Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeba umieć być szczęśliwym

Utworzony przez tori101, 2 stycznia 2011 o 10:49 Powrót do artykułu
Podziwiam ją za mądrość, ma dar wewnętrznego spokoju i obdarowywania spokojem innych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Aido, pani opowieści są kopią biografii słynnej wróżki Stalina. Niech Pani skończy kłamać, nagrała pani jedynie kilka utworów w Polsce, w Armenii nikt o pani nie słyszał, a jasnowidzką też Pani nie ejst. Po co te oszustwa i żerowanie na naiwności innych?!Nie ma pani za grosz wstydu.
0
Anush napisał:
Pani Aido, pani opowieści są kopią biografii słynnej wróżki Stalina. Niech Pani skończy kłamać, nagrała pani jedynie kilka utworów w Polsce, w Armenii nikt o pani nie słyszał, a jasnowidzką też Pani nie ejst. Po co te oszustwa i żerowanie na naiwności innych?!Nie ma pani za grosz wstydu.
A ja Panią gorąco pozdrawiam i zyczę wszystkiego NAJ............jest Pani ciepłą i serdeczną osobą a to się liczy najbardziej.
0
To jest wyjątkowa osoba, przenikliwa i posiadająca umiejętności jasnowidzenia, dobry, serdeczny człowiek... i dziękuję Bogu, że może mieszkac w Polsce, a Pani Aidzie dziękuję przede wszystkim za to, że jeszcze jestem
0
A usiadles naprzeciwko niej chociaz raz?????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: