Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te wyjće wstydu nam narobiłi0koko kokó h.j ci w okó waka waka ełró sraka.ADAMEK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mocno stuknij się w pusty łeb. Potem 3 kroki do tyłu i jeszcze raz. Po pięciu razach powinno pomóc. A potem przenieś sie gdzieś do jakiegoś wypierdółka bo wstyd przynosisz tym co wchodzą na ten artykuł.
0
Twuj stary cie wyrzocal z 4 pienra na lep nic ci toniedalo.ADAMEKA
0
Ta piosenka to żaden hymn. Ludzie na nią głosowali z przekory. To całe Euro to była lipa i ściema. Po co nam te stadiony i zmarnowane pieniądze ? Dołożyliśmy do imprezy i nic z tego nie mamy. Organizowanie Euro wspólnie z Ukrainą to też ściema - wspólną to mamy historię na Wołyniu. Do tego ta propaganda sukcesu: drogi i autostrady których na udało się ukończyć na czas. Zespół Jarzębina wygrał bo miał przaśna piosenkę którą można było obśmiać całą imprezę. Przecież jak się organizatorzy połapali o co chodzi to nikt tego nie promował.
0
Połrka rmeczNate p4osenke glosówa l4 buraki0i wsiurz ze wshodu kraju elro pocó komu. MUWILI GRUPA MAZEN TA KAZDY MĄZYL RZEBY Z NAMI GRAC polska Gra zawsze mecz otwarcia mecz o wrzystko i mecz o honor i tyle .ADAMEK
0
A mi jak wielu innym podobają się polskie ludowe przyśpiewki i polskie piosenki, czuje się dumna, że jestem Polką i folklor mam we krwi. Jeśli ktoś nie lubi takiej muzyki to niech zatka uszy!!!!!!!!!!!! A pisanie obelg pod adresem kogokolwiek świadczy tylko o małym rozumku i ograniczonym słownictwie. My Polacy powinniśmy się wspierać, nawet jeśli mamy odmienne zdanie bo w jedności siła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jażebina to jest kpina!!!wstyt sie przyznac rze tej haly sie słuha.ADAMEK
0
jażebina to jest kpina!!!wstyt sie przyznac rze tej haly sie słuha.ADAMEK
guest analfabeto słownik się kłania "rze", wstyd i tyle.
0
Co to???Adamek do szkoły nie chodził???Przecież to"Śmiech...a na sali...puste krzesła"Pewnie Adamek i tak nie zrozumie sugestii.To analfabeta wtórny!!!
0
Twuj stary cie wyrzocal z 4 pienra na lep nic ci toniedalo.ADAMEKA
O kurdę!To jeszcze tacy ludzie istnieją w Polsce?...............Co kraj-to obyczaj.............
0
O kurdę!To jeszcze tacy ludzie istnieją w Polsce?...............Co kraj-to obyczaj.............
To trzeba płakać,a nie się śmiać.Dawno nie widziałam czegoś takiego jak ten Adamek. :(
0
Połrka rmeczNate p4osenke glosówa l4 buraki0i wsiurz ze wshodu kraju elro pocó komu. MUWILI GRUPA MAZEN TA KAZDY MĄZYL RZEBY Z NAMI GRAC polska Gra zawsze mecz otwarcia mecz o wrzystko i mecz o honor i tyle .ADAMEK
Nooooooooooooooooooooo. :o
0
11 odpowiedzi i na ten moment 52 wyświetlenia tematu oznacza to, że produkuje się tu tzw bloger taki jak np w Bełżycach, Szastarce... K O C U D Z Y :P   tam gdzie liczba odsłon jest mała a komentarzy dużo mamy do czynienia z manipulacją czyli kopniętym  blogerem robiącym sztuczny ruch w temacie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: