Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To naprawde straszne. Mieszkam niedaleko i mimo, że nie znałam chłopaka bardzo mi żal jego i jego rodziny. Zastanawia mnie tylko jak na prostej drodze gdzie jakies 200m dalej znajdują się latarnie i oświetlaja droge można nie zauważyć chłopaka !? [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tu wszyscy piszecie ? Wiadomo że sie Damian pod koła nie pakował sam, on Ku*** miał całe życie przed sobą !! Jak się jeździć samochodem nie umie to po co sie wgl do niego wsiada?? Zabrałaś nam przyjaciela !! Powinnaś się smażyć w piekle za to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się tu o rodzinie i tej babie, która go zabiła, że się im współczuje ... A co z nami ?! Co z jego przyjaciółmi ?! Też odczuwamy jego brak ! I to jak mocno ... ; (( Damianuś ... ! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo jak to było ale jedno jest pewne - gdyby jechała wolniej to pewnie chłopak przeżył by ten wypadek. Paniusia kupiła sobie terenowe autko i chciała go przetestować... Jak by nie było to wina i tak jest po jej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopi napisał:
ku*** deb***e nie byłem przy tym ale to tek ku*** wina i teraz niech ma mojego brata na sumieniu suka jak się dowiem ktura to zabije ją.......................................
nie myśl w ten sposób,ja mam syna w tym wieku i tez bym była gotowa zabić,smierć za śmierć,ale czy to chłopcu pomoże teraz?? (tylko tyle że ja wiem kto to....)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jesteś sama, cała wąwolnica wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jklo napisał:
nie jesteś sama, cała wąwolnica wie
ma kasę,wybroni się..... tylko co z sumieniem????(tak w ogóle to trzeba go mieć,,,,,,////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN BÓG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY...Ona też za to zapłaci wcześniej czy później...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tej kobiety,ale piszecie o niej tak jakby zrobiła to celowo- w co naprawdę nie wierzę! A Damiana naprawdę żal...Wyrazy wspólczucia dla Rodziny:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta osoba to człowiek zadufany w sobie,najważniejsza dla niej to kasa,człowiek zawsze był zerem...... podobno skomentowała to że nie ma wyrzutów sumienia, bo to był tylko wypadek.....zaznaczam że podobno,bo to wiadomości podawane z ust do ust///////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='$iga$' timestamp='1316512065' post='536123'] Ta osoba to człowiek zadufany w sobie,najważniejsza dla niej to kasa,człowiek zawsze był zerem...... podobno skomentowała to że nie ma wyrzutów sumienia, bo to był tylko wypadek.....zaznaczam że podobno,bo to wiadomości podawane z ust do ust//// do cholery zginął człowiek,jeszcze dziecko o wypadku mozna mówić jak rozpieprz...się komuś samochód a nie zabije człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często tamtędy przechodzę, teraz będę się bała . Nie umiem przestać o tym myśleć! Są jacyś świadkowie tego wypadku ? Uważam że ta kobieta powinna ponieść sporą kare ! Ale to i tak nie przywróci życia temu chłopakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ona nawet dziećmi nie umie się zająć.A tak wgl to dzidzia wiem że to ty jesteś tą kobietą bo niby skąd wiesz co ona ,,czuje"?Widziałam tą kobietę i sądze że powinna ona mniej czasu spędzać przed lusterkiem a więcej przy normalnych ludziach.Może nauczyła by się rozsądku?Mam nadzieję że sąd skaże ją do więzienia przynajmniej na 5 lat.Dzidzia żal mi cię naprawdę jakoś ja nie łażę pijana i nie pije wcale.Nie napije sie nigdy na pewno dla szpanu.Radzę najpierw popracuj nad sobą a później oceniaj innych MORDERCZYNIO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K*rwa co wy piszecie ?! Czy wy myślicie ??? Jeżeli nie wiecie jak było to nie piszcie ! Damian NIE BYŁ pijany !!! Tego dnia źle się czuł. A wyszedł z domu tylko spotkać się z kolegami. Ta kobieta na odcinku ok 200 metrów rozpędziła się do 100 km/h . On szedł dobrą stroną i poboczem. To ona w niego wjechała! To nie jest jego wina ! On na pewno pod samochód by się nie rzucał. Był szczęśliwy, wszystko było tak dobrze ;((( A kobieta ma na imie Aneta,jest z Wąwolnicy a je ojciec posiada sklep fotograficzny... Należy jej się wielka kara za to co zrobiła Damianowi ;((..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zirytowana napisał:
K*rwa co wy piszecie ?! Czy wy myślicie ??? Jeżeli nie wiecie jak było to nie piszcie ! Damian NIE BYŁ pijany !!! Tego dnia źle się czuł. A wyszedł z domu tylko spotkać się z kolegami. Ta kobieta na odcinku ok 200 metrów rozpędziła się do 100 km/h . On szedł dobrą stroną i poboczem. To ona w niego wjechała! To nie jest jego wina ! On na pewno pod samochód by się nie rzucał. Był szczęśliwy, wszystko było tak dobrze ;((( A kobieta ma na imie Aneta,jest z Wąwolnicy a je ojciec posiada sklep fotograficzny... Należy jej się wielka kara za to co zrobiła Damianowi ;((..
Napiszę krótko:Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Anetko jak ci nie wstyd i żeby ci żal nie było ta (sami wiecie) ma na nazwisko Boczulińska i teraz to nie sklep jej ojca tylko jest tam sklep spozywczy nazywa sie supermarket jej brata a ona mieszka na górze w tym sklepie..Powodzenia znajomi,rodzina..kumple,przyjaciele.. ten sklep jest koło sklepu Jasiek koło parku jak chcecie czegoś bardziej szczegółowego to piszcie ale myśle że to wam wystarczy żeby ją znaleźć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież to biedna kobieta jak ona sie teraz czuje...bla bla bla.No właśnie jak?Pewnie lata gdzieś za facetami,bo na wyrzuty sumienia nie ma czasu.A na to żeby sie dziećmi zająć też nie bo jeszcze je rozpuści i będą chodziły pijane.Naprawdę nie cierpie gdy wy jej współczujecie bo tak naprawdę nie ma co.Kasę ma?Ma.Własny sklep?Ma.Aby jej rozumu brakuje. Popieram wszystkich którzy jej nie cierpią tak samo jak ja.Naprawdę współczuje rodzinie przyjaciołom i ewentualnie dziewczynie tego chłopaka.Życzę Ci Aneto abyś niedługo zgniła w więzieniu bo na takich ludzi jak ty nie ma innych słów.Chociaż pewnie się będziesz broniła że masz dzieci itp.I co z tego.Mają ojca?Mają więc na ten czas mogą zamieszkać u niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Kto wie jak to się stało? Są świadkowie. Podobno oboje zmierzali w jednym kierunku. Skąd jest ta kobieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_niecierpek_ napisał:
Ludzie przecież to biedna kobieta jak ona sie teraz czuje...bla bla bla.No właśnie jak?Pewnie lata gdzieś za facetami,bo na wyrzuty sumienia nie ma czasu.A na to żeby sie dziećmi zająć też nie bo jeszcze je rozpuści i będą chodziły pijane.Naprawdę nie cierpie gdy wy jej współczujecie bo tak naprawdę nie ma co.Kasę ma?Ma.Własny sklep?Ma.Aby jej rozumu brakuje. Popieram wszystkich którzy jej nie cierpią tak samo jak ja.Naprawdę współczuje rodzinie przyjaciołom i ewentualnie dziewczynie tego chłopaka.Życzę Ci Aneto abyś niedługo zgniła w więzieniu bo na takich ludzi jak ty nie ma innych słów.Chociaż pewnie się będziesz broniła że masz dzieci itp.I co z tego.Mają ojca?Mają więc na ten czas mogą zamieszkać u niego.
Właśnie a może u ojca będzie im jeszcze lepiej?Z pewnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...