Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tatarzy ze Świdnika

Utworzony przez ja pochodzę z Wielkopolski, 28 grudnia 2009 r. o 23:34 Powrót do artykułu
Ja jestem z Wielkopolski (Złotowa) i jestem bardziej prawdziwym Polakiem (może trochę niemieckiej krwi), to w z pewnością lepiej niż od Tatarów pochodzić. W końcu tutaj w 100 % z Europy jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje rodowe nazwisko brzmi Bielak, prawdopodobnie też jesteśmy potomkami Tatarów. Niestety dziadkowie nie żyją i moja wiedza genealogiczna praktycznie jest zerowa. Pozdrawiam wszystkich Bielaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich potomków polskich Tatarów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prababka była z domu Bielak, mam jej fotografię.Zawsze wszyscy mówili że mam jej oczy a babcie twierdziła że i charakter.Pochodzili gdzieś z kresów okolice Trembowli.W tej rodzinie dużo było wojskowych, wiem od babci że byli tatarami i bardzo jestem dumna z takich korzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pochodzę z Wielkopolski napisał:
Ja jestem z Wielkopolski (Złotowa) i jestem bardziej prawdziwym Polakiem (może trochę niemieckiej krwi), to w z pewnością lepiej niż od Tatarów pochodzić. W końcu tutaj w 100 % z Europy jestem.
Myślisz żę jesteś lepszy. Ta domieszka niemieckiej krwi to takie wielkie halo. Wiesz bycie POlAKIEM nie zależy od domieszek a już napewno niemieckich. Polacy swojej histori nie muszą się wstydzic czego nie można powiedzieć o niemcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pochodzę z Wielkopolski i cieszę się że nic z wami (Tatarami) wspólnego nie mam. Mam za to niemiecki obywatelstwo i to lepsze jest. Wy niszczyliście Polskę od 13-tego wieku. Powinniście się wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pl napisał:
Myślisz żę jesteś lepszy. Ta domieszka niemieckiej krwi to takie wielkie halo. Wiesz bycie POlAKIEM nie zależy od domieszek a już napewno niemieckich. Polacy swojej histori nie muszą się wstydzic czego nie można powiedzieć o niemcach.
No na pewno lepiej mieć niemiecką krew, bo Tatarzy niszczyli bardziej Polskę niż Niemcy. A w ogóle mogę dzięki niemieckiemu korzeniowi w Niemczech mieszkać, do USA bez wizy, a wy musicie mieć. To ja mam lepsze pochodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noszenie nazwiska tatarskiego nie świadczy że jest się potomkiem gen.bielaka mi dziadek ani pradziadek nie opowiadali o korzeniach bo zgięli w obozach ze względu na karnacje i wyznanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anon2345 napisał:
No na pewno lepiej mieć niemiecką krew, bo Tatarzy niszczyli bardziej Polskę niż Niemcy. A w ogóle mogę dzięki niemieckiemu korzeniowi w Niemczech mieszkać, do USA bez wizy, a wy musicie mieć. To ja mam lepsze pochodzenie.
ja ja panie Rosenberg... w Hameryce to wy macie niezly biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
ja ja panie Rosenberg... w Hameryce to wy macie niezly biznes.
a na Tatarach to sami Żydzi mieszkali nawet ochronka byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...