Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terroryzował całą wieś. W końcu go dopadli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2016 r. o 19:51 Powrót do artykułu
wsadzą go psychiatryka na 20 lat, ostatnio jeden pan zwolnił miejsce, a lekarze co roku będą go badali, aż chłopina zejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej sądy nie widziały podstaw do aresztowania debila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wy se rady nir dajecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sądy. Za kilka gramów zioła bez wahania wsadzają na 3 miesiące do aresztu, a tutaj gościa który pobił kilka osób, 2 razy zaatakował człowieka siekierą, zastraszał mieszkańców, zastraszał zaznających przeciw niemu, zniszczył mienie, po pijanemu jechał traktorem i uciekał przed policją zostawili na wolności, aby dalej mógł się wykazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorwać szmaciarza w kilku wlać mu do ryja domestos z wódą. działanie natychmiastowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze go przywitają pod celą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek wisi mi 4zł, kurde straciłem nadzieje na wyegzekwowanie długu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietnastaka dla bandziora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ten jednak pozostał na wolności". Proszę o nazwisko sędziego, który tak orzekł. Rzetelność dziennikarska tego wymaga, panie Jacku S. /jeżeli wie Pan co to znaczy/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA WSI NIE POWINNO BYĆ SKLEPÓW, JEŚLI MAJĄ BYŚ TO BEZ ŻADNYCH TRUNKÓW, GDYŻ TE SKLEPY NISZCZĄ OPINIĘ O KRAJU.GŁÓWNIE TYCZY SIĘ ICH OBLEGANIA PRZEZ PIJAKÓW.A POLICJA W TYM WZGLĘDZIE JEST MAŁO SKUTECZNA, RAZEM ZE SOŁTYSAMI. ZA GRANICĄ NA WSI SKLEPÓW NIEMA.W CZECHACH PODOBA MI SIĘ SYSTEM,CO DO TRUNKÓW, TAM SĄ SKLEPY, ALE NIKT NIE STOI POD SKLEPEM. WALCZY KRAJ NASZ Z ALKOHOLIZMEM, ALE DOBRZE WIEDZĄ, ŻE Z TYM NARODEM NAJWIĘCEJ SIĘ DOI KASY DO BUDŻETU..POPRZEZ TE SIKI PIWNE I WODĘ OGNISTĄ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklepy nocne monopolowe ti jeden syf kiła i mogiła to sedlisko pijaków złodziei i najgorszych szumowin szerzących masowo patologię !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek "Czarny" (po niemiecku) niezły wariat zawsze był i mam nadzieje że z pierdla nie wyjdzie. To człowiek aspołeczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle ludzie na wisi udaja nic nie widza a dojdzie do tragedi to kazdy ma cos do powiedzenia jak i w miescie kto w tym kraju bd sie prawem przejmowal skoro zostal o cos oskarzony i zero kary a ludzie ktorzy sie odwazyli jeszcze na tym cierpia i boja sie o swoje dzieci to kazdy nastepnym razem trzyma sie od tego z daleka a jak slysze pozniejsze komentarze w telewizji to policja bo pijany bo chory psychicznie ludzie o czym my mowimy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas w laziskach jest Rafał murzyn policja nie reaguje,dojdzie do samosondu i bedzie tragedja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...