Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na kolei. Dźwig zgniótł pracownika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2016 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Ciekawe czy był legalnie zatrudniony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz , wypadek wydarzył się na bocznicy kolejowej, bez udziału pracowników zatrudnionych na kolei. Czyli wypadek wydarzył się w firmie X. Najprawdopodobniej miejsce zdarzenia/bocznica tez nie należy do PKP. Sugerowanie tytułem że zdarzenie miało miejsce na kolei - domyślnie z udziałem pracowników którejś ze spółek PKP jest nieprawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zaraz zaraz , wypadek wydarzył się na bocznicy kolejowej, bez udziału pracowników zatrudnionych na kolei. Czyli wypadek wydarzył się w firmie X. Najprawdopodobniej miejsce zdarzenia/bocznica tez nie należy do PKP. Sugerowanie tytułem że zdarzenie miało miejsce na kolei - domyślnie z udziałem pracowników którejś ze spółek PKP jest nieprawda.
No tak, nie każdy facet z widłami to Zeus czy ten... Neptun... ale gdzie masz w tym artykule skrótowca "PKP"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo jaka szybka reakcja - tytuł artykułu się zmienił. Z wypadku na kolei przerobiono na torach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Kiler napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zaraz zaraz , wypadek wydarzył się na bocznicy kolejowej, bez udziału pracowników zatrudnionych na kolei. Czyli wypadek wydarzył się w firmie X. Najprawdopodobniej miejsce zdarzenia/bocznica tez nie należy do PKP. Sugerowanie tytułem że zdarzenie miało miejsce na kolei - domyślnie z udziałem pracowników którejś ze spółek PKP jest nieprawda.
No tak, nie każdy facet z widłami to Zeus czy ten... Neptun... ale gdzie masz w tym artykule skrótowca "PKP"?
Jurek Kiler napisał:
"No tak, nie każdy facet z widłami to Zeus czy ten... Neptun... ale" ale już nie ma wypadku na kolei tylko na torach - różnica spora. Zrozumiałeś, rozumiesz różnicę określeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEDZIELA jest dniem wolnym PAN BÓG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...