Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny weekend na drogach. 7 wypadków, 4 osoby nie żyją

Utworzony przez rysiek, 1 kwietnia 2013 r. o 14:07 Powrót do artykułu
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hceta zobaczyc zdjecia trupuw konserwy z ludziuw.wpiszta w goglah.tragicznie.pl.fajne fotki łby urwane ręki nogi akurat do obiada obejzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tamten wywiózł matkję na cmentarz. Chciaąłbym napiosać, że mi przykro, ale raczej czuję ulgę, że nie zginął nikt postronny (matka i brat na pewno wiedzieli, ze jadą z pijanym. Przykre, ale dla mnie to jest równoznaczne samobójstwu). Zreszta o czym mowa. Wczoraj jechaliśmy z dzieckiem ulicą Weteranów, nagle z Godebskiego bez zatrzymywanie się (podporządkowana) i bez kierunkowskazu wyskoczyło jakieś głupie babsko (nie mogę takiej idiotki nazwać kobietą). Jedziemy za nią a ta idiotka bez kierunkwskazu i bez zatrzymywania się (podporządkowana) ani bez orientacji wjechała w Sowińskiego. Na dole przy Głębokiej to samo (tyle, że stała na światłach, dobzre, że przynajmniej umie odróżnić czerwone od zielonego), potem pojechała w Filaretów, my na szczęście w przeciwnym kierunku. deb***ko mogłaś kogoś zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPRAWDE POLECAM.ŚMIERTELNI.PL.ŁBY ÓRWANE NOGI GENITALIA.ALBO WPISZTA.Z GROBÓ PL.TAM SĄ TRÓPY KTÓRE LEŻO W ZIEMI DWA LUP TŻY MIEHY.TAKIE ZIELONE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najstraszniejsze wypadki: http://retrix.pl/Wypadki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysiek napisał:
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
Bogu niech będą dzięki, że już wkrótce sam się wyeliminujesz ze społeczeństwa, matole Oby jak najszybciej i nie kosztem niewinnych ludzi - grube drzewo w szczerym polu będzie w sam raz, tylko pasażerów nie zabieraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...