Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy osoby utonęły we wtorek w woj. lubelskim

Utworzony przez Gość, 3 lipca 2012 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Autorze Hrubieszów i Tomaszów nie leżą na Lubelszczyżnie.Zapewne z gorąca szufladki się zatkały i wylazły takie banały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej alkohol i brawura - efekt taki murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Hrubieszów (do 1802 Rubieszów , ukr. Грубешів/Hrubesziw ) – miasto i gmina w południowo-wschodniej Polsce , w województwie lubelskim " "Tomaszów Lubelski – miasto i gmina w województwie lubelskim , stolica powiatu tomaszowskiego . Leży na Roztoczu Środkowym , nad Sołokiją ." Źródło: Wikipedia Gratuluję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Autorze Hrubieszów i Tomaszów nie leżą na Lubelszczyżnie.Zapewne z gorąca szufladki się zatkały i wylazły takie banały.
Gościu a gdzie Twoim zdaniem leży Hrubieszów? na Marsie, Hrubieszów jak najbardziej leży w woj. lubelskim...wiem to bo mieszkałam tam przez 30 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta napisał:
Gościu a gdzie Twoim zdaniem leży Hrubieszów? na Marsie, Hrubieszów jak najbardziej leży w woj. lubelskim...wiem to bo mieszkałam tam przez 30 lat
Więcej Edytko mam lat i Hrubieszów wiem gdzie leży,ale pojęć mieszać nie należy i NAZWY POPRAWNIE PISAĆ NALEŻY.Natomiast Hrubieszów na pewno na Lubelszczyżnie nie leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrubieszów leży na lubelszczyźnie barany,tomaszów zresztą też.nie wiem jak można nie wiedzieć takich rzeczy i jeszcze mieć coś do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misio napisał:
hrubieszów leży na lubelszczyźnie barany,tomaszów zresztą też.nie wiem jak można nie wiedzieć takich rzeczy i jeszcze mieć coś do powiedzenia
Misio wyrwał się z cyrku i uwolnił się spod tresury i ryczy do lubelszczyznianej rury.Biedak nie ma nic do powiedzenia,bo nie nauczono go w cyrku do samodzielnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzinę temu były podane 2 osoby, teraz już trzy... Ja pieprzę, co to się dzieje w tym roku Codziennie ktoś tonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak nie leży na Lubelszczyźnie jak leży... ludzie gdzie wy mieszkacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aniaa napisał:
no jak nie leży na Lubelszczyźnie jak leży... ludzie gdzie wy mieszkacie?
Gdzie ta Lubelszczyzna leży w Lubelskiem pokaż na mapie,to może ktoś uwierzy,a póki co to umysł jest niedouczony i nie rozumie wiedzy jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...