Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trudne warunki na drogach, ale ruch mały

Utworzony przez zażenowany, 28 grudnia 2009 o 08:30 Powrót do artykułu
Tragedia, Lublin to niestety największa wiocha na wschodzie Polski... Jak to możliwe, żeby do godz. 8 nie było posypane większość ulic w mieście? Śledzik z "lufą" zaszkodził drogowcom, czy co u licha? Wiem, że pada nadal śnieg, ale do choroby coś można chyba zrobić? Pojedź cie sobie na Romera - zobaczycie co to znaczy balet na lodzie... Dziadostwo i już!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie znów jakieś auto na letnich oponach zablokuje cały ruch w mieście. Tak będzie zawsze dopóki nie wprowadzą mandatów za nieodpowiednie opony.
0
dziwnie jakoś odśnieżają ten Lublin. Jadąc do pracy na Czubach w miarę przejezdnie, centrum ok, ale na Czechowie to już zupełnie trzeci świat. Ulicę wyznaczają wystające krawężniki.
0
Dzięki Panu Bogu mamy dzisiaj poswiateczny i przednoworoczny poniedzialek...
0
AutoBus napisał:
Dzięki Panu Bogu mamy dzisiaj poswiateczny i przednoworoczny poniedzialek...
Jaki by nie był poniedziałek, to faktem jest, że Lublin jest odśnieżany chyba przez krasnoludki. Nie widać nikogo, a na ulicach śnieg.
0
krajowa 17 od Tomaszowa Lub do granicy nie odśnieżona żaden pług ani solarka nie przejechała do tej pory dziadostwo
0
Gość napisał:
dziwnie jakoś odśnieżają ten Lublin. Jadąc do pracy na Czubach w miarę przejezdnie, centrum ok, ale na Czechowie to już zupełnie trzeci świat. Ulicę wyznaczają wystające krawężniki.
Rzeczywiście na Czechowie tragedia. Samochód "tańczy" na jezdni. Więc ruszcie się i zróbcie coś z tym!!!
0
nie narzekajcie barany, tylko za łopaty i do śniegu.
0
drogowiec napisał:
nie narzekajcie barany, tylko za łopaty i do śniegu.
baran to cie spłodził
0
rozwiń kwestię, capie
0
drogowiec napisał:
rozwiń kwestię, capie
cap to spłodził twojego starego (barana)
0
co ty gościu z tym płodzeniem, masz jakieś fobie?
0
drogowiec napisał:
co ty gościu z tym płodzeniem, masz jakieś fobie?
nie, drogowcu. obrażasz mnie wiec nie pozostaję ci dłużny.
0
Gość napisał:
nie, drogowcu. obrażasz mnie wiec nie pozostaję ci dłużny.
Ja to widzę, że niby tu tak wulgarnie na siebie, taki niby afront i obrażanie, a w rzeczywistości coś iskrzy, coś zaczyna być między wami.... to płodzenie tak podziałało?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: