Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomysł może i fajny ale czy to na prawdę jest powód do chwalenia sie w gazetach? Dla mnie osobiście to że kolejny zakład pracy (mleczarnia) został zastąpiony przez atrakcję turystyczną zbudowana za parszywe unijne pieniądze to dramat i powód do rozpaczy. Nie jest to uwaga do autorów pomysłu bo w jego realizację pewnie włożyli sporo pracy i za to szacunek się należy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słusznie !!! Zamiast produkować ,to lepiej wyglądać manny z nieba !!! Tak to jakoś szło w historii katolicyzmu...
0
Tam nie było żadnego zakładu pracy tylko zlewnia mleka czyli miejsce gdzie rolnicy dostarczają mleko i odbiera je mleczarnia. Obecne normy zabraniają już tego rodzaju działalności więc budynek stał pusty.
0
smutne, unia daje kase na pierdoły a nie na miejsca pracy
0
smutne, unia daje kase na pierdoły a nie na miejsca pracy
Unia wie co robi !!! Ponieważ się rozpada ,to myśli o tym,  co będzie za 10 czy 20 lat, a polska miernota chodząca do tzw. wyborów...;-))) nie ma bladego pojęcia jak ciężkie czekają ją czasy...!!! 
0
"Inteligenci" i frustraci, czy zauważyliście, że napisano w artykule "dofinansowanie pochodzi ze szwajcarskiego programu współpracy", co oznacza, że fundusze wykłada Szwajcaria, która nie jest w UE, więc nie są to środki unijne. Pytanie więc co wy ludzie komentujecie, jak nie macie pojęcia o czym mowa???
0
"Urząedu Miasta"? :P
0
"Pomysł zrodził się, gdy byłem w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Stwierdziłem, że fajnie byłoby mieć coś takiego i u nas. Oczywiście na mniejszą skalę – mówi Damian Szaruga, inspektor ds. funduszy pomocowych Urzędu Miasta w Trzeszczanach." Niezłe jaja...
0
Ave miasto Trzeszczany !!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: