Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
honorata napisał:
znam kobietę, mówiła że to wypadek i nie ma wyrzutów sumienia...wcale jej nie żałujcie i tyle...powinna ponieść surowe konsekwencje!! to jest strasznie zła kobieta i zła matka ma dwójke małych dzieci a sami widzicie jak sie zachowuje...dobrze że przynajmniej dzieci mają dobrego ojca teraz to one powinny być u niego i tyle...nie chce być donosicielką więc nie podam wam imienia i nazwiska ale dowiedzcie się sami kto to jest podjedzcie do niej w nocy i powybijajcie szyby w domu i sklepie
napewno znasz te kobiete skoro ku***sz sie z jej bylym mezem ty nie lepiej w zyciu skonczsz,pewnie pod czerwona lampa tuz za rogiem.nie masz prawa oceniac tej kobiety bo jestes od niej gorsza,zwykla ku*** ktora chce skonczyc studia za pomoca jakies starego smierdzacego ochydnego cepa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety Anetko to nie moj post, ale rozumiem, że Twoje słowa jak najbardziej skierowane do mnie, więc odpowiesz nie tylko za spowodowanie śmierci, ale też za znieważenie, bo nie wiem czy wiesz z jaką łatwością policja namierza ip komputera. Że Ty masz czelność się jeszcze tutaj wypowiadać... Żałosna jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zastanawiacie się dlaczego Gienek to wpis Anety... Dlatego, że to wypowiedź w jej stylu. Oto skrucha jaką wykazuje po tym co się stało... To, że ktoś układa sobie zmarnowane życie, tak jak to w przypadku jej byłego męża, nie oznacza, że się ku**i. Pochwal się swoimi wyczynami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie zastanawiacie się dlaczego Gienek to wpis Anety... Dlatego, że to wypowiedź w jej stylu. Oto skrucha jaką wykazuje po tym co się stało... To, że ktoś układa sobie zmarnowane życie, tak jak to w przypadku jej byłego męża, nie oznacza, że się ku**i. Pochwal się swoimi wyczynami.
gienek to nie anetka ip komputera ci wskaze adres a ty sie zdziwisz skad to pochodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie już nic nie zdziwi, a w szczególności to do czego jesteś zdolna, jaki masz tupet, brak skrupułów i wszelkich wartości moralnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mnie już nic nie zdziwi, a w szczególności to do czego jesteś zdolna, jaki masz tupet, brak skrupułów i wszelkich wartości moralnych...
bardzo bys olunia chciala zeby to aneta sie znizyla do twojego poziomu ale niestety to nie ona sprawdz ip to sie przekonasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisz o sobie w osobie trzeciej, to dziecinne. Wątpię, żeby się dało spaść niżej niż Twój poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jesteś panie Gienku taki mocny to spotkaj się jutro ze mną może strach ci na to nie pozwala A to że sprawdzę twoje ip masz zagwarantowane tak samo jak sprawe cywilna o zniesławienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie pisz o sobie w osobie trzeciej, to dziecinne. Wątpię, żeby się dało spaść niżej niż Twój poziom.
kobieto to nie aneta.nie dociera do ciebie.boli cie ze ktos inny ma o tobie takie zdanie a nie inne zdziwilkabys kto o tobie tak mysli.arturek sobie zycie ulozyl,ty tez za anety kase wozisz d*** audiczka nie wolna bynajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Forumowicze! Jestem jedną z lepszych studentek prawa szanowanego polskiego Uniwersytetu. Tym samym nie pozwolę sobie na hańbienie mojego dobrego imienia i reputacji. Niestety tutaj macie tylko przedsmak tego do czego jest zdolna ta kobieta. Dla mnie samej jest to przede wszystkim niesmaczne. Resztę pozostawiam Waszej ocenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co przeczytajcie sobie wszystkie te wasze posty od początku i zobaczycie jacy jesteście durni.Zginął młody chłopak jest to wielka tragedia wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych ale każdy kto jeździ samochodem wie jak nieraz jest ciężko dojrzeć pieszego na poboczu tym bardziej gdy nie ma latarni jest ciemno itp. a w tym miejscu akurat tak było. Ja nikogo nie bronie ale pomyślcie czasem nad tym co piszecie ona nie jest morderczynią to był wypadek rozumiecie co to znaczy? tragedia zarówno dla niej jaki i dla was. zycze wam zebyście nigdy nie byli na miejscu tej co kierowała samochodem bo wtedy zrozumiecie co to znaczy zabic człowieka nawet jeżeli to był wypadek. i nie wypisujcie tutaj takich bzdur skoro podajecie sie za przyjacieli tego chłopaka to powinniście teraz pomóc jego najbliższym a nie siedzieć przy komputerze i wypisywać brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olga napisał:
skąd w was tyle nienawiści? czy wy nie rozumiecie że to był nieszczęśliwy wypadek? tragiczny dla zmarłego i dla kierowcy! wspierajcie rodzine zmarłego i módlcie się za jego duszę. oby nikt z was nie był nigdy na miejscu kierowcy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina poszkodowanego ma prawną możliwość dochodzenia zadośćuczynienia, odszkodowania i renty. Więcej szczegółów pod nr tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olga napisał:
skąd w was tyle nienawiści? czy wy nie rozumiecie że to był nieszczęśliwy wypadek? tragiczny dla zmarłego i dla kierowcy! wspierajcie rodzine zmarłego i módlcie się za jego duszę. oby nikt z was nie był nigdy na miejscu kierowcy.....
masz rację olga, popieram to co piszesz , mam tylko nadzieję że gdy minie trochę czasu przyjdzie jakaś refleksja. Z drugiej strony moze to ich reakcja na takie wielkie nieszczęście, po prostu sie buntują przeciwko niesprawiedliwości. Ale nie nam tu wymierzać sprawiedliwośc.Śpij spokojnie Damian i niech docieraja do Ciebie tylko ciche modlitwy Twoich Przyjaciół a nie słowa nienawisci przeciwko innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co Wy tu wypisujecie,to jest żałosne! Nie dziwię się kolegom i koleżankom Zmarłego,ale tu dyskutują osoby które znalazły sobie forum na prywatne rozgrywki,wyzwiska i pranie brudów lokalnego środowiska.I wydaje mi się ze są to osoby dorosłe a nie piętnastoletnia młodzież.Jaki Wy dajecie przykład tym młodym ludziom, karzecie im wybijać szyby! O zgrozo podajecie imiona, nazwiska prawie że adresy, czemu ma to słuzyć? Czy chcielibyście aby Wasze dzieci w taki sposób msciły się na innych.Nie myślcie ze w sieci jesteście anonimowi( o tym wiedzą już dzieci, ale widocznie do Was to nie dociera).Straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie popieram, a dziś targ w wawolnicy może tam sie przeniescie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieto zabiłas naszego przyjaciela i jeszcze ci go nie szkoda !!!!! nie widizałąs go jak nie kup se okulary on nie żyje chciałaś tego lepiej nie przychud na pogrzeb bo wszyscy nie ręczymy za siebie!!!!!!ty suko on ma rodzine i dziewczyne kochał ją pani go zabiła ona umarł na miejscy !!!!niedługo to panią spotka on dla wszystkich był jak brat jak rodzina a pani go jescze nie zal zastanów sie kiobieto zabiłąs piietnastolatka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weronika napisał:
kobieto zabiłas naszego przyjaciela i jeszcze ci go nie szkoda !!!!! nie widizałąs go jak nie kup se okulary on nie żyje chciałaś tego lepiej nie przychud na pogrzeb bo wszyscy nie ręczymy za siebie!!!!!!ty suko on ma rodzine i dziewczyne kochał ją pani go zabiła ona umarł na miejscy !!!!niedługo to panią spotka on dla wszystkich był jak brat jak rodzina a pani go jescze nie zal zastanów sie kiobieto zabiłąs piietnastolatka!!!!
Weroniko czy łatwiej Ci jak tak sobie wyzwiskami porzucasz?Jeśli tak to ok. W pewnym sensie moze to przynosi ulge, ale spróbuj znieść ten ból w spokoju, na pewno bardziej to pomoże Waszemu zmarłemu przyjacielowi niż te bluźnierstwa. a myślę że tą kobietę i tak dosięgnie sprawiedliwość i kiedyś odpowie za swoje czyny.I nie ważne czy na tym czy na tamtym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tak na prawde nie wie czy tej pani szkoda chłopaka czy nie,jak tak obserwuję to co piszecie to wydaje mi sie że wypowiada się tu spora grupa mieszkańców Wąwolnicy, którzy tylko zajątrzają sytuację z jakiś dziwnych powodów, a do tego opisują tą kobietę niemalże jako demona, tym samym( niby dorośli ludzie)"nakręcają" tylko pogrążoną w bólu i rozpaczy młodzież - czy wy chcecie kolejnej tragedii? Nakładacie im bredni do głów, chcecie samosądu?Jeżeli macie coś do kogos, to załatwcie to sami a nie żerujcie na innych.To na prawdę żałosne.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM ABY JEDNO PYTANIE! Czy pomyślał ktoś z was, ktokolwiek, jedna osoba(?) co wy tu kur wa w ogóle robicie? Co wam dadzą te obelgi? Wy uważacie się za przyjaciół Damiana? Współczuje mu takich przyjaciół, jak widać otaczali go sami idioci, którzy nie umieją go uszanować po śmierci. Bo jedyne co powinniście zrobić TO ZAMKNĄĆ RYJ I PÓJŚĆ NA POGRZEB, a nie napinać się na forum z kolejną bandą idiotów, która zapewne też trafiła tu przez przypadek. A Pani Anecie tak wybijcie okna, zgwałćcie ją a dzieci nabijcie na pale, dzięki temu Damian napewno czułby się lepiej! Kur wa nie wierzę w wasz deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...