Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Telewizja, która śnieży, przechodzi do historii

Utworzony przez karoOa286, 22 lipca 2013 r. o 14:41 Powrót do artykułu
customeritum    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zależności od warunków odbioru, jak do tej pory śnieżyło, to teraz będzie pikseloza na ekranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zależności od warunków odbioru, jak do tej pory śnieżyło, to teraz będzie pikseloza na ekranie.
Kto nie płaci abonamentu , to nadal mu będzie śnieżyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś pan redaktor "zarznął koguta" z tym artykułem. Nie mam dekodera, mam piętnastoletni telewizor i jutro będę odlądał to samo co dzisiaj i wczoraj. a dlaczego, to proszę zadzwonić do UPC to tam wyjaśnią. U mnie w bloku żadnej zmiany w  temacie - telewizja cyfrowa - nie bedzie, nadal 8 programów podstawowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś pan redaktor "zarznął koguta" z tym artykułem. Nie mam dekodera, mam piętnastoletni telewizor i jutro będę odlądał to samo co dzisiaj i wczoraj. a dlaczego, to proszę zadzwonić do UPC to tam wyjaśnią. U mnie w bloku żadnej zmiany w  temacie - telewizja cyfrowa - nie bedzie, nadal 8 programów podstawowych.
  ... podobno kablówki UPC i Multimedia sukcesywnie (w każdym mieście) mają powoli włączać abonentom podstawowego pakietu TV analogowej wszystkie darmowe kanały TV cyfrowej. Sygnał cyfrowy kanałów z DVB-T będzie szedł po tym kablu co kanały analogowe. Zadzwoń na ich Infolinię. ------------------------------------ Kablówki chcą w ten sposób zatrzymać odpływ klientów do DVB-T. A swoją drogą to kuriozalne, że płacąc 6 - 9 zł za kilka kanałów analogowych, nie ma się dostępu do 20 kanałów za friko z DVB-T, które może mieć każdy Polak bez płacenia komukolwiek. ----------------------------------- No oczywiście trzeba posiadać TV z MPEG-4 + antenę swoją ... lub stary TV + dekoder (za 80 - 100 zł) + swoją antenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...