Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Traktor przygniótł 6-latka. Ojciec dziecka popełnił samobójstwo

Utworzony przez chart, 28 października 2010 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Czy ktoś mógłby jakoś zgrać treść tekstu z jego tytułem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już lepiej, ale "reanimowano go a on zmarł na miejscu"? Nadal z polszczyzną i logiką na bakier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa!!! Ludzie!!! Co się dzieje z tym społeczeństwem?!!! Stała się tragedia! Zginęło dziecko! Niezależnie od tego jak to się stało! Poza tym ojciec twego dziecka także nie żyje. A wy potraficie tylko pisać pierdoły o gramatyce i stylu wiadomości??? Dokąd zmierza ten kraj??? Czy już nie ma w was grama ludzkich odruchów? #@%$@#%$%%$#$ was wszystkich pseudokatolików i mądrzołków od siedmiu boleści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie pojeba-i żyją na tym świecie, zgadzam się z poprzednikiem nie ważne co się stało ważne gdzie ktoś się pomylił. Sam jeden z drugim jesteś frajer jak masz głupio pisać nie pisz wcale, peda-e jeden i drugi zastanów się jaka tragedia się stała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o charta mi chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rodzinna tragedia wyrazy wspolczucia:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zycie ludzkie jest bardzo krótkie, ludzie nie radza sobie z problemami i dlatego tak jest, wyrazy wspolczucia dla rodziny:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez mam 6 letniwgo synka, zrobiłbym to samo ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakby dziecko było w foteliku to by przeżyło. Straszna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avia napisał:
Może jakby dziecko było w foteliku to by przeżyło. Straszna tragedia.
W jakim foteliku? Czytałeś w ogóle ten tekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
januu napisał:
ludzie pojeba-i żyją na tym świecie, zgadzam się z poprzednikiem nie ważne co się stało ważne gdzie ktoś się pomylił. Sam jeden z drugim jesteś frajer jak masz głupio pisać nie pisz wcale, peda-e jeden i drugi zastanów się jaka tragedia się stała.
dlaczego ludzi, którzy zwrócili uwagę na chaotyczna wymowę tego artykułu nazywasz pedałami ???? masz jakieś zaburzenia osobowości?? czy braki w wiedzy?? Poza tym, nie przesadzające z tym waszym przejmowaniem się tragedią. posta pewnie pisaliście trzymając w jednym ręku piwo. Tego typu wypadki będą się zdarzały, dotąd, dopóty głupi ojcowie przestaną w tak bezsensowny sposób narażać swoje dzieci. Widać do tego ojca na czas nie dotarło, jakim jest mądrym inaczej. Szkoda mi dziecka, bezsensowna śmieć z powodu braku rozumu ojca, natomiast głupich mi nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy pi****licie mieszkam w tej gminie myslicie ze cos pomozecie to sie grubo mylicie jak by nie zabral dzieciaka na ciagnik to tragedia by byla mniejsza dorosly czlowiek prawdopodobnie by sie wywinol z tej sytuacji a dzieciak spadlll z prowizoryczbego siedzenia i tragedja gotowa a wy mieszczuch co wy wiecie o sytuacji na wsi jak by takie warunki panowaly w miescie to codziennie byl by artykol o takim przypadku walcie sie palusy dziekojcie bogu ze zyjecie palanty pieprzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 komentarzy i o 13 za dużo... Ta tragedia nie powinna być komentowana w taki sposób, w ogóle nie powinno się tego komentować... Ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny... sam nie wiem, co bym zrobił, jakby stało się coś takiego z moim dzieckiem, łatwo powiedzieć to samo, ale teraz tak czuję... wybaczcie mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy dzień życia,zostawia wspomnienia, wesołe czasem,a czasem chmurne. Coś się zachowa z mojego istnienia, jakiś ślad nikły - nie wszystek umrę. Nie wszystek umrę,zostawię garść wierszy, które jak echo,będą powracać. Słowa dobyte z głębin piersi, kiedy do gwiazd pragnąłem wzlatać. Zostawię myśli w westchnienia zaklęte, co bezustannie biegną do słońca. Marzenia,jak złoto księżyca piękne, subtelną,cichą pieśń mego końca. Nie wszystek umrę - serce bolesne, zostawię Wam wśród chmur. I harfę swoją pozostawię jeszcze, by przygrywała Wam,gdy przyjdzie ból. Bo choć odejdę,będę tu z Wami, choć ziemia czarna skryje moją trumnę. I czuwać będę nad pragnieniami, by się Wam ziściły - nie wszystek umrę... Andrzej Tomasz Maria Modrzyński 10.07.1996r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pewna niepisana zasada panowie dziennikarze...... do której nijak Wam. Robicie sobie z każdej sytuacji pożywkę. Pewnie po tym art. skoczyły wam troszkę statystyki, które sprawdzacie co 5 min. Gratulacje, rodzina i znajomi związani z tą tragedią napewno psychicznie się podreperują jak sobie poczytają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] Świeć Panie Ich Duszom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację. myślę, że sprawdzają co 2 minuty. brawo panowie dziennikarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech staną zegary Zamilkną telefony Dajcie psu kość Niech nie szczeka, niech śpi najedzony. Niech milczą fortepiany I w miękkiej werbli ciszy Wynieście trumnę Niech przyjdą żałobnicy Niech głośno łkając samolot pod chmury się wzbije I kreśli na niebie napis "On nie żyje!" Włóżcie żałobne wstążki na białe szyje gołębi ulicznych Policjanci na skrzyżowaniach niech noszą czarne rękawiczki. W nim miałem moją północ, południe i zachód i wschód Niedzielny odpoczynek i codzienny trud. Jasność dnia i mrok nocy, moje słowa i śpiew Miłość, myślałem, będzie trwała wiecznie, Myliłem się, Nie potrzeba już gwiazd - zgaście wszystkie - do końca Zdejmijcie z nieba Księżyc i rozmontujcie słońce Wylejcie wodę z morza, odbierzcie drzewom cień Teraz już nigdy na nic nie przydadzą się. Weyston Hugh Auden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...