Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak pobiegnie S17 od Garwolina do woj. lubelskiego (mapa)

Utworzony przez MalaRysa, 13 sierpnia 2013 r. o 10:17 Powrót do artykułu
A co z Kołbielą. Kiedy odcinek S17 za Garwolinem będzie robiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek mogliby zrobić coś z Kołbielą! Zdecydowanie bardziej prodóż skróci rozwiązanie problemów ronda niż 24 czy nawet 34km nowej drogi ekspresowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak widzimy POmatolki od Tuska slonca Peru stawiaja na swojim. kto sie pytam zaplaci za cale dobytki rolnikow i ogrodnikow co to cale rodziny zyly dobrze i mialy na chleb? czy cwaniaki z Warszawki dadza odpowiednie odszkodowania zeby czlowiek mial juz do konca sie nie zamartwiac? te cholerne nieuki z urzedow tylko wymyslaja i szukaja gdzie oszkapic czlowieka. juz pokazali tym co to droga zabrala im klientow ze na odszkodowanie liczyc nie moga i sklepy zamykac trzeba tak w Kurowie jak i gdzies tam indziej... Warszawiaki beda jezdzilio po szerokim asfalcie a chlop jak zwykle dostanie po kulach... nieraz sie mysli po co czlowiek walczyl z komuna. bo nie op taka ojczyzne zesmy sie bili. w demokracji kazden mial miec wssystkiego do syta a tu tylmko robota i robota a oni wydadza kazden grosz na ich zachciajki. mi taka droga nie potrzebna do niczego bo i czasu nie ma zeby tam jezdzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak widzimy POmatolki od Tuska slonca Peru stawiaja na swojim. kto sie pytam zaplaci za cale dobytki rolnikow i ogrodnikow co to cale rodziny zyly dobrze i mialy na chleb? czy cwaniaki z Warszawki dadza odpowiednie odszkodowania zeby czlowiek mial juz do konca sie nie zamartwiac? te cholerne nieuki z urzedow tylko wymyslaja i szukaja gdzie oszkapic czlowieka. juz pokazali tym co to droga zabrala im klientow ze na odszkodowanie liczyc nie moga i sklepy zamykac trzeba tak w Kurowie jak i gdzies tam indziej... Warszawiaki beda jezdzilio po szerokim asfalcie a chlop jak zwykle dostanie po kulach... nieraz sie mysli po co czlowiek walczyl z komuna. bo nie op taka ojczyzne zesmy sie bili. w demokracji kazden mial miec wssystkiego do syta a tu tylmko robota i robota a oni wydadza kazden grosz na ich zachciajki. mi taka droga nie potrzebna do niczego bo i czasu nie ma zeby tam jezdzic...
  Buzal, a pigułki wziąłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal, a pigułki wziąłeś?
nie kazden Polak chodzi na pasku Tuska i to na wybory pokazemy. pastylki sam wes zebys nie zesral sie wyslawiajac truciciela naszych studni, szkodnika naszych chandlowcow, niszczyciela wiary i wolnych przekonan. wam tylmko wystarczy powiedziec ze to taka nowa moda i juz lecicie klaskac. ojca i matke sprzeda jeden z drugim oby tylko byc na swieczniku. juz nawet i ksieza przecie tez wystepuja kupieni za judaszowe grosze. popatrzcie co z ta nasza ojczyzna robia. tylko limuzyny i drogi zaoruja chlopska ziemie i niszczo. teras gazu im sie zachciewa i wysokie slupy z wiatrakami...ot i cala nowa Polska pod zawladnieciem kapitalizmu i bezborznikow! a ty jeden z nich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak widzimy POmatolki od Tuska slonca Peru stawiaja na swojim. kto sie pytam zaplaci za cale dobytki rolnikow i ogrodnikow co to cale rodziny zyly dobrze i mialy na chleb? czy cwaniaki z Warszawki dadza odpowiednie odszkodowania zeby czlowiek mial juz do konca sie nie zamartwiac? te cholerne nieuki z urzedow tylko wymyslaja i szukaja gdzie oszkapic czlowieka. juz pokazali tym co to droga zabrala im klientow ze na odszkodowanie liczyc nie moga i sklepy zamykac trzeba tak w Kurowie jak i gdzies tam indziej... Warszawiaki beda jezdzilio po szerokim asfalcie a chlop jak zwykle dostanie po kulach... nieraz sie mysli po co czlowiek walczyl z komuna. bo nie op taka ojczyzne zesmy sie bili. w demokracji kazden mial miec wssystkiego do syta a tu tylmko robota i robota a oni wydadza kazden grosz na ich zachciajki. mi taka droga nie potrzebna do niczego bo i czasu nie ma zeby tam jezdzic...
To mamy nic nie budować i w korkach stać bo jakiś sklep przydrożny straci albo chłopu kawałek sadu wytną? A co mnie obchodzi sklep w Kurowie, niech sobie nowy gdzi eindziej otworzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak widzimy POmatolki od Tuska slonca Peru stawiaja na swojim. kto sie pytam zaplaci za cale dobytki rolnikow i ogrodnikow co to cale rodziny zyly dobrze i mialy na chleb? czy cwaniaki z Warszawki dadza odpowiednie odszkodowania zeby czlowiek mial juz do konca sie nie zamartwiac? te cholerne nieuki z urzedow tylko wymyslaja i szukaja gdzie oszkapic czlowieka. juz pokazali tym co to droga zabrala im klientow ze na odszkodowanie liczyc nie moga i sklepy zamykac trzeba tak w Kurowie jak i gdzies tam indziej... Warszawiaki beda jezdzilio po szerokim asfalcie a chlop jak zwykle dostanie po kulach... nieraz sie mysli po co czlowiek walczyl z komuna. bo nie op taka ojczyzne zesmy sie bili. w demokracji kazden mial miec wssystkiego do syta a tu tylmko robota i robota a oni wydadza kazden grosz na ich zachciajki. mi taka droga nie potrzebna do niczego bo i czasu nie ma zeby tam jezdzic...
mialem TO komentowac ale juz mi rece opadly, brak slow jednym slowem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal, Ty trolujesz, czy naprawdę jesteś taki głupi? A jesli czujesz sie "Prawdziwym Polakiem" to chociaż szanuj ojczystą mowę, bo w tej chwili sam wygądasz na nieuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ceny Internetu poszły w dół, skoro niektórych stać na pisanie takich "poezji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko nie mogę sobie darować tego partactwa na odcinku S17 Sielce-Bogucin, nierówno, miejscami potrafi wybic przy większej prędkości. Była to jak czas temu nagłaśniane, sam pisałem do różnych gazet i co? i nic...GDDKA odpowiedziała, że "tylko nieznacznie są przekroczone normy", no tak pieniądzę poszły ogromne a fuszerkę się odwaliło. Nie wiem, czy to tylko ten odcinek jest taki tandetni bo inne obwodnice po których miałem okazję jeździć jak obwodnica Kocka nie mówiąc o Garwolinie jest o jedną poprzeczkę wyżej. Jeździłem też po krajowej 7 np. w okolicach Grójca i również tam asfalt jest gładki jak stół. U nas, nie dość, że ekspresówek jak na lekarstwo to na dodatek budują szajs. I żeby nie było, że narzekam na wszystko, nie po prostu nie nawidzę robienia roboty na odwal, a cwaniacy w Polsce jak się bogadzili tak bogacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ceny Internetu poszły w dół, skoro niektórych stać na pisanie takich "poezji".
nawet można korzytać za darmo jak dobrze poszukasz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko nie mogę sobie darować tego partactwa na odcinku S17 Sielce-Bogucin, nierówno, miejscami potrafi wybic przy większej prędkości. Była to jak czas temu nagłaśniane, sam pisałem do różnych gazet i co? i nic...GDDKA odpowiedziała, że "tylko nieznacznie są przekroczone normy", no tak pieniądzę poszły ogromne a fuszerkę się odwaliło. Nie wiem, czy to tylko ten odcinek jest taki tandetni bo inne obwodnice po których miałem okazję jeździć jak obwodnica Kocka nie mówiąc o Garwolinie jest o jedną poprzeczkę wyżej. Jeździłem też po krajowej 7 np. w okolicach Grójca i również tam asfalt jest gładki jak stół. U nas, nie dość, że ekspresówek jak na lekarstwo to na dodatek budują szajs. I żeby nie było, że narzekam na wszystko, nie po prostu nie nawidzę robienia roboty na odwal, a cwaniacy w Polsce jak się bogadzili tak bogacą.
    PRD Lubartów :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że GDDKiA zgadza się na bylejakość, zresztą oni zawsze tłumaczą że u nich jest wszystko ok. Na S17 Kurów -Bogucin podskakuje się co chwilę nawet nowym busem, autobusem nie mówiąc o aucie osobowym. Co z tego że jest ta ekspresówka jak na zjeździe koło Bidy czeka się 15-20miinut. Bilans wychodzi na zero czy jedziesz starą drogą czy nówką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ekspresówka płatna dla pojazdów o dmc>3,5T pobiegnie po śladzie DK17? To jest legalne, że nie ma alternatywnej drogi bezpłatnej? A, jeszcze wspomnicie moje słowa, że ta banda z rządu wprowadzi opłaty dla samochodów osobowych za korzystanie z ekspresówek. Wspomnicie moje słowa. Zrobią to od razu po wybudowaniu większości sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy wezmą się za remont 801 z Dęblina do Warszawy, wtedy to może być alternatywa dla płatnej S17!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Rykami ???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie i wspaniale. Ale skrzyżowanie przy węźle w cale nie jest bez kolizyjne. Po uruchomieniu świateł to się stoi i stoi. Dzisiaj zjechałam na 8-mych światłwch po godzinie osiemnastej. Bez sensu jest stworzone rondo. Tylko pogratulować architektowi. Lepiej było stworzyć odnogę prowadzącą jadąc od Lublina w prawo bezpośrednio  na most do Kurowa, a nie robić kombinacje z jakimś rondem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim źle i niedobrze.Trzeba było nic nie robić.Tak jęczącej bandy jak w naszym regionie w całej Polsce nie uświadczy.Dlatego jest tu tak dołująco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...