Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny weekend na drogach: 3 ofiary śmiertelne

Utworzony przez bebe, 20 marca 2011 o 12:24 Powrót do artykułu
ciekawie, z dwoma 16latkami z podkarpackiego, chłopaki po 20 lat o 2 w nocy w passacie, nie mam pytań
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A na CB mówili, że dróżka czyściutka W końcu nie po to ma sie CB, żeby jeździć 50km/h ! Ja po Kraśniku jeźdźę znacznie szybciej bo mam Unidena 520XL i antenkę President ML 145. Zanim wyjadę z garażu to już wiem gdzie "miśki" stoją
0
Z pewnością te szesnastolatki rodzice wysłali na korepetycje z matematyki do starszych kolegów. Z całym szacunkiem dla tragedii, ale tutaj jest zwłaszcza głupota.
0
bebe, to ze z podkarpackiego nie znaczy, ze z Rzeszowa lub okolic... A, że po 16lat o drugiej w nocy to inna sprawa.
0
Krężnica Okrągła: Kierowca jadąc od Bełżyc potrącił idącego w tym samym kierunku pieszego. Jak? Tam jest szeroki chodnik więc to oczywiste, że pieszy szedł ulicą a po co? Nie tłumaczę kierowcy ale w miejscu zdarzenia pieszy miał do dyspozycji super chodnik! Szkoda człowieka ale szkoda też kierowcy, który traumę będzie miał do końca życia. Swoją drogą ktoś mógłby zweryfikować stojące tam od kilkunastu lat znaki świadczące o robotach drogowych i ograniczeniu prędkości do 40km/h. Tam nawet Policja tyle nie jeździ...
0
chodnik szeroki ale mezczyzna napewno nim nie szedl w momencie potracenia....auto tez nie jechalo 40km/h tak jak mowia znaki bo potracony wpadl do srodka i wypadl dopiero po 50 metrach od uderzenia przy mocnytm hamowaniu kierowcy skody...wypadki sie zdarzaja ale gdyby nie byl pijany i kierowca jechal wolniej nie bylo by tego nieszczescia....
0
a o motocykliście w Poniatowej to zapomnieliście
0
Maniek_LKR napisał:
A na CB mówili, że dróżka czyściutka W końcu nie po to ma sie CB, żeby jeździć 50km/h ! Ja po Kraśniku jeźdźę znacznie szybciej bo mam Unidena 520XL i antenkę President ML 145. Zanim wyjadę z garażu to już wiem gdzie "miśki" stoją
Witam! No i co z tego,że masz te zabawki-przed wypadkiem Cię nie uchronią.Ten kierowca też miał pewnie podobne gadżety.Ten potrącił (najechał),inny wypadł na łuku drogi,czyli można jeżdzić szybciej,można zabijać ,bo nie ma "miśków" ???.Zwykłe szpanerstwo na granicach śmierci swojej i czyjejś.Swoją drogą dokąd ci tak pilno???.Twojego komentarza nie będę czytał,więc sie nie wysilaj z odpowiedzią.Na te pytania odpowiedz sobie sam.
0
byli tylko na koncercie... nie wierze...brak słów na zawsze w naszej pamięci [*]
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: