Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
straszne, aż ciarki przechodzą wyrazy współczucia dla rodziny i ojca. Ktoś mi kiedyś mówił, że słyszał o identycznym wypadku (ta sama przyczyna) i dlatego w przypadku zamiaru skrętu w lewo na skrzyżowaniu, podczas czekania najlepiej nie stać na skręconych kołach. Jeszcze raz kondolencje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla najbliższej Rodziny.Okropna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz mówił na mszy, że wszystko dzieje się z woli Boga. Idąc tym tropem, jeśli to prawda, to znaczy, że to Bóg wymordował tą rodzinę ? To jak to w końcu jest ? Czy ksiądz kłamie, czy Boga nie ma ? Bo coś mi tu ściemnianiem zalatuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpiący napisał:
Ksiądz mówił na mszy, że wszystko dzieje się z woli Boga. Idąc tym tropem, jeśli to prawda, to znaczy, że to Bóg wymordował tą rodzinę ? To jak to w końcu jest ? Czy ksiądz kłamie, czy Boga nie ma ? Bo coś mi tu ściemnianiem zalatuje !
Chcesz poprzez komentarze na forum zrozumieć naukę kościoła? Masz duże szanse pozostać nie tylko wątpiącym, ale i bezsensownym. A jak trafisz na forum wyznawców Palikota to mianują cię naczelnym prowokatorem swojego ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpiący napisał:
Ksiądz mówił na mszy, że wszystko dzieje się z woli Boga. Idąc tym tropem, jeśli to prawda, to znaczy, że to Bóg wymordował tą rodzinę ? To jak to w końcu jest ? Czy ksiądz kłamie, czy Boga nie ma ? Bo coś mi tu ściemnianiem zalatuje !
Wymordował to ich ten, co w nich udeżył. Znam tę grogę i w tym miejscu jest ona wystarczająco szeroka, żeby ominąc stojący samochód. Ile on musiał jechać???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...wa to bez sensu. Takie zdarzenie dowodzi ,że trzeba sie cieszyc każdą chwilą w życiu. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Aż " włos jeży się na głowie"-na to co się dzieje na naszych drogach.Będzie odpowiadał prawdopodobnie za nieumyślne zamordowanie prawie całej rodziny,ale mam wątpliwości czy naprawdę nieumyślne???.Co robił za kierownicą tuż przed wypadkiem?.Rozmawiał przez telefon?,zabawiał się z parnerką?,czy zwyczajnie zmęczony zasnął?. Z jaką szybkością jechał ??. Większość kierowców "lecących" 150-180 km/h po drodze odopuszczalnej prędkości czasem do 90km/h nie zdaje sobie sprawy jakie potężne i łatwe narzędzie zbrodnicze trzyma w jednej ręce (w drugiej co innego).Tak ,że co do tej nieumyślności to ja mam wątpliwości. Wyrazy współczucia dla rodziny.Sprawcy życzę ,aby wiele lat w "harnasiu " dumał nad tym co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
K...wa to bez sensu. Takie zdarzenie dowodzi ,że trzeba sie cieszyc każdą chwilą w życiu. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych.
Bardzo mądry komentarz... Trzeba żyć pełnią życia,bo nigdy nie wiadomo w jakim momencie i przez kogo ono nam zostanie przerwane [*] Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś się orientuje na jakich numerach był ten DAF? Chodzi mi o powiat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego po uderzeniu zjechał na przeciwległy pas ruchu? Bo popełnił błąd czekając na możliwość skrętu w lewo miał skręcone koła w lewo. Po co? Gdyby miał koła skierowane na wprost to po uderzeniu pojechałby na wprost. Siła uderzenia nie musiała być duża. Wystarczy że najechał z prędkością 50 km/h, a pojazd z przeciwka jechał też tylko 50 km/h. Tak więc zderzyli się z prędkością 100 km/h. NIE SKRĘCAJCIE KÓŁ W LEWO, CZEKAJĄ NA MOŻLIWOŚĆ SKRĘTU W LEWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAF był z Litwy. Dokładnie z miejscowości Kaunas. Jedna z większych tamtejszych firm transportujących art.spożywcze do min Grecji, Rumunii. Wystarczyło 5 sekund i losy potoczyłyby sie inaczej, auto wygląda masakrycznie (DAFa także widziałem, wygląda bardzo źle) Wielkie współczucie, dodam tylko,że kierowcy DAFa nie stało się nic, bo tutaj w artykule zapomnieli o nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
Dlaczego po uderzeniu zjechał na przeciwległy pas ruchu? Bo popełnił błąd czekając na możliwość skrętu w lewo miał skręcone koła w lewo. Po co? Gdyby miał koła skierowane na wprost to po uderzeniu pojechałby na wprost. Siła uderzenia nie musiała być duża. Wystarczy że najechał z prędkością 50 km/h, a pojazd z przeciwka jechał też tylko 50 km/h. Tak więc zderzyli się z prędkością 100 km/h. NIE SKRĘCAJCIE KÓŁ W LEWO, CZEKAJĄ NA MOŻLIWOŚĆ SKRĘTU W LEWO!!!
Widać chłopie że nigdy nie siedziałeś za kółkiem bo bzdury piszesz aż miło. 50+50= się 100 ale nie w tym przypadku. przeczytaj uważnie artykół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać chłopie że nigdy nie siedziałeś za kółkiem bo bzdury piszesz aż miło. 50+50= się 100 ale nie w tym przypadku. przeczytaj uważnie artykół
Prędkości się NIE sumują przy autach o tej samej masie i prędkościach, a im większa róznica mas (np. osobówka i tir) tym wynik bliższy sumie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZROBI PAŃSTWO POLSKIE w konsekwencji tego tragicznego wypadku. 1) zaintensyfikuje pracę "suszarek" w tym miejscu przez pewien czas 2) zakupi kolejny samochód z videorejestratorem i puści na tą trasę 3) postawi stacjonarny fotoradar, ew. straż wiejska lub ITD będzie stawiać swój na trójnogu. A może by tak i straży pożarnej dać uprawnienia do obsługi fotoradarów? Czemu nie, w końcu bedąc w tzw. pogotowiu mają dużo wolnego czasu. 4) Może za 10 lat przebuduje skrzyżowanie dodając dodatkowy pas do skrętu w lewo. Podobnych skrzyżowań na tej strasie pozostanie kilkaset. Natomiast na budowę OBWODNICY bez kolizyjnych skrzyżowań, nie mówiąc o budowie drogi ekspresowej - będziemy czekać 40 lat. A ludzie plotkują, że Icek Rostowski znów zwiększy podatki. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów aby wyrazić ból, który czuł kierowca - ojciec tej rodziny. Wielka tragedia, w jednej chwili stracił całą rodzinę, dzieci i żonę. Nie potrafię sobie wyobrazić przez co musiał przechodzić, a na domiar złego nie stracił on przytomności podczas wypadku. Widział śmierć swojej żony i syna, córka zmarła w drodze do szpitala. Ciarki mnie przechodzą jak o tym myślę. Kierowca który w nich uderzył mam nadzieję, że zapłaci za krzywdę którą wyrządził tej rodzinie. Wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...