Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta kobieta jest z wąwolnicy. Damian to mój kolega bardzo za nim cała szkoła płacze. Szkoda że to tak się potoczyło a nie inaczej takie niestety jest życie. Cała szkoła oraz nauczyciele noszą po nim żałobę. Jego dziewczynie Kasi bardzo spółczuje przez co ona przechodzi,oraz rodzinie zmarłago. Zawsze będziemy o nim pamietać, a ta kobieta powinna stracić prawojazdy i pójść do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przeciwieństwa się przyciągały anetka paskudna - on mega przystojniak xD anetka głupia - on by mógł zostać naukowcem anetka nie odpowiedzialna - on odpowiedzialny anetka nie umiąca zająć się dziećmi - on umiący i to wspaniale więc jak to po sprawie wiadomo u kogo powinny być...u mega ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje rodzinie i dziewczynie Damiana [*] przyjaciołom, znajomym to naprawde był miły i dobry człowiek :**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co zrobiła ta kobieta jest niewybaczalne !!! przeciez ona ZABIŁA CZŁOWIEKA i w dodatku DZIECKO i ona naprawde nie ma sumienia ?! to nie wybaczalne takie osoby POWINNY GNIC W WIĘZIENIU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiła pani pietnastolatka on miał tyle życia ped soba miał rodzine dziewczyne miał jusz wszystko zaplanowane niech się pani zastanowi i jeszcze pani go nie szkoda zabiła go pani!!!!! nie szkoda pani go nie ma pani wurzutów sumienia z tego co usłyszałam wszyscy płaczą w szkole całę sdurki!!!!!! przyjaciele cierpią wie pani ile my go znalismy ja go znałam 4 lata albo trzy a niekturzy od urodzenia wie pani jakie to przerzycie !!!!!nie widziała go pani jak nie niech pani se kupi okulary on nie rzyje ja nie moge spać mam go prdzed oczami jak go reanimują jego mama pojechała odrazu do spzitala w szoku było ojciec siedział kilka godzin z nim i trzymał go narekach i go co łował po rękach a pani go nie szkoda !!!!!!!wszyscy cierpią on nie rzyje jest pogrzeb niech pani lepiej się tam nie pokazuje bo wszyscy nie ręczymy za siebie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
na pewno to szok dla wszystkich którzy znali Damiana,ale pomyslcie ta kobieta tez cierpi,ona całe życie bedzie musiała z tym żyć!Nawet gdyby okazało sie że to nie jej wina,to do końca zycia pozostaną wyrzuty sumienia.Nie wyklinajcie nikogo ,myslę że Damianowi bardziej potrzebna jest modlitwa niz Wasze przekleństwa i złożeczeństwa.pokarzcie wszystkim że jesteście Jego prawdziwymi przyjaciółmi i bądźcie razem w tych trudnych chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cały czas nie moge w to uwierzyć. Nigdy i nigdzie nie znajde takiego chłopaka jakim był on ! ;( Żaden mnie tak nie pokocha! On był wspaniały,czuły,opiekuńczy. ;( Jezu ja sobie nie wyobrażam życie bez Niego. ;(( Dlaczego ? ;( Ku*wa dlaczego on ? ;( Było tak pięknie.. W jednej chwili wszystko się rozpie*doliło.;((( Kocham Cię na zawsze Damian .;( Nigdy o Tobie nie zapomne [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneto poprostu zchowujesz sie jak małe rozpieszczone dziecko !! powinnas sie smarzyc w piekle za to co zobilas !! spójż w oczy rodzinie tego chlopaka !! Zobacz jaką krzywde im wyrzadzilas !! Kazdy ma znajomych tak jak ty ale wypadek i to tak TRAGICZNY nie jest powodem zebys sie nimi wyreczala sama stan przed tymi wszystkimi ludzmi przed sadem !! Dzieciobujca !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ku*** właśnie najgorsze jest to, że ma kasę + dzieci i ujdzie jej to na sucho ... ; / I gdzie ta je***a sprawiedliwość ?! No gdzie ?! Damian stracił życie przez jaką pustą blondynę ... a ona żadnej kary pewnie za to nie poniesie ... I kto to wgl wymyślił, że on był pijany ?! Ja pier***ę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie może ktoś kiedy jest ten pogrzeb ? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie koniecznie tak musi być, bo po pierwsze kasa to nie wszystko, a po drugie dzieci mają cudownego ojca, który zapewnia im o stokroć lepsze warunki wychowawcze niż ich matka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wera napisał:
Zbiła pani pietnastolatka interpunkcja on miał tyle życia ped soba miał rodzine dziewczyne miał jusz wszystko zaplanowane niech się pani zastanowi i jeszcze pani go nie szkoda zabiła go pani!!!!! nie szkoda pani go nie ma pani wurzutów sumienia z tego co usłyszałam wszyscy płaczą w szkole całę sdurki!!!!!! przyjaciele cierpią wie pani ile my go znalismy ja go znałam 4 lata albo trzy a niekturzy od urodzenia wie pani jakie to przerzycie !!!!!nie widziała go pani jak nie niech pani se kupi okulary on nie rzyje ja nie moge spać mam go prdzed oczami jak go reanimują jego mama pojechała odrazu do spzitala w szoku było ojciec siedział kilka godzin z nim i trzymał go narekach i go co łował po rękach a pani go nie szkoda !!!!!!!wszyscy cierpią on nie rzyje jest pogrzeb niech pani lepiej się tam nie pokazuje bo wszyscy nie ręczymy za siebie!!!!!!!!!!!!
Jestem w szoku Tyle błędów w jednym komencie. Czy toto wogóle chodzi do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wera napisał:
Zbiła pani pietnastolatka on miał tyle życia ped soba miał rodzine dziewczyne miał jusz wszystko zaplanowane niech się pani zastanowi i jeszcze pani go nie szkoda zabiła go pani!!!!! nie szkoda pani go nie ma pani wurzutów sumienia z tego co usłyszałam wszyscy płaczą w szkole całę sdurki!!!!!! przyjaciele cierpią wie pani ile my go znalismy ja go znałam 4 lata albo trzy a niekturzy od urodzenia wie pani jakie to przerzycie !!!!!nie widziała go pani jak nie niech pani se kupi okulary on nie rzyje ja nie moge spać mam go prdzed oczami jak go reanimują jego mama pojechała odrazu do spzitala w szoku było ojciec siedział kilka godzin z nim i trzymał go narekach i go co łował po rękach a pani go nie szkoda !!!!!!!wszyscy cierpią on nie rzyje jest pogrzeb niech pani lepiej się tam nie pokazuje bo wszyscy nie ręczymy za siebie!!!!!!!!!!!!
po tej kobiecie spłynie jak po kaczce..... zawsze 5cm nad ziemią////dla niej drugi człowiek to gorszy gatunek..... widzę że ludziom otwierają się usta i bardzo dobrze ...trzeba mówić///// może teraz ona zobaczy jak to jest być gorszym,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Wie może ktoś kiedy jest ten pogrzeb ? ;(
w czwartek o godz.15 w Nałęczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$iga$ napisał:
w czwartek o godz.15 w Nałęczowie.
Nie znałam chłopaka ale odkąd się dowiedziałam cały czas o tym myśle.. Ja nie potrafie się pozbierać a co dopiero rodzina i przyjaciele ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$iga$ niestety, ale taka prawda. Trzeba Ci przyznać rację co do wszystkich Twoich poprzednich wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDYCHAJ TERAZ TY ku*** DO KANICA ZYCIA BEDZIESZ MAŁA GO NA MYŚLI I NIKT CI NIE WYBACZY TEGO ZE ZABIŁAŚ NASZEGO PRZYJACIELA ZDYCHAJ SUKO...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** mać tyle lat go znałem a teraz już go więcej nie zobaczę dlaczego to musiał być on nie mogę w to uwierzyć ku*** dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest takie nie do wyobrazenia był człowiek już go nie ma i to przez jakąś ku**e która nie potrafi jezdzic !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd w was tyle nienawiści? czy wy nie rozumiecie że to był nieszczęśliwy wypadek? tragiczny dla zmarłego i dla kierowcy! wspierajcie rodzine zmarłego i módlcie się za jego duszę. oby nikt z was nie był nigdy na miejscu kierowcy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...