Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa proces ws. opolskiej afery

Utworzony przez wyborca z Opola, 23 października 2008 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Obserwacja kilku ostatnich kampanii wyborczych opolskiego PSL może budzić wiele wątpliwości i podejrzeń co do przestrzegania ordynacji wyborczej. Zaangażowanie w kampanie wielu pracowników starostwa biło w oczy. Czy odbywało się to w godzinach pracy i na polecenie, czy z własnej woli i w ramach urlopu wiedzą sami pracownicy. Ryzyko utraty pracy może wstrzymywać ich powiedzeniem jak było naprawdę. Przypadek Pani Ciekot może nie być wyjątkiem. Tak widoczne angażowanie się w kampanie pracowników jest niesmaczne i rodzi podejrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Zenuś - marny Twój los. Wczoraj sięgałeś do gwiazd a dziś Ciebie z trawy nie widać. Pora już , abyś przestał kompromitować powiat. Może w pirdlu będziesz miał czas na przemyślenia i znów staniesz się normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystyna napisał:
Oj Zenuś - marny Twój los. Wczoraj sięgałeś do gwiazd a dziś Ciebie z trawy nie widać. Pora już , abyś przestał kompromitować powiat. Może w pirdlu będziesz miał czas na przemyślenia i znów staniesz się normalny.
On nigdy nie będzie normalny. Już tak wsiąkł w układ,że traktorem go nie oderwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czemu wybieracie takich tępych wieśniaków na funkcje publiczne? Tak to się potem kończy, że się uwłaszcza chołota za publiczne pieniądze.. echh..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba z Lublina napisał:
Ludzie, czemu wybieracie takich tępych wieśniaków na funkcje publiczne? Tak to się potem kończy, że się uwłaszcza chołota za publiczne pieniądze.. echh..
Też wybrałeś. Jan Ł. i Edward W. z tej samej paki. Wzyscy robimy błędy niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba z Lublina napisał:
Ludzie, czemu wybieracie takich tępych wieśniaków na funkcje publiczne? Tak to się potem kończy, że się uwłaszcza chołota za publiczne pieniądze.. echh..
Nie zapominaj te bydlaki są partiach zwłaszcza psl. Zerują na głupocie ludzi. Korwin miał rację pozbawić hołotę prawa wybierania. Przeprowadzić dekomunizację i deubekizację a wtedy można mieć pretensję do ludzi w terenie. A tak to mamy zwolnienia z pracy ludzi niewygodnych, przedsiębiorcy zawsze mają kłopoty i pod górę. Kontrole, nagonki i trudności natury administracyjnej. Bydlaki zaś ochronę miejscowej mafii urzędniczej i organów ścigania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[owiem Krotko ... zawsze taki byl i bedzie dla niego najwazniejszy jest czybek nosa jest on ...... z wsi!!
Ostatnio edytowany 24 października 2008 r. o 09:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~misio~ napisał:
[owiem Krotko Rodzik zawsze taki byl i bedzie dla niego najwazniejszy jest czybek nosa jest on hamem z wsi!!
"misio" to ten inteligent z miasta? wypraszam sobie wytykanie i pogardzanie ludźmi pochodzenia wiejskiego. jestem ze wsi, i jestem z tego dumny. Opolska " pseudo inteligencja" - zapomniała skąd wam nogi wyrosły???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę jeszcze raz Pani A.C. no ładnych rzeczy się dowiedziałam o pani dotychczasowej działalności. O etyce dziennikarskiej to pewnie na studiach u pani nie było mowy. Wykorzystywanie stanowiska w starostwie też dało pani jak widzę korzyści> zatrudnienie taty w pzd i innych kuzynów,itp... no, no... Pracując w samorządzie trzeba mieć czyste ręce, a pani ręce jakie są! Nie zapadł do tej pory żaden wyrok, a co niektórzy już od dawna robią nagonkę na władze naszego powiatu i próbują je zdyskredytować w oczach innych, jednocześnie wydając wyrok wcześniej niż Sąd. Może prawo tego nie zabrania, nie wiem , ale może się okazać, że zostały naruszone czyjeś dobra osobiste poprzez zniesławienie osób publicznych , którzy są funkcjonariuszami publicznymi na mocy ustawy, a wówczas mogą być wytoczone procesy z powództwa cywilnego . Nie można bezkarnie podawać faktów , które są podawane od krewnych w linii prostej. Przestają one być wiarygodne. Pozdrowienia dla P. Starosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Powtórzę jeszcze raz Pani A.C. no ładnych rzeczy się dowiedziałam o pani dotychczasowej działalności. O etyce dziennikarskiej to pewnie na studiach u pani nie było mowy. Wykorzystywanie stanowiska w starostwie też dało pani jak widzę korzyści> zatrudnienie taty w pzd i innych kuzynów,itp... no, no... Pracując w samorządzie trzeba mieć czyste ręce, a pani ręce jakie są! Nie zapadł do tej pory żaden wyrok, a co niektórzy już od dawna robią nagonkę na władze naszego powiatu i próbują je zdyskredytować w oczach innych, jednocześnie wydając wyrok wcześniej niż Sąd. Może prawo tego nie zabrania, nie wiem , ale może się okazać, że zostały naruszone czyjeś dobra osobiste poprzez zniesławienie osób publicznych , którzy są funkcjonariuszami publicznymi na mocy ustawy, a wówczas mogą być wytoczone procesy z powództwa cywilnego . Nie można bezkarnie podawać faktów , które są podawane od krewnych w linii prostej. Przestają one być wiarygodne. Pozdrowienia dla P. Starosty
Racja, wygląda to jednoznacznie."To ja skontaktowałam drogowców z dziennikarzami - zeznała wczoraj Agnieszka Ciekot, córka jednego ze świadków, była pracownica opolskiego starostwa. - Nie mściłam się za to, że starosta zmusił mnie do odejścia z pracy." co ty powiesz to nie zemsta? A co innego, nie mogłaś znieść że Ci podziękowano za współpracę " specjalista d/s promocji" śmiechu warte. Za załatwienie medialnego tematu dla D.W dostałaś tam posadę redaktora - prawda??? coś za coś? Nieźle to wymyśliłaś - podziwiam tupet i wyjątkową arogancję. Zawsze robiłaś za gwiazdę medialną. Żyjesz nienawiścią bo nie wiesz co to miłość. jesteś żałosna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
Racja, wygląda to jednoznacznie."To ja skontaktowałam drogowców z dziennikarzami - zeznała wczoraj Agnieszka Ciekot, córka jednego ze świadków, była pracownica opolskiego starostwa. - Nie mściłam się za to, że starosta zmusił mnie do odejścia z pracy." co ty powiesz to nie zemsta? A co innego, nie mogłaś znieść że Ci podziękowano za współpracę " specjalista d/s promocji" śmiechu warte. Za załatwienie medialnego tematu dla D.W dostałaś tam posadę redaktora - prawda??? coś za coś? Nieźle to wymyśliłaś - podziwiam tupet i wyjątkową arogancję. Zawsze robiłaś za gwiazdę medialną. Żyjesz nienawiścią bo nie wiesz co to miłość. jesteś żałosna.
Sama jesteś żałosna. Ludzie na stanowiskach nadużywają władzy i nie jest to dla ciebie problem - tylko czepiasz się tych co złozyli zawiadomienie do prokuratury. Przynajmniej mieli odwagę - a reszta która o tym wiedziała i palcem nie kiwnęła to banda tchórzy !!!! Nieważne jakie były motywy - ważne że prokuratura uznała zarzuty i skierowała akt oskarżenia. NIE MOGA NAMI RZĄDZIĆ PRZESTĘPCY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lizodupie wicestarosto ponawiam pytanie czy nie parzy Ciebie współpraca z PRZESTRĘPCAMI?Nie wstydz siępytania i nie usuwaj postu.Taki z Ciebie człowiek honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym panom już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielbiciel lizodupa napisał:
lizodupie wicestarosto ponawiam pytanie czy nie parzy Ciebie współpraca z PRZESTRĘPCAMI?Nie wstydz siępytania i nie usuwaj postu.Taki z Ciebie człowiek honoru.
Lizodup nie jest sam w popieraniu układu - pomaga mu skutecznie "niby" PiS - Kuta, Kuchta, Grabek i inni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Powtórzę jeszcze raz Pani A.C. no ładnych rzeczy się dowiedziałam o pani dotychczasowej działalności. O etyce dziennikarskiej to pewnie na studiach u pani nie było mowy. Wykorzystywanie stanowiska w starostwie też dało pani jak widzę korzyści> zatrudnienie taty w pzd i innych kuzynów,itp... no, no... Pracując w samorządzie trzeba mieć czyste ręce, a pani ręce jakie są! Nie zapadł do tej pory żaden wyrok, a co niektórzy już od dawna robią nagonkę na władze naszego powiatu i próbują je zdyskredytować w oczach innych, jednocześnie wydając wyrok wcześniej niż Sąd. Może prawo tego nie zabrania, nie wiem , ale może się okazać, że zostały naruszone czyjeś dobra osobiste poprzez zniesławienie osób publicznych , którzy są funkcjonariuszami publicznymi na mocy ustawy, a wówczas mogą być wytoczone procesy z powództwa cywilnego . Nie można bezkarnie podawać faktów , które są podawane od krewnych w linii prostej. Przestają one być wiarygodne. Pozdrowienia dla P. Starosty
Władza jak widać powyżej maniakalnie stosuje tą samą propagandę,uparcie dyskredytuje personalnie swoich oponentów. Wyraźnie widać po tym i "Marty" komentarzu, iż to co sami wyczyniają wmawiają, że to robi przeciwnik. Koniecznie też należy wspomnieć o wyroku,że jeszcze nie zapadł, a jakże inaczej, a na koniec straszak w postaci ,że może czyjeś dobra osobiste zostały naruszone, i ponownie groźba,ale aby ją jeszcze spotęgować koniecznie dodają funkcjonariusz publiczny. Odwróćmy, a raczej przywróćmy to, co władza odwróciła, czyli starosta jako funkcjonariusz publiczny powinien tak się zachowywać?,jako funkcjonariusz powinien wykorzystywać swoją władzę w ten sposób ?. Najpierw wymagania stawiajmy tym, którym trzeba i tym, których dotyczy proces i poznanie prawdy. Nie zapominaj obrońco,że ten typ ma już zarzuty i nie zapominaj o faktach jakie miały miejsce. Czy ty jesteś z tych imprezowych "hostess". Układ zobowiązuje i wymaga lojalki, to nie dziwi?. Dam wam radę, jeżeli już chcecie bronić, to róbcie to w inny w sposób, gdyż ten jest nazbyt znany, już nie przynosi takich efektów a może przeciw wam się obrócić. To co napisano w dzw jest kropelką w oceanie, ten typ ma o wiele większe przestępstwa na sumieniu. Problem jest w tym,że ten łotr jest chroniony przez układ i sam w nim dalej uczestniczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lizodup wicestarosta i ta reszta nawet po wyroku będą mówic że nic się nie stało.Kasa misiu kasa.Oni już zaplanowali że Zenek zrzeknie się mandatu ale zachowa stanowisko starosty.Dzięki temu wicestarosta będzie mógł nadal uskuteczniaćpieszczoty analne Zenkowi.Najwyżej cena za to wzrośnie.Dla prostytutki politycznej to nie ma znaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni państwo , jak czytam niektóre posty, które są wręcz wulgarne, to mocno dziwię się DW, że użytkownicy się nie logują, są anonimowi i mogą bez ograniczeń pluć na innych bez powodu , ot tak po prostu. Inni zaś bez ograniczeń mogą prowadzić różne rozgrywki prywatne na łamach prasy, forum itp. Co to za wolność słowa, doprawdy nie rozumiem. FORUM TO stało się witryną plotkarską, a nie informacyjną, a artykuły są stronnicze a nie obiektywne, a szkoda.... To są drodzy państwo fakty, ja zaś na zakup tej prasy już nie wydam ani złotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiedziony napisał:
Szanowni państwo , jak czytam niektóre posty, które są wręcz wulgarne, to mocno dziwię się DW, że użytkownicy się nie logują, są anonimowi i mogą bez ograniczeń pluć na innych bez powodu , ot tak po prostu. Inni zaś bez ograniczeń mogą prowadzić różne rozgrywki prywatne na łamach prasy, forum itp. Co to za wolność słowa, doprawdy nie rozumiem. FORUM TO stało się witryną plotkarską, a nie informacyjną, a artykuły są stronnicze a nie obiektywne, a szkoda.... To są drodzy państwo fakty, ja zaś na zakup tej prasy już nie wydam ani złotówki.
Nie wydasz złotówki na zakup prasy to twoja sprawa. Forum czytałeś, czytasz i idę o zakład, czytał będziesz nawet z wulgaryzmami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lizodup nie jest sam w popieraniu układu - pomaga mu skutecznie "niby" PiS - Kuta, Kuchta, Grabek i inni!
Dodaj Salczyński i reszta z samoobrony,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lizodup nie jest sam w popieraniu układu - pomaga mu skutecznie "niby" PiS - Kuta, Kuchta, Grabek i inni!
Odczepcie sie od PISu . Gąsior zostal wykluczony za podpisaną koalicję a pozostali tylko startowali z listy Gąsiora. Nigdy nie należeli i nie należą do PIS. Opolskie struktury powiatowe, jak wynika ze strony internetowej tworzą radni miejscy: Ziętek i Plis z innymi jak Kędziora, Stachowicz i Solis. Oni tworzą Zarząd Komitetu Powiatowego. I to oni decydują kto może a kto nie należeć do PiS w powiecie opolskim. Ich kadencja trwa 4 lata , więc to oni będą odpowiedzialni za najbliższe wybory do europarlamentu, prezydenckie i samorządowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...