Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny bilans ostatniej doby na drogach, zginęło pięć osób

Utworzony przez Profesor, 19 października 2010 r. o 10:39 Powrót do artykułu
Te audi i bmw to strasznie niebezpieczne samochody chyba. Co wypadek to zawsze musi być jakieś audi lub bmw. Po co to ludzie kupują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu tego najwiecej jezdzi :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że tyle wypadków jak jadać z Tomaszowa do Warszawy spotykam raptem jeden patrol policji!? I to na krajowej 17 nie wspominając już o drogach powiatowych. Bywało, że przejachałem ta trase kilka razy i nie widziałem zadnego radiowozu! Śmiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jeździ starymi bmw i bmw? buractwo. Zrobiło się mokro i mgła, a kozaki dalej kozaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
A kto jeździ starymi bmw i bmw? buractwo. Zrobiło się mokro i mgła, a kozaki dalej kozaczą.
odezwał sie ten co golfem jezdzi.. sorry wiecej u mechanika stoi niz jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TTL napisał:
Nic dziwnego, że tyle wypadków jak jadać z Tomaszowa do Warszawy spotykam raptem jeden patrol policji!? I to na krajowej 17 nie wspominając już o drogach powiatowych. Bywało, że przejachałem ta trase kilka razy i nie widziałem zadnego radiowozu! Śmiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje ci tego??a gdyby stali i napisali ci np.mandat to byś pierd....stoja psy za moje podatki i sie czepiaja itp itd.głupiemu polakowi nie dogodzi..zawsze jakieś ale będzie miał to nasza narodowa tradycja...koszmar i przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z opisu głównego zdjęcia: "Wypadku w Kurowie zginął kierowca audi. Zdjęcie przysłał nasz Internauta(Fot. policja)". Kali jeść Kali spać - może dziennikarz powinien przeczytać to co napisał zanim udostepni to do przeczytania innym!!! To internauta jest policją czy policja internautą? No i czy na zdjęciu jest oby Audi a nie BMW? Rzeczywiście tragiczny dzień na lubelskich drogach. [*] [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor napisał:
Te audi i bmw to strasznie niebezpieczne samochody chyba. Co wypadek to zawsze musi być jakieś audi lub bmw. Po co to ludzie kupują?
A Ty pseudomadralo jakie masz auto Porsche he? Wiesz ile jezdzi BWM, Audi, VW a ile Porsche? Zastanow sie dobrze zanim napiszesz, podobnie jest z babami za kierownica jest ich malo niz mezczyzn a ktos mowi ze kobiety jezdza ostroznie to fikcyjna prawda w rzeczywistosci jest inaczej po drogach jezdzi wiecej mezczyzn niz kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Ty pseudomadralo jakie masz auto Porsche he? Wiesz ile jezdzi BWM, Audi, VW a ile Porsche? Zastanow sie dobrze zanim napiszesz, podobnie jest z babami za kierownica jest ich malo niz mezczyzn a ktos mowi ze kobiety jezdza ostroznie to fikcyjna prawda w rzeczywistosci jest inaczej po drogach jezdzi wiecej mezczyzn niz kobiet.
???????? Czy ktoś coś z tego zrozumiał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Ty pseudomadralo jakie masz auto Porsche he? Wiesz ile jezdzi BWM, Audi, VW a ile Porsche? Zastanow sie dobrze zanim napiszesz, podobnie jest z babami za kierownica jest ich malo niz mezczyzn a ktos mowi ze kobiety jezdza ostroznie to fikcyjna prawda w rzeczywistosci jest inaczej po drogach jezdzi wiecej mezczyzn niz kobiet.
...fikcyjna prawda... Dobre, pasuje na tytuł kolejnej części Bonda ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanych krajach wracają do kolei a nas politycy skazują na codzienne ryzyko śmierci na drodze. Kogo to obchodzi, nie ich zasrany interes. Chciałeś podróżować Polaku, więc giń na zatłoczonych, dziurawych drogach, marnuj dwie godziny dziennie na dojazd do pracy. Echhh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te - Paragraf - masz fajny nick!
Yossarian napisał:
...fikcyjna prawda... Dobre, pasuje na tytuł kolejnej części Bonda ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój postulat-chcemy zdecydowanie więcej samochodów.I do tego dla każdego prawo jazdy nawet dla 10-cio latków.A co tam sobie żałować.....!!!I koniecznie na instruktorów ludzi ,którzy chociażby wczoraj odebrali prawka -ot taka solidaruchowa logika po '89 roku!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...