Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak, jestem milionerem

Utworzony przez h, 24 grudnia 2008 r. o 14:55
fajnie mu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan może i jest milionerem szkoda tylko że nie mówi całej prawdy a DZW powinien sprawdzić swoje wiadomości przed ich opublikowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, no chyba że w naszym pierdzidołku...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ,że jest ktoś taki co ma parę złotych.Nie patrzy na ceny tylko dlaczego autko kupił w Niemczech wiadomo z oszczędności nie dał zarobić naszemu salonowi.A ziemię to kupił bo wiedział gdzie bedą inwestycje kolega mu podpowiedział dużo wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klasyczny przyklad roznicy miedzy nowobogackim wiejsko-miejskim polskim tzw. businessmanem a amerykanskim milionerem z dziada pradziada jest taki ze ten amerykanski sie nikomu nie chwali co ma i gdzie, a zamiast Bentleyem jezdzi SMART-em lub Toyota Prius Kogo interesuje ile koni ma jakis nowy model BMW czy innego auta ktorym jezdzi jakis kiczowaty milioner.... Kiedy w Polsce ludzie zaczna myslec tak jak mysli normalby czlowiek na zachodzie Europy czy w USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Hate kicz napisał:
klasyczny przyklad roznicy miedzy nowobogackim wiejsko-miejskim polskim tzw. businessmanem a amerykanskim milionerem z dziada pradziada jest taki ze ten amerykanski sie nikomu nie chwali co ma i gdzie, a zamiast Bentleyem jezdzi SMART-em lub Toyota Prius Kogo interesuje ile koni ma jakis nowy model BMW czy innego auta ktorym jezdzi jakis kiczowaty milioner.... Kiedy w Polsce ludzie zaczna myslec tak jak mysli normalby czlowiek na zachodzie Europy czy w USA
taa to chyba mało USA widziałeś gdzie kazdy wozi sie mustangami czy bentleyami spojz na taka paris hilton tez mi sukces byc milionerem z dziada pradziada facet sam sie wybił i szacunek dla niego zazdrosniku sam bys sobie kupił taki samochod jak by cie było stac ale zapier***asz za 1500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten goscio to oszust,prcowalem na tym osiedlu z 3 lata i jakos dziwne to jest ze zawsze przyjezdzal autobusem.fakt jest jednak taki ze kupil dzialke za grosze-pierwsza w uniszowicach za 20tys a sprzedawal 1/20za 5 razy tyle przyczym tee domy to buble a pan sedzia co mieszka obok dobrze zrobil ze go podkablowal i musial rozebrac dom ale poszlo na to gora 5-7tys a nie jak napisano sporo pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan wczesniej mial nazwisko CZERNIAK przyczym tylu juz oszukal ze i nazwisko trzeba bylo zmkienic a te kilka milionow to chyba osob oszukal a nie zarobil,tylko szkoda mi tych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co Ci to było. Do tej pory wiedzieli o Tobie tylko nieliczni. Teraz wypiorą publicznie wszystkie Twoje brudy. A pamiętaj , że w Polsce jak w dawnnym ZSRR - masz człowieka to i bat się znajdzie. Pieniędzy jak widzę się dorobiłeś , a rozumu nie ( nawet po dwu fakultetach). A teraz Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jest właśnie nasza polska zawiść. Siedzieć, nic nie robić, narzekać na rząd i wszystko wkoło, a jak się ktoś czegoś dorobi to koniecznie go opluć. Nikomu nie powinno być lepiej, niż mnie, prawda, Polaczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że artykuł pisał dziennikarz. Widocznie uznał że lepiej będzie podać jakieś inne dane dotyczące auta niż jego markę, tak aby rozmówca nie był rozpoznawalny na mieście po aucie. Osoba kupująca synowi toyotę nie kupi sobie bmw ani mercedesa, wierzcie mi Nie widzę nic złego w tym, że jak kogoś stać, kupuje sobie drogie auto i ubrania, dobrze wyposaża dom - ale ludzi to razi, co widać po niektórych komentarzach. Wiadomo, lepiej zazdrościć niż samemu ruszyć głową...Nie doszukuję się w tym artykule żadnego kiczu (o czym wspomniał jeden z komentujących), za wyjątkiem kilku literówek i stylu pisania właściwemu dziennikarzom gazety dla mas..Na marginesie, jeśli ktoś uzurpuje sobie prawo do wartościowania danej osoby na podstawie tak zdawkowych i wyselekcjonowanych przez dziennikarza (!!) informacji, to wybaczcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Hate kicz napisał:
klasyczny przyklad roznicy miedzy nowobogackim wiejsko-miejskim polskim tzw. businessmanem a amerykanskim milionerem z dziada pradziada jest taki ze ten amerykanski sie nikomu nie chwali co ma i gdzie, a zamiast Bentleyem jezdzi SMART-em lub Toyota Prius Kogo interesuje ile koni ma jakis nowy model BMW czy innego auta ktorym jezdzi jakis kiczowaty milioner.... Kiedy w Polsce ludzie zaczna myslec tak jak mysli normalby czlowiek na zachodzie Europy czy w USA
- no właśnie, sam sobie Pan odpowiedział, amerykański milioner jest z dziada pradziada - obraca tylko pieniądze na które pracowały wcześniej całe pokolenia, dlatego siedzi cicho jak szczur w smarcie, przecież nie będzie się roztrząsał fortuny, do której sam nie doszedł... - a czym Pan jeździ, założę się że starym, kiczowatym bmw - ostatnie sformułowanie dotyczy chyba dziennikarza DW, a nie meritum artykułu - czyli osoby która własną zaradnością i uporem doszła do czegoś w tej popapranej Polsce. Nie jesteśmy w USA-spróbujcie sami założyć biznes i zobaczcie jak jest łatwo go prowadzić u nas a dopiero potem komentujcie takie osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie gośc jes spoko. Rzadko sie spotyka kogoś, kto tak otwarcie przyznaje się, że jest bogaty. Ja tam osobiście żałuję, że wśród moich znajomych nie ma milionerów,. Zawsze to mozna by od kogoś pozyczyć kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten goscio chyba sie z nas smieje ze my nie zarabiamy tyle kasy co on (o ile uczciwie zarabia) nawet nie chcial przyznac jaki obecnie posiada tylko jaki bedzie chcial miec, zalosne to jest, zreszta smierdzi mi tu cwaniactwem, prowokacja tego pana, jest pan materialistycznym ojcem dzieci a jego zona zajmuje sie domem i ta kobieta niczego sie nie nauczy albo jest jakąś zdzirą. ps. ciekawe czy bierze udzial w akcjach charytatywnych ps2. autor topicu chyba go zna a moze to jakis super kumpel ps3. nie jestem zazdrosny pisze szczerze to co mysle, przyznam ze zarabiam tyle co przecietny czlowiek pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąsiad na niego doniósł". Na mnie donoszą non stop, nauczyłem się tym karmić. To najlepsze podejście do sprawy. Policjant u mnie w gminie, przeglądając donosy powiedział z przekorą i uśmiechem, że jestem największym przestępcą w historii gminy ... Pierwszy milion zarobiłem w wieku 21 lat. Później spadłem na dno i zbankrutowałem, zostałem z długami. Teraz po 7 latach znowu jestem milionerem. Co się zmieniło? Nie mam fałszywych przyjaciół, którzy odwrócą się ode mnie przy pierwszej porażce, nie mam zdradliwej narzeczonej (to samo co z przyjaciółmi). Odnośnie rodziny przyjąłem prostą zasadę: Jak jest źle pod względem finansowy, mówię że jest super, jak jest ekonomicznie bardzo dobrze, jak obecnie, narzekam jak się da. Pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów w biznesie, choć pieniądze naprawdę nie dają szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy polski spekulant. Kupił coś tanio a sprzedał drożej.I tak się dorabiał . Cwaniaczek. Z takimi trzeba robić porządek. Kontrole skarbowe non stop. Prawo łamał nie raz i nie dwa. Dom stawiał bez pozwolenia.Kretyn. W Rosji już by ścinał drzewo w tajdze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
Typowy polski spekulant. Kupił coś tanio a sprzedał drożej.I tak się dorabiał . Cwaniaczek. Z takimi trzeba robić porządek. Kontrole skarbowe non stop. Prawo łamał nie raz i nie dwa. Dom stawiał bez pozwolenia.Kretyn. W Rosji już by ścinał drzewo w tajdze.
Typowy elektorat PiS-u !!! Człowieku aż się pienisz z zazdrości, kim Ty jesteś aby takie sądy ferować ,, spekulant" ,, cwaniaczek" ,, robić porządek" ,, kontrole skarbowe",, kretyn". Dzięki takiemu myśleniu jeszcze długo będziemy skansenem europy a jeśli ludzie prezentujący Twój sposób myślenia będą rządzili (,, kontrole skarbowe non stop") to nie tylko tacy ludzie przeniosą swoje interesy za granice ale też nikt nie będzie chciał tu inwestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAM TO I NIE MOGĘ UWIEŻYĆ CO TO ZA BZDURY. JAKIŚ NIEDOWARTOŚCIOWANY BUBEK PISZE O SWOIM ŻYCIU I MAJĄTKU. CI KTÓRZY MAJĄ DUŻO TO SIĘ NIE ODZYWAJĄ. FRAJER ZAKOMPLEKSIONY, KTÓRY ZAWSZ CHCIAŁ MIEĆ A GUZIK MU WYCHODZI. TYLKO TEJ RODZINY SZKODA. GRATULACJE DLA DZIENNIKARZA ZA "AMBITNY" TEKST. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda Zazdrosnych Sku***eli !!! Spekulanci to wy! Sku***Żebraki pieprzone!!! A jeśli nawet dorobił się na oszustwie to co??? Żal wam dupę ściska???!!! Chociaż ruszył tą swoją dupę i coś zrobił, więc ma. A mówi o tym po to by pokazać że się da! Lub by dojebać takim jak wy! I co ??? Banda zabitych w sobie dechami kretynów siedzi na takim oto forum i pieprzy że to są źli ludzie, złodzieje itp. itd. Źli to jesteście wy. Nie macie i innym nie pozwolicie mieć... Klasyczny przejaw Srako Ścisku nadętego Polaczka! JESTEŚCIE ŻAŁOSNYMI SYSTEMOWYMI TANIMI PROSTYTUTKAMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam skoro pan twierdzi ze jest pan milionerme to dlaczego pan niepomoze innym?ja sam mam 18 lat,w domu niema prawie co jesc,jest zimno,rodzice sa zadluzeni;[co robic?skad wziasc pieniadze?niechodzi mi zeby miec dla radosci ale zeby z nimi cos robic zeby wyjsc z dolka prosze o jakies rady lub pomoc...;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...