Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Takiego poloneza jeszcze nie widzieliście. Studniówka w Pszczelej Woli (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 14:57 Powrót do artykułu
masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE BYŁ OFICJALNY POLONEZ TEJ STUDNIÓWKI! Czy wy Qwa tego nie rozumiecie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież był tradycyjny polonez, wszystko tak jak tradycja nakazuje a to było o 24 w ramach zabawy. Jak ciężko to wam zrozumieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieliśmy też poloneza z tym podkładem ale przynajmniej postaralismy się o układ tutaj nie widzę nic wspaniałego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, obejrzalam drugi raz. Podoba mi się. Jeśli to był drugi, nieoficjalny polonez to extra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoła taki Polonez, przykre:(. Jaki polonez, taki prowadzący:( wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lipa sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipaaaaa:(...pewnie sie kroku nauczyc nie mogli ^^!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytać do końca! "nie był to taniec na rozpoczęcie studniówki"!!! nawet można to wywnioskować z wypowiedzi dj-ta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym dziwnego że młodzież chce się bawić? To był ich dzień i oni byli najważniejsze a żenadą było by to dopiero gdyby w ten sposób zatańczyli właściwego poloneza nie zmieniając aranżacji. A z tego co czytam to ten taniec odbył się po 24 muzyka została zmieniona choreografi tu nie było. Czyli to tylko zwykła zabawa na pamiątkę. wwspomnień to będzie można im zazdrościć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonez jest polskim tańcem narodowym, więc szacunek się należy, to jest niemoralne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety. kiepskie :( a ja tez chodziłam do pszczelej i miałam nadzieje,że dalej w "mojej" szkole są wartości i szacunek dla polskości. Polonez to nasz narodowy taniec. kiepskie bardzo kiepskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To można nazwać tylko wypaczeniem. Bo oprócz braku szacunku dla Poloneza to jest jeszcze brak szacunku dla barw narodowych, zrobić sufit w kolorach biało-czerwonym to drwina, chyba istnieje coś takiego jak ochrona barw narodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to rolniki. A gdzie moralnosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Co istotne, nie był to taniec na rozpoczęcie studniówki. " NAPISZCIE TO NA POCZĄTKU !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia,brak szacunku przed wszystkim do swoich wartości,staje się coraz gorzej,nie długo nie będzie ani własnej kultury ani nic.Wstyd i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hujnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z grzybnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie dzoennik wschodni sam ludziom nakazał przez ten artykuł zeby zle sie o tym wypowiadali. Brawo dla autorów tego artykulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, widać że fajnie się bawią poza tym wspomniane jest, że tradycyjny polonez był tańczony na początku a ten mniej normalny po 24. Ludzie więcej poczucia humoru, poza tym widać na filmiku, że i jacyś nauczyciele tam tańczą, więc chyba im nie przeszkadzało ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...