Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oglądałeś film "Błękitny Grom" ? Tam też mieli kamerę na podczerwień na pokładzie i sobie wyszukiwali kopulujące pary, bo to ustrojstwo dwa wijące się ciała potrafi podejrzeć z kilometra.   Oprócz linni energetycznych monitorują również plantacje konopi w budynkach. Lampy doświetlające zdradzają takie uprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w tej chwili taka ok 4 minut w te i spowrotem nad podwórkiem popkowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w tej chwili taka ok 4 minut w te i spowrotem nad podwórkiem popkowice
nie możliwe bo dzisiaj niedziela i nie pracują... chyba że stróż wziął kulczyki i latają ze kumplem aaa wczoraj widziałem jak w zajeździe Marta w Pułankowicach wylądowali zjedli obiad zatankowali i polecieli za Zakrzówek tam te linie 220kv co to idzie na południe do Stalowy chyba sprawdzali aaa podobno po drodze namierzyli plantacje marychy w kurniku gdzieś nie daleko Zakrzówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie możliwe bo dzisiaj niedziela i nie pracują... chyba że stróż wziął kulczyki i latają ze kumplem aaa wczoraj widziałem jak w zajeździe Marta w Pułankowicach wylądowali zjedli obiad zatankowali i polecieli za Zakrzówek tam te linie 220kv co to idzie na południe do Stalowy chyba sprawdzali aaa podobno po drodze namierzyli plantacje marychy w kurniku gdzieś nie daleko Zakrzówka
Upssss ! zwracam honor rzeczywiście latają o 15-tej widziałem go jak po Ostrowie penetrował i te linie 110 kv i miał lecieć tam co to tego szofera zabiło gdy żuzel kiprował na drodze i drutów dotknął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przemekkainel.pl/forum/widmohelikopter.swf   [media]http://przemekkainel.pl/forum/widmohelikopter.swf[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie prawda, ze w niedziele nie lata bo dzisiaj latal u nas a mamy niedziele ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to słyszałem że oni jadą na dwa fronty, dla energetyki i dla kancelarii odszkodowawczych zbieraja jakieś dane do odszkodowań podobno ma to ułatwić namierzenie tych jeszcze nie zgłoszonych dziełek do odszkodowań, a czas nagli bo również podobno jest termin z tymi odszkodowaniami do 2018 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a prawda jest taka że to policja szukająca trawki, POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś to powinien skonTrolować, czy oni kręcą tylko to, co im zleciła energetyka. Może te cwaniaczki robią biznes na boku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś to powinien skonTrolować, czy oni kręcą tylko to, co im zleciła energetyka. Może te cwaniaczki robią biznes na boku ?
Na obiady se latajo do zajazdu a kanapek sobie wziąć do roboty nie łaska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś nad Mysłowicami latał wojskowy helikopter o godzinie 19.11 tak nisko to jeszcze nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...