Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy osoby zginęły, 23-latkowi grozi 12 lat więzienia

Utworzony przez marcin, 23 maja 2013 r. o 22:09 Powrót do artykułu
nie wiesz co sie stało to nie wypowiadaj sie ty je***a dziwko !!!
  Może i nie znam szczegółów zdarzenia, ale jedno wiem na pewno: pijane ścierwo za kierownicą zasługuje jedynie na to, żeby ZABIĆ SIĘ na najbliższym drzewie! Na to samo zasługują wszyscy ci, którzy z takim pijanym mordercą wsiadają do samochodu a także wszyscy ci, którzy nie przeciwdziałając czynnie prowadzeniu pojazdów przez pijanych morderców - de facto popierają tę parszywą bandycką patologię! Dlatego wszystkim wyżej wymienionym życzymy z serca, by jak najprędzej pozabijali się na przydrożnych drzewach ku zadowoleniu społeczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on przeżył to najlepiej jego winić teraz
A kogo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i nie znam szczegółów zdarzenia, ale jedno wiem na pewno: pijane ścierwo za kierownicą zasługuje jedynie na to, żeby ZABIĆ SIĘ na najbliższym drzewie! Na to samo zasługują wszyscy ci, którzy z takim pijanym mordercą wsiadają do samochodu a także wszyscy ci, którzy nie przeciwdziałając czynnie prowadzeniu pojazdów przez pijanych morderców - de facto popierają tę parszywą bandycką patologię! Dlatego wszystkim wyżej wymienionym życzymy z serca, by jak najprędzej pozabijali się na przydrożnych drzewach ku zadowoleniu społeczeństwa!
  Uwazaj na slowa bo moga sie obrocic przeciw tobie i taka osoba ktora zginie bedzie to ktos bliski a wtedy mam nadzieje ze trafi sie osoba ktora ci dopier***i twoimi slowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...