanie wydarzeń historycznych i stanie na straży prawdy historycznej<<
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: