Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A taki pan Polański chodzi wolno! Ale on przecie należy do narodu "starszych i mądrzejszych" To wszystko tłumaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest już dziewczynka. Nie do końca wierzę że taka niewinna, bezbronna. Jak jest napisane częstowała a ona nie odmawiała. Powinna mieć świadomość jakie może nieść to za sobą konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mamusia z tatusiem gdzie są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14latka to nie dziewczynka? Dobre. I pewnie to to była jej wina? Przeżyłam molestowanie w ppodobnym wieku i choć to było dawno temu dalej mam poczucie winy. Bo przecież "jakby suka nie dała.... ". Tak funkcje nasze społeczeństwo. Ale każdy mężczyzna powie ze szanuj kobiety. Shame on you.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mi nie szkoda tej dziewczyny, myślę, że bardzo dobrze wiedziała co robi. Z tekstu wynika, że te spotkanie nie było pojedyncze i nie ma wzmianki jakoby ją do nich zmuszał. Czyli sama się z Nim spotykała i z własnej woli piła. Więc ma o to o co się prosiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14latka to nie dziewczynka? Dobre. I pewnie to to była jej wina? Przeżyłam molestowanie w ppodobnym wieku i choć to było dawno temu dalej mam poczucie winy. Bo przecież "jakby suka nie dała.... ". Tak funkcje nasze społeczeństwo. Ale każdy mężczyzna powie ze szanuj kobiety. Shame on you.
Chodzi o to, że w wieku 14 lat nie powinna pić, gdzie byli jej rodzice. Co się dzieje z tymi dzieciakami ledwo skończą podstawówkę już papierosy, wóda i prochy no i seks, bo oni tacy dorośli. Uważam, że takie osobniki powinny trafić na np. 2 miesiące do specjalnego ośrodka i niech zarobią na własne utrzymanie nie ma pieniążków rodziców i wtedy zobaczą ile warta jest szkoła a nie imprezy. A wracając do tej dziewczyny naprawdę łudzi się Pani, że nie miała świadomości, że to tak może się skończyć. Trafiając do szpitala miała tyle promili, że pewnie pila póki mogła podnieść kieliszek do ust. Mam dzieci i to mnie przeraża, ta głupota dzieciaków, które nie mają pojęcia o tym co to jest dorosłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli rodzice? Co nie zauważyli, że dziewczyna wraca do domu pijana? Nastolatków należy wychowywać, kłania się dom i szkoła. Nie wierzę, że nikt nie widział, że coś się dzieje z dziewczyną. W tym wieku, choć dzieciaki udają dorosłych nadal są głupie i podatne na wszelkie wpływy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie są efekty bezstresowego wychowywania dzieci nawalone małolaty do tego stopnia ,że nie kontrolują swoich czynów zdarzają się co raz częściej właściwie to mam wrażenie ,że przeszło to już do normy w kręgach gówniarzy bo przecież być nieprzytomnym po wódzie to fajna zabawa co nie gimbuski ? A co do tego leszcza to kiedyś takich to się po ryju biło i był spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas iść z postępem i czas uczyć się kultury braci islamistów skoro Europa ich tak pożąda. U nich taka 14-latka wychodzi za mąż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się chyba nazywa czyn pedofilski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, rodzice nie zwracali uwagi na to, że ich córka spotyka się z z 17-latkiem, sama 14-latka, że nie miała oleju w głowie i zgodziła się na picie w takim wieku, a 17-latek to ją upił i wykorzystał? XXI wiek, zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14latka to nie dziewczynka? Dobre. I pewnie to to była jej wina? Przeżyłam molestowanie w ppodobnym wieku i choć to było dawno temu dalej mam poczucie winy. Bo przecież "jakby suka nie dała.... ". Tak funkcje nasze społeczeństwo. Ale każdy mężczyzna powie ze szanuj kobiety. Shame on you.
Jestem matką nastolatków w podobnym wieku, często z nimi rozmawiam na przeróżne tematy i zdecydowanie sprzeciwiam się stwierdzeniu,że dziewczyna w wieku 14 lat jest dzieckiem( a to właśnie obcowanie z dziećmi jest czynem pedofilskim). 2 klasa gimnazjum to nie kobieta ale i nie dziecko, taki podlotek, ale w pełni dojrzewania, więc tylko rodzice mogą ukierunkowywać jej zachowania w takich sytuacjach, jak podana w artykule. Jeżeli dziewczyna sięga po alkohol w towarzystwie zapewne fajnego i starszego koleżki, to znaczy,że niewiele wie o pobudkach jakimi kierują się tacy chłopcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiac sie chce czytajac te komentarze. W tym wieku ona dokladnie wiedziala co i jak, chciala pic to pila, a ze koles to wykorzystal to juz inna kwestia.. rodzicow wina nie ma co obarczac, bo w tym wieku (a wiem po sobie i znajomych) rodzicow najmniej sie sluchalo. Nawet najlepiej wychowane dziecko ma swoj rozum i zrobi jak uwaza bez wzgledu na to co mowil ojciec czy matka. Sa pokusy i tyle.. takie jest zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwoje durnych dzieciaków spaprało sobie życie. Dziewczyną zapewne zajmie się również sąd rodzinny bo w tym wieku powinna wiedzieć że niewolno pić alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***, ekspertów od picia się narobiło, a prawda jest taka, że gdyby to była wasza córka to inaczej byście "śpiewali". Ale co wy wiecie gnojki jedne.... tępak za tępakiem tu komentuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha juz sie nie kompromitujcie nazywaniem 14latki dziewczynką, bo nie ma 7 lat. to jest młoda dziewczyna. wejdzice sobie na jakies portale społecznosciowe, i zobaczcie co pisza i pokazuja 14latki, odsłoniete brzuchy, nogi, bywaja i fotki w bieliznie, bo niektore maja biusty wieksze niz niejedna dorosła, wiec się chwalą... w opisach pozaznaczane ze lubia alkohol, a i czesto ze lubia wypalic sobie papieroska towarzysko. akywnosc seksualna u dziewczyn w tym wieku to niestety już nic rzadkiego....dlatego nie robcie z 14 latki biednej, wykorzystanej dziewczynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem nie chodziliście nigdy do podstawówki i co nigdy się nie zabawialiście żal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak babcia mówiła: "głowa pijana to dupa sprzedana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu alkohol... ale nie, tylko na dopalacze nagonka, a alkohol niech dalej doprowadza do takich patologii... narod meneli i hipokrytow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co AGORA już boczy się na urok wolnego sexu. Jeszcze niedawno GWno głośno szydziła z Polaków i Polski, że potępiamy w większości wolną miłość. A tu znów Radio Tel Awiw : " Jest ósma albo w pół do ósmej". Jak nasi sexuolog ten z Polsatu został złapany na pedofilii to aj waj nieprawda. A teraz przyłożyć gojowi. Bo Pan Polański to nasi czyli nietykalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...