Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hceta zobaczyc zdjecia trupuw konserwy z ludziuw.wpiszta w goglah.tragicznie.pl.fajne fotki łby urwane ręki nogi akurat do obiada obejzyc
0
No to tamten wywiózł matkję na cmentarz. Chciaąłbym napiosać, że mi przykro, ale raczej czuję ulgę, że nie zginął nikt postronny (matka i brat na pewno wiedzieli, ze jadą z pijanym. Przykre, ale dla mnie to jest równoznaczne samobójstwu). Zreszta o czym mowa. Wczoraj jechaliśmy z dzieckiem ulicą Weteranów, nagle z Godebskiego bez zatrzymywanie się (podporządkowana) i bez kierunkowskazu wyskoczyło jakieś głupie babsko (nie mogę takiej idiotki nazwać kobietą). Jedziemy za nią a ta idiotka bez kierunkwskazu i bez zatrzymywania się (podporządkowana) ani bez orientacji wjechała w Sowińskiego. Na dole przy Głębokiej to samo (tyle, że stała na światłach, dobzre, że przynajmniej umie odróżnić czerwone od zielonego), potem pojechała w Filaretów, my na szczęście w przeciwnym kierunku. deb***ko mogłaś kogoś zabić.
0
NAPRAWDE POLECAM.ŚMIERTELNI.PL.ŁBY ÓRWANE NOGI GENITALIA.ALBO WPISZTA.Z GROBÓ PL.TAM SĄ TRÓPY KTÓRE LEŻO W ZIEMI DWA LUP TŻY MIEHY.TAKIE ZIELONE
0
Najstraszniejsze wypadki: http://retrix.pl/Wypadki.pl
0
rysiek napisał:
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
Bogu niech będą dzięki, że już wkrótce sam się wyeliminujesz ze społeczeństwa, matole Oby jak najszybciej i nie kosztem niewinnych ludzi - grube drzewo w szczerym polu będzie w sam raz, tylko pasażerów nie zabieraj!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: